Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεγαλη ξενερα.

λογω δουλειας τωρα εβαλα και ειδα τα τελευταια λεπτα.

μιλαμε για αυτοκτονια ολων των εποχων

πολυ κριμα.

 

δυσκολα τωρα αλλα δειχνουν οτι τους εχουν ρε γαμωτο.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ.

ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΕΠΙΚΑ EVER ΓΑΜΩ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1358

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

περιμενω μια υπερβαση απο τα γεροντια... τελευταια ευκαιρια (πιστευω) για τιμυ και μανου να σηκωσουν μια κουπα... ας ριξουν μια εντυπωσιακη αυλαια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το είδα κι εγώ. Ήμουν σίγουρος ότι θα το έπαιρναν οι Spurs, ειδικά μετά τους 5 πόντους του πελάτη του Παπαλουκά. Αλλά... τώρα να δω πώς θα κατεβάσω τον 7ο αγώνα.

 

Οι λεπροί (και ειδικά ο αρχι-Λεπρός) απέδειξαν ότι σε τέτοια κρίσιμα παιχνίδι πλέον έχουν την καρδιά για να τα γυρίσουν και -συνήθως- να τα πάρουν.

 

Τι απίστευτο παιχνίδι. Μου θύμισε ένα εξίσου μεγάλο αγώνα Παπάγου-Ιωνικού πριν 20+ χρόνια στην Α2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RT Loutas ‏@panloutas

#NBAFinals 3/17 έχουν οι φιλοξενούμενοι σε 7α ματς σειράς τελικών. Τελευταία που τα κατέφερε ήταν η Ουάσιγκτον το 1978 στο Σιάτλ (99-105)!

 

δεν τα βλεπω ουτε εγω τα σπιρουνια να αντεχουν σημερα,

παρκερ κ ντανκαν τα παιξαν χθες, τα εδωσαν ολα

(κ αντιστοιχα τοσος κοπος πηρε στον καλαθο με την μλκια στο κεφαλι του μανου, γκρρρ),

εδω ο παρκερας δεν μπηκε καν να παρει το τελευταιο σουτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το είδα κι εγώ. Ήμουν σίγουρος ότι θα το έπαιρναν οι Spurs, ειδικά μετά τους 5 πόντους του πελάτη του Παπαλουκά. Αλλά... τώρα να δω πώς θα κατεβάσω τον 7ο αγώνα.

 

Οι λεπροί (και ειδικά ο αρχι-Λεπρός) απέδειξαν ότι σε τέτοια κρίσιμα παιχνίδι πλέον έχουν την καρδιά για να τα γυρίσουν και -συνήθως- να τα πάρουν.

 

Τι απίστευτο παιχνίδι. Μου θύμισε ένα εξίσου μεγάλο αγώνα Παπάγου-Ιωνικού πριν 20+ χρόνια στην Α2.

Ti απέδειξαν ακριβώς; 10 φάσεις έχασε ο Λεπρός στα κρίσημα. Μόνοι τους το χάσαν οι Spurs που δεν πήραν ταιμ στο -1, που δεν κάναν φάουλ στο +3 και που χάσαν 3 ριμπάουντ μέσα από τα χέρια τους στο +5 και στο +3 και στην παράταση επειδή ηταν εκτός παρκέ οι ψηλοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...