Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να μια ομάδα που μπορει να μας διασκεδάσει περισσότερο απ'τους περσινους Λέικερς: οι φετινοι, λολ

Ο Κομπι παίζει σαν μικρο παιδι που πρώτη φορα βλέπει παιδικη χαρα στη ζωη του.

Του'χει λείψει τόσο πολύ το μπασκετ που παίζει καθαρα για την κ@υλα του.

Καβς-Σελτικς χάζευα χθες. Όσα βάλουμε και όσα φάμε ο Μπλατ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1357

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Ρε σταματήστε να κοροιδεύετε τους τίμιους Lakers :P

 

Δεν είμαστε τόσο κακοί όσο δείχνει το ρεκόρ βέβαια καλό θα ήταν να παραμείνουμε έτσι για να πάρουμε το 1ο draft pick ή έστω το 2ο-3ο.

 

Ο Kobe έπαιξε άρρωστος το ματς(ιογενή λοίμωξη έχει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε θα ανοίξουμε νέα ψηφοφορία για φέτος; Βεβαια δύσκολο να ξεχωρίσεις 4 ομάδες από τωρα (μπορούμε να βάλουμε και παραπάνω). Εγώ θα έβαζα Rockets και Bulls και νομίζω Spurs και Cavaliers θα ανέβουν.

Οι ομάδες των Ελλήνων πάντως τα πάνε πολύ καλά. Μεχρι και οι Bucks έχουν αρχίσει να αποβάλλουν τη λουζερονοοτροπία τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ειδικοι προτεινουν ballstreams!

περα απο την πλακα ειχα και τα δυο και το ballstreams πολυ καλυτερο!βαλτο για μια μερα με 2-3 ευρω ποσο ειναι να το τσεκαρεις!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σταματήστε να κοροιδεύετε τους τίμιους Lakers :P

 

Δεν είμαστε τόσο κακοί όσο δείχνει το ρεκόρ βέβαια καλό θα ήταν να παραμείνουμε έτσι για να πάρουμε το 1ο draft pick ή έστω το 2ο-3ο.

 

Ο Kobe έπαιξε άρρωστος το ματς(ιογενή λοίμωξη έχει).

 

Αν είναι να αρχίσουμε το tanking πριν συμπληρωθεί ο πρώτος μήνας της σεζόν, καλύτερα να το διαλύσουμε το μαγαζί. Ειδικά όταν έχουμε 16 λάβαρα στο ταβάνι. Όχι πως ήταν κάτι που δεν το περιμέναμε, αφού ακόμα κι εγώ που δεν παρακολουθώ καθημερινά τις εξελίξεις στο ΝΒΑ, έγραφα εδώ και κανα μήνα πως άνετα χτυπάμε τελεταία θέση φέτος. Η διοίκηση δεν θα προέβλεψε αυτά τα ξεφτιλίκια ώστε να κάνει κινήσεις; Ή μήπως νόμιζαν ότι θα σωθεί η χρονιά αν φέρουν το Μπούζερ που πλέον δεν κάνει ούτε για τη Βαλτική Λίγκα;

 

Κατά τ' άλλα ballstreams ftw, ακόμα κι αν φέτος μου έχει σκοτίσει λίγο τα @@ και έχει περισσότερα προβλήματα σε σχέση με τα playoff του '14. Ελπίζω να διορθωθούν στην πορεία, γιατί όπως και να το κάνουμε άλλο 120 ευρώ και άλλο 70-80 (και μάλιστα στα 60fps).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θλιβερο για αλλη μια φορα το Ντενβερ, μεχρι και από τους Νικς χανουν.. Δεν τους εκανε ο Καρλ πριν 2 χρονια που όλος ο κοσμος μιλουσε γι' αυτους.. Καλα να παθουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Kings ανανέωσαν τον Rudy Gay για 3 χρόνια με συμβόλαιο 40 εκατομμυρίων, με player option την τελευταία χρονιά(2017-2018).

 

Καλή κίνηση νομίζω, ειδικά αν λάβουμε υπόψη που θα πάει το salary cap.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...