Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1511

  • ilos

    1341

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

οπως ειχα προβλεψει (να πω και ενα καλο λογο για μενα  :-D  :-D )  χιτ το 4ο ματς και σπερς το 5ο

και ειχα πει οτι θα πει ετσι επειδη οι ομαδες θα αντιδρασουν στις βαριες ηττες τους

 

αυτη τη φορα θα το γυρισω και θα πω σπερς το 6.η σειρα μου θυμιζει πολυ αυτη με τους μαβς ασχετα αν εχουμε πολλα ματς με διαφορα.νομιζω λογω εμπειριας αλλα και πιεσης πολυ μεγαλυτερης αυτη τη φορα στο μαιαμι για το 6ο ματς θα κερδισουν οι σπερς

 

danny green for FVMP????????????  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετοιμαζεται trade μεταξυ Clippers και Celtics... Kevin Garnett+Doc Rivers αντι για Bledsoe+DeAndre+draft pick

 

ειμαι ο μονος που θεωρει λαθος να στηριζεις την ομαδα σου σε εναν 37χρονο (πολυ καλο βεβαια) παιχτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουσιαστικα τον ριβερς παιρνουν.. και ξεφορτωνονται την παλτουδια τον ντε αντρε..απλα χανουν μπλεντσο που εχει ποτεντιαλ και το πικ..

και σημαντικοτερο απο ολα κρατανε cp3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xανουν σε δυναμη και αθλητικα προσοντα αλλα κερδιζουν σκορ , εμπειρια και βρωμια που τους χρειαζεται :ρ για 1 χρονο θα τους βοηθησει και μετα θα τους αδειασει χωρο στο σαλαρι καπ (εαν γινει) και φυσικα τσιμπανε ντοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τους χρειαζετε κιολας ο ντε αντρε..τετοιους σεντερ που το μονο που κανουν ειναι να καρφωνουν(αμα δεις χοοκ ντε αντρε και δεν σκασεις στα γελια εισαι ξινος :P )

ο kg θα βοηθησει πολυ.το λεει η καρδουλα του και μακαρι να σκασει καμια φαπα στον γκριφφιν να σταματησει να φλοπαρει συνεχεια και να γινει λιγακι πιο σκληρος..και καμια κινηση να του μαθει δεν θα τον χαλασει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έρχεται ο Μπλέντσο. Τι σκατά έχει μέσα στο κεφάλι του ο Εϊντζ δεν μπορώ να διανοηθώ, δίνεις KG+Rivers για να πάρεις μέτριους παίκτες, και ένα draft spot; Αυτοκτονία. Και το χειρότερο είναι οτι ο αντικαταστάτης του Ρίβερς θα είναι ο ανύπαρκτος Ντελ Νέγκρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την αλλη εμενα, που ειμαι Clips, με βολευει η φαση με doc rivers!! παρτε το φλουφλη μας (vinny)!!χεχε

 

εγω θα ηθελα να μεινει ο deandre για backup του KG. αφου σταματαει δε θα συνεχισει ο tyriaf...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...