Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1511

  • ilos

    1341

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Ναι, μιλάω για το Once Brothers. Έχω δει σχεδόν όλα τα μπασκετικά της σειράς 30 for 30 (από όλες τις σεζόν) και το συγκεκριμένο είναι το καλύτερο. Και όχι μόνο επειδή είμαστε ευρωπαίοι και γνωρίσαμε καλύτερα τον Ντράζεν και τον Ντίβατς. Πολύ καλό ήταν και αυτό με το Len Bias ενώ έχω ακούσει καλές κριτικές και για το Benji (δεν το έχω δει ακόμα). Κάτι Jordan Rides the Bus και Trial of Allen Iverson με έκαναν να βαρεθώ τη ζωή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Bad Boys το είχα κατεβάσει πρόσφατα αλλά είδα μόνο το μισό. Όντως είναι πολύ καλό, ειδικά για όσους είχαν προλάβει να δουν εκείνη την ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2014-2015 Season

 

Hey folks,

Our first full season is in the books, and it was a ton of fun! Here's what you can expect for the upcoming season.

 

- 720p, 60 frames-per-second feeds

- 100% coverage of all games

- INCREASED availability of home and away feeds

- instant archives

- iPhone, iPad, Android, Roku, XBMC, PS3, XBOX360, Samsung Smart TV, TiVo, DirecTV Set-top boxes, and thousands of more device access

- Chromecast support (yay gadjex)

- and much, much more!

 

We have upgraded our infrastructure by 500% over last season to ensure some hiccups that were experienced last season do not happen again. Unfortunately this will cause us to raise pricing slightly this season (10%).

 

New donation amounts will be:

 

1 Day - $7.49

1 Week - $12.99

1 Month - $17.99

3 Months - $39.99

6 Months - $59.99

1 Year - $99.99

 

New structure goes in to affect September 30th, 2014

 

 

Τα τελευταία (περίπου) νέα από ballstreams. Συν τοις άλλοις δείχνουν και αγώνες Μουντομπάσκετ (δυστυχώς μόνο 2-3 τη μέρα αν και θέλω να πιστεύω από την επόμενη φάση θα αυξηθούν). Η διαφορά από το επίσημο League Pass συνεχίζει να είναι τεράστια, καθώς αυτή τη στιγμή κοστίζει ~113 ευρώ/χρόνο ενώ το BS είναι στα 76.

 

Νομίζω πως θα το τιμήσω από τώρα και δεν θα βάλω από Γενάρη όπως υπολόγιζα αρχικά. Αξίζει με τα χίλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Done. 70 ευρώ για ένα χρόνο (από 1/10 θα πάει στα 77). Και στα καπάκια freeze το account μέχρι να αρχίζει η preseason, ώστε να μην μετράνε τζάμπα οι μέρες. Καλή χρονιά να έχουμε. Σε συνδυασμό και με τα 4 ευρώ/μήνα που έχω σκοπό να δίνω για την Ευρωλίγδα (λογικά θα βγει κανα 30άρι μέχρι το F4), κλείσαμε για τη σεζόν.

 

Ελπίζω μόνο να μην τους μπουζουριάσουν και πάνε τζάμπα τα ευρώπουλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ: https://secure.euroleague.livebasketball.tv/buy

 

και εδώ για το global pass: https://secure.livebasketball.tv/buy?WT.mc_id=CmpType:Display*Asset:WhySubscribe*CmpID:Upgrade*Other:EL

 

Το δεύτερο έχει και 33% έκπτωση μέχρι τις 24/10 και κοστίζει 30 ευρώ για ένα χρόνο. Νομίζω πως αυτό θα χτυπήσω.

 

100 ευρώ για τις δύο διοργανώσεις μαζί (ΝΒΑ+EL) και ας πάνε να πνιγούν τα δορυφορικά κανάλια. Μακάρι να υπήρχε κάτι αντίστοιχο και για Premier League ή Champions League.

 

edit: σωστότατη διόρθωση από Panathinaikara. Υπάρχει geolocation check για τον κύριο αγώνα που δείχνει η Nova (προφανώς θα είναι ή του Ολυμπιακού ή του Παναθηναϊκού) και άρα δεν μπορούμε να τον δούμε με ελληνική ΙΡ. Θα χρειαστεί VPN (ή proxy) που παρέχει ΙΡ εξωτερικού.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει και ο παπανικολαου δεν τον βλεπω καλα...

 

"Θα ήθελα να είμαι κοντά στο γήπεδο, όπως τώρα που το ξενοοχείο μου είναι δυο βήματα από το Toyota Center. Όμως επειδή θα έρθει στο Χιούστον και η οικογένειά μου, ψάχνω για ένα μέρος που θα μπορούν, όταν θα λείπω, να έχει κάτι να κάνουν. Κάπου να πάνε με τα πόδια. Για έναν καφέ ή μια βόλτα."

 

τα ιδια εκανε και ο σπανουλης 25 χρονων ποσο ητανε και ειχε παρει μαζι και την μανα του

ο αλλος παιρνει μαζι και τον μπατζανακι του γειτονα απο το χωριο

 

καμια ελπιδα..μονο απο Ελληνες στο Nba θα μπορουσες να δεις κατι τετοιο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπλατ ρε παιδιά, ο Μπλατ, ακόμα δεν το έχω πιστέψει. Ευρωπαίος προπονητής σε τέτοια ομάδα. Χίλια μπράβο. Φέτος είμαι Κλίβελαντ, πάει και τελείωσε (αφού ούτως ή άλλως οι Λέικερς πάλι στη ζώνη του... υποβιβασμού θα βρίσκονται).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...