Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι Λέικερς από την άλλη μέχρι στιγμής εμφανίζονται χειρότεροι ακόμα και από την περσινή ομάδα (εάν αυτό είναι δυνατόν). Προβλέπω πως φέτος δεν θα είναι οι Μπακς τελευταίοι στο ΝΒΑ...

 

Μιας και είπαμε για Μπακς, μεγάλο συμβόλαιο ο Αντεμπούτο (είπαμε, έτσι τον λέει η μάνα μου). Κοντά 15 μύρια μέχρι το 2017. Δεν καθόταν στην Α1 που τον ήθελαν γαύρος-βάζελος, να παίρνει τρακόσα χιλιάρικα και να τον κράζουν κι από πάνω.

 

Και να μην παιζει για να παιζει ο Μασιουλις και ο Λοτζεσκι. :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1357

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Επικό βίντεο, απλά απίστευτο. Νομίζω το καλύτερο promo που έχω δει ποτέ για το ΝΒΑ και ίσως το καλύτερο μοντάζ σε αθλητικό βίντεο ever.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια πως το κανουμε αυτο με το nba league pass trial?μπαινω να κανω εγγραφη αλλα ζηταει χρηματα..

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να ζηταει χρηματα, επειδη εχω ξανακανει την διαδικασια προηγουμενα χρονια, καρτα ζηταει, αλλα στο τελος της εβδομαδας ακυρωνεις την συνδρομη κ δεν σε χρεωνει, καλα που το γραψες παντως γιατι κ εγω εψαχνα να δω αν εχει trail φετος, η 1η εβδομαδα λοιπον free για οποιον ενδιαφερεται


το γραφει αριστερα:

 

TRY IT FREE:
Trial length:
October 28, 2014 to November 4, 2014
You will be billed on:
November 5, 2014
Opt out by November 4, 2014 to avoid any charges. Opt out from your application settings.

θα πας σ αυτη την σελιδα:

https://watch.nba.com/nba/secure/account?myaccount=true

 

και αριστερα εχει δυο πλαισια, εσυ  θα επιλεξεις το κατω πλαισιο, οχι εκει που λεει "purchase", αλλα εκει που λεει "free trial" κ το βραδυ της τριτης 4 νοεμβριου θα τους στειλεις mail στο [email protected] που θα τους γραφεις οτι επιθυμεις να ακυρωσεις την συνδρομη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω μονο με καρτα, με paypal δεν πρεπει να δουλευει, κ η καρτα εννοειται πρεπει να ειναι πραγματικη κλπ γιατι με καποιο τροπο την τσεκαρουν ωστε να σε χρεωσουν στις 5/11 αν δεν ακυρωσεις στις 4/11, εχει, login εχεις κανει καταρχην, ετσι; πρεπει πρωτα απ ολα να εχεις account κ να χεις κανει register

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να κανω register δεν εχω λογαριασμο..οποτε λογικα θα γινεται αμα βαλω την χρεωστικη μου που εχω συνδεμενη στο paypal.ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδια οκ, αλλα τωρα μιλαμε για το lp που ειναι free για μια βδομαδα, μετα ο καθενας ας κανει οτι τον φωτισει ο Θεος :P
 

Θελω να κανω register δεν εχω λογαριασμο..οποτε λογικα θα γινεται αμα βαλω την χρεωστικη μου που εχω συνδεμενη στο paypal.ετσι δεν ειναι?


ναι, ακριβως αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το βαλω και γω το ballstreams αυριο. νομιζω 71 βγαινει

 

Για την ακρίβεια έχει γύρω στα 79 ευρώ (100 δολάρια). Έκαναν αύξηση από 1/10/14, οπότε όσοι πρόλαβαν να αγοράσουν ετήσιο pass με τις περσινές τιμές το πήραν 71 ευρώ (90 δολάρια). Δυστυχώς δεν έχουν κάποιο τζαμπέ trial ή έστω φτηνό πακέτο λίγων ημερών, αφού τα 1-Day και 1-Week κοστίζουν 6 και 10 ευρώ αντίστοιχα.

 

Οπότε καλή η δοκιμή που λέμε στο LP, αλλά όταν λήξει η βδομάδα υπάρχει μόνο μία επιλογή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια έχει γύρω στα 79 ευρώ (100 δολάρια). Έκαναν αύξηση από 1/10/14, οπότε όσοι πρόλαβαν να αγοράσουν ετήσιο pass με τις περσινές τιμές το πήραν 71 ευρώ (90 δολάρια). Δυστυχώς δεν έχουν κάποιο τζαμπέ trial ή έστω φτηνό πακέτο λίγων ημερών, αφού τα 1-Day και 1-Week κοστίζουν 6 και 10 ευρώ αντίστοιχα.

 

Οπότε καλή η δοκιμή που λέμε στο LP, αλλά όταν λήξει η βδομάδα υπάρχει μόνο μία επιλογή :P

μην μας κλεισουν μονο και πανε τσαμπα τα λεφτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι και ο μόνος φόβος μου αλλά αφού κρατήσανε το κάστρο όλη την περσινή χρονιά χωρίς παρατράγουδα, δεν βλέπω γιατί να μην το κάνουν και φέτος. Το "αδερφό" site Hockeystreams που μεταδίδει με τον ίδιο τρόπο NHL βαστάει εδώ και 6-7 χρόνια τουλάχιστον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...