Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, Ggiorgos7 είπε

δεν ήταν και ο bam ;

δεν βλέπω τα γκείμζ ,highlights next day.

Ήταν ναι, από μια σύγκρουση με Ντουάιτ, αλλά επέστρεψε. Ο Ντράγκιτς μάλλον όχι, και βασικά αυτός είναι μεγαλύτερη απώλεια στα μάτια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1359

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

θα ξενυχτήσει κανένας απόψε. το σκέφτομαι, έχω και παγωμένη μπύρα στο ψυγείο και ποτήρι στη κατάψυξη. θέλω πολύ να γίνει το 2-3 μπας και δούμε κάνα ματσάκι περισσότερο. έχω την αίσθηση οτι οι heat θα πουλήσουν ακριβά το τομάρι τους απόψε και θα έχουμε και ψιλοξυλίκι με trash talking ειδικά μεταξύ James και Crowder (τον οποίο απεχθάνομαι σαν παίχτη)

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Edel είπε

Εγώ θα κάτσω, 4ο δαχτυλίδι για τον goat απόψε

To τέταρτο το πήρε το 96' και σήμερα δεν διεκδικεί κάτι απ' όσο ξέρω.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Edel είπε

Αυτός ο κουζμα σε όλη τη σειρά είναι σχεδόν ανέκδοτο 

ήθελα και γω να το γράψω... είναι γκρινιάρης και καθόλου αποτελεσματικός. κολλάει και το μυαλό του και παίζει σα κριάρι.

κατάθεση ψυχής σήμερα οι Heat...πολύ συγκροτημένοι αλλά νομίζω και οι Lakers δείχνουν να τους λείπει ενέργεια. Κλασσικός James κουβαλάει όλη την ομάδα μαζί με τον Davis...αλλά οι υπόλοιποι σήμερα λίγα πράγματα.

με τσάτισε λίγο το flopping του Robinson στο τέλος του 2ου γιατί έκανε ένα παρόμοιο και στο game 3.

βλέπω νίκη Heat απόψε και τρελό ξυλίκι και θα πέσουν κορμιά τα ξημερώματα της Δευτέρας.

Χαλάλι το 1 φλοπινγκ ρε ΒΡΩΜΟΧΕΡΟ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ!!!!

Nba Playoffs Sport GIF by NBA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Edel είπε

Συγκλονιστικο ματς, λεμπρον κάνει αδιανόητα πράγματα, μπατλερ φουλ συγκινητικός. Τελευταίο ταιμ άουτ 

το ηθελαν περισσοτερο οι Heat. Μάσησαν σίδερα και έπαιξαν μυαλωμένα. Οι Lakers μου φάνηκαν χωρίς ενέργεια αν εξαιρέσεις τον βιονικό James και τον επίσης τρομερό Davis ειδικά σε άμυνα.

Butler καταλυτικός και καταπληκτικός για ακόμα ένα παιχνίδι. Αν φορτσάρουν λίγο ακόμα οι Heat σαν σύνολο τότε θα δούμε και 3-3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...