Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1359

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Προς το παρόν βλέπουμε Young vs Bucks. Ούτε ο KD δε νίκησε έτσι. O Μπογδάνος μου δίνει harden vibes, έχει θέμα ο άνθρωπος.

Το game μου δίνει την αίσθηση regular season. Όλοι το χαζολογάνε πλην Young. 0 focus και intensity.

Η οικοδομή να είναι καλά και από μπετατζήδες...

Σαν να βλέπω τα εντός με nets είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Holiday 2λεπτά πριν χάνει τη μπάλα γιατί τρέμουν τα χέρια του...και μετά μπουκάρει και in your face dunk....ειλικρινά αυτό το παλικάρι έχει θέμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, greekfragma είπε

ο Holiday 2λεπτά πριν χάνει τη μπάλα γιατί τρέμουν τα χέρια του...και μετά μπουκάρει και in your face dunk....ειλικρινά αυτό το παλικάρι έχει θέμα....

Έχει αυτό που λέμε sudden hops. Εκεί που περπατάει, ξαφνικά στο σερβίρει στον 7 footer σαν τον kawhi

Και οι 2 δε μου αρέσουν, αλλά αν πάει έτσι στο χαλαρό και δε μπαίνουν τα σουτάκια στην Atlanta, δε νικάνε ούτε με σφαίρες.

Αν έπαιζαν και οι 2 με κάποιον από τη δύση τώρα θα χάνανε με 10+.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βλέπουν τα μπιρμπιλωτά μου μάτια?

ΠΟΡΤΙΣ? ΣΟΒΑΡΑ? ΠΩΤΣ ΓΚΕΝΕΝ ΑΝΤΟ

βασικά αυτό που περιμέναμε σήμερα. Μπακς εντός της ρακέτας εκτός των πρώτων λεπτών και τον ηλίθιων τριπόντων...και Χωκς χλιαροί και άστοχοι από μέση και μακρινή απόσταση.

Εύκολη νίκη Μπακς απόψε ΒΑΣΗ ΕΙΚΟΝΑΣ (γιατί έχουμε και μυρωδιάδες στο θρεντ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν και οι 2 είναι άστοχοι και ο ένας σε κάνει outrebound και outpace...

Έχουμε και τον Teague 2/2 under the screens - 2/2 ez 3s για Trae.

Κλασικοί Bucks 10 πόντοι διαφορά στον κουβά με το που βγήκε ο Γιάννης και μπήκε ο Young.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι 2 ομάδες δείχνουν κάπως κουρασμένες μετά τα προηγούμενα eliminations και λίγο τρακαρισμένες λόγω αναγνωριστικής διάθεσης στο game1.

Αυτό που με ανησυχεί είναι οτι έχουν αφήσει τον Young να ανεβάζει στροφές όλο το 2ο quarter και παίζει να τους τιμωρήσει όσο πηγαίνουμε προς το 2ο μισό.

Παρόλαυτά τα Ελάφια δείχνουν πιο στρωμένοι και έτοιμοι από τους τρακαρισμένους Χωκς αν και παίζει ρόλο και η έδρα σίγουρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+5 ημίχρονο. Έχει λυπηθεί η ψυχή μου teague και planet pat. Όποτε καλύπτουν Trae τους έχει κάνει γιογιό. Μόνο o Jrew μπορεί να τον παίξει και χρειάζεται και βοήθεια. Όταν βγαίνει από το γήπεδο η Atlanta είναι ομάδα Β ΕΣΚΑΝΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω λίγο ράντ; Υπάρχει λόγος που εκθέτει τον Λόπεζ και ο Λόπεζ την ομάδα στα σουήτσις;

Μια χαρά έπαιζε ο Πόρτις...τη τρέλα μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Par1s* είπε

Ρε ο Σκουντής μεθυσμένος είναι ή απλά νυστάζει; 

δε βλέπουμε έλληνες δημοσιογράφους. TNT μόνο

έλα εντάξει γελοίε ταβερνιάρη αρκετά με Λόπεζ γ@μω το μπυροκοίλι σου! σιχτιρ!

ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΣΤΗ ΚΕΦΑΛΑ ΤΟΥ ΛΟΠΕΖ ΤΟ ΦΧΑΡΣΤΗΘΗΚΑ ΞεβΡΑΚΩΜΑ!!!! ΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΤ

 

 

εχασε τα αυγά και τα πασχάλια πάλι ο ταβερνιάρης Μπαντ...ξεγλυστράει το game άσχημα. τώρα που το πιστέψανε οι Χωκς και τα στάζουν όλοι..αντίο ζωή.

Επεξ/σία από greekfragma
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΞΕΦΤΥΛΙΣΕΙ. O BUD ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΑΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ. PORTIS-GIANNIS KAI HOLIDAY ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ.

Χειρότερα και από τον Rivers τον έχουν παίξει. Γελάει η υφήλιος με Bud.

Χάρηκα που τα πήρε ο Γιάννης με το shimmy. Τουλάχιστον έχουν τσίπα. Last quarter +3 οι hawks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...