Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξ ρε μάγκες, χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω τον Γεωργίου (έχει πει μπαρούφες και μπαρούφες), θεωρώ ότι ο άνθρωπος τον συγκρίνει με 5-10 παίχτες που καλώς ή κακώς είχαν/έχουν υψηλότερο μπασκετικό IQ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1510

  • ilos

    1337

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

13 λεπτά πριν, phanispal είπε

Νταξ ρε μάγκες, χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω τον Γεωργίου (έχει πει μπαρούφες και μπαρούφες), θεωρώ ότι ο άνθρωπος τον συγκρίνει με 5-10 παίχτες που καλώς ή κακώς είχαν/έχουν υψηλότερο μπασκετικό IQ.


Λεει ο ιδιος:

«Εννοώ, Δεν Ξερει μπάσκετ»

και μετα ρωτάει:

«Πως σου φανηκε η εκτίμηση μου για τον ατετοκουμπο; Θα με πλακώσει ο κόσμος ε»

 

 

Αυτά τα λεει ο ιδιος. IMO δείχνουν ότι ανήκει στην κατηγορία του «κράζω για να τραβήξω την προσοχη»...

(Απλα το επισημαίνω, δεν έχω καμία όρεξη για περαιτέρω συζήτηση περί Γεωργίου 😊)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, rus είπε

O Παπαγιαννης δεν ειχε μια αξιοσεβαστη παρουσια για δυο χρονια?

Όχι ιδιαίτερα. Μιλάμε για  39 παιχνίδια σε 2 χρόνια.

Αυτό είναι το point μου. Ότι είχαμε όλες αυτές τις περιπτώσεις που πάλευαν απλά για να υπάρξουν στο κόσμο του NBA και μετά σκάει super all star, x2 MVP, finals MVP, πρωταθλητής, μελλοντικός hall of famer και ότι άλλο βρέξει μιας και είναι 26 ακόμα.

Ούτε στα πιο τρελά μας όνειρα.

Enjoy και μακάρι να δώσει έναυσμα να ανέβει πάλι το μπάσκετ στην Ελλάδα και να κάνουμε κάτι με την Εθνική.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, Diinekis21 said:

Όχι ιδιαίτερα. Μιλάμε για  39 παιχνίδια σε 2 χρόνια.

Ασχετως που εφυγε οπως οπως, θυμαμαι οτι εθεωρειτο δυναμη κατω απ το καλαθι και επαιζε πολυ ωρα.

18 minutes ago, TheGrisGrisMan said:

Λεει ο ιδιος:

«Εννοώ, Δεν Ξερει μπάσκετ»

και μετα ρωτάει:

«Πως σου φανηκε η εκτίμηση μου για τον ατετοκουμπο; Θα με πλακώσει ο κόσμος ε»

Ατετοκουμπο τον ειπε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, rus said:

Ασχετως που εφυγε οπως οπως, θυμαμαι οτι εθεωρειτο δυναμη κατω απ το καλαθι και επαιζε πολυ ωρα.

Ατετοκουμπο τον ειπε? 

Ποιος σοβαρός θα ασχοληθεί σοβαρά με τον Γεωργίου; 

Όσο για τους πανηγυρισμούς ο Γιάννης έδειξε και πάλι το ήθος και τον χαρακτήρα του. Πιο απλός πεθαίνεις! Έχει να μας δώσει πολλά στο σύντομο μέλλον. Υγεία να έχει πάνω απ' όλα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε τον Γεωργίου και διαβάστε αυτό το έπος: https://www.theringer.com/2021/7/21/22585355/giannis-antetokounmpo-book-excerpt-the-improbable-rise 

Spoiler

The following year, before tip-off at Charlotte, Giannis sat on the sideline with Oppenheimer. They watched Charlotte’s Nicolas Batum, a 6-foot-8 forward having an all-star kind of season, warm up.

“You see Batum?” Oppenheimer said to Giannis.

Giannis nodded.

“Look at him,” Oppenheimer said. “Really look at him. He’s a really good player. If you work really hard, you might be able to be a Nic Batum type of player.”

Giannis stared at his coach for a second, not frowning but looking surprised. A bit offended. “Coach,” Giannis said, “if I become Nic Batum, I’m going back to Greece.”

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Armored είπε

Αφήστε τον Γεωργίου και διαβάστε αυτό το έπος: https://www.theringer.com/2021/7/21/22585355/giannis-antetokounmpo-book-excerpt-the-improbable-rise 

  Απόκρυψη περιεχομένων

The following year, before tip-off at Charlotte, Giannis sat on the sideline with Oppenheimer. They watched Charlotte’s Nicolas Batum, a 6-foot-8 forward having an all-star kind of season, warm up.

“You see Batum?” Oppenheimer said to Giannis.

Giannis nodded.

“Look at him,” Oppenheimer said. “Really look at him. He’s a really good player. If you work really hard, you might be able to be a Nic Batum type of player.”

Giannis stared at his coach for a second, not frowning but looking surprised. A bit offended. “Coach,” Giannis said, “if I become Nic Batum, I’m going back to Greece.”

 

"And then, i took it personally" :D

Επεξ/σία από afragorn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβλεπα με τον 7χρονο γιο μου τα highlights του Γιάννη στον τελευταίο αγώνα και του λέω "Αγόρι μου, είμαστε πολύ τυχεροί που βλέπουμε αυτόν τον παιχταρά" και γυρνάει και μου λέει "Αυτός είναι πολύ προ, οι άλλοι είναι νουμπάδες"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, rus είπε

pics/vid or it didn't happen 🙂

 

Δεν έχω ανάγκη να στο αποδείξω. Μου αρκεί που το θυμάμαι και μπούκωσε εμένα και όλα τα παρτάλια των Σεπολίων που χθες μου έστελναν μνμ και θυμόντουσαν τα ρατσιστικά παρατσούκλια που τον αποκαλούσαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Liakos10 είπε

Έβλεπα με τον 7χρονο γιο μου τα highlights του Γιάννη στον τελευταίο αγώνα και του λέω "Αγόρι μου, είμαστε πολύ τυχεροί που βλέπουμε αυτόν τον παιχταρά" και γυρνάει και μου λέει "Αυτός είναι πολύ προ, οι άλλοι είναι νουμπάδες"

Έτοιμος για scout 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μην λερωνεται το τοπικ με Γεωργιου... 

Οσα εκανε ο Γιαννης (και ποναει πολλους αυτα που εχει καταφερει)  δεν τα εκανε ο Γεωργιου και καθε Γεωργιου σε επτα ζωες 😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Για συγκρίνεται λίγο την εικόνα, το ήθος, το ύφος και τον χαρακτήρα που φαίνεται να έχει ο Γιάννης με κάποιους άλλους εκπροσώπους μας στον αθλητισμό 🤔 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...