Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικα με Lonzo Ball ειναι συνηθισμενο παιχτες να χουν 9.1 ποντους, 6.9 ριμπαουντ και 7,2 ασιστ?

 

Andre Miller προς τα τελη με λιγοτερα ριμπαουντ ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1359

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

11 years ago......  Εpic moments..... (αναμεσα σε πολλες αλλες)

 

 

 

 

 

 

ps: τελευταια στιγμη ειχα βρει ticket και το χρυσοπληρωσα..... Φυσικα δεν μετανιωσα ουτε λεπτο.  :-) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλείο του μπάσκετ. Πιστεύω ήσουν πάρα πολύ τυχερός! Αντί να έχουμε ξενέρωτα All Star game των 200 πόντων, θα ήταν πολύ πιο ενδιαφέρον να είχαμε τέτοια ωραία επεισόδια κάθε χρόνο.

 

Το ξύλο του Ελλάδα Σοφοκλή-Σερβία δεν το ξεπερνάει κανένα όμως, ούτε καν το Pacers-Pistons brawl. Απλώς και μόνο λόγω της περιγραφής του Ιωάννου και του Χατζηβλάκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σαν τον κορφα κανείς!

 

Φυσικά και έχουμε και Γκάλη βς Ομπράντοβιτς και Πρέλεβιτς. Αλλά και ωραίο ξύλο Σοφοκλή βς Χάποελ και Αγγελίδη-Αλεξάντερ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιες θεσεις! :)

 

Κακομαθα στη Ν. Ορλεανη και έχω αποφασίσει να πηγαίνω σε λιγότερα παιχνίδια, αλλά να κάθομαι εκεί που το ευχαριστιέμαι, τρίτη σειρά πίσω από τον πάγκο μας ήμασταν. 

 

Αξίζει να κάθεσαι στο κάτω διάζωμα, είναι πολύ καλύτερη εμπειρία, για εμένα καλύτερη και από σουίτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακομαθα στη Ν. Ορλεανη και έχω αποφασίσει να πηγαίνω σε λιγότερα παιχνίδια, αλλά να κάθομαι εκεί που το ευχαριστιέμαι, τρίτη σειρά πίσω από τον πάγκο μας ήμασταν. 

 

Αξίζει να κάθεσαι στο κάτω διάζωμα, είναι πολύ καλύτερη εμπειρία, για εμένα καλύτερη και από σουίτα.

 

Μπορεις να φτυσεις και καναν αντιπαλο χωρις να φοβασαι μην αστοχήσεις ή δεν τον φτάσει :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Ναι Ακριβώς! 

 

Για παράδειγμα, ο χοντρός με το μπλε κουστούμι στο κέντρο της φωτογραφίας ειναι σωματοφύλακας. Για την ακρίβεια, κατά την αποχώρηση της ομάδας προς τη φισούνα, σχεδόν κάθε παίκτης έχει και από έναν φουσκωτό δίπλα του...

 

Δεν ξέρω αν μπορώ να φτύσω και να τρέξω τόσο γρήγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι Ναι Ακριβώς! 

 

Για παράδειγμα, ο χοντρός με το μπλε κουστούμι στο κέντρο της φωτογραφίας ειναι σωματοφύλακας. Για την ακρίβεια, κατά την αποχώρηση της ομάδας προς τη φισούνα, σχεδόν κάθε παίκτης έχει και από έναν φουσκωτό δίπλα του...

 

Δεν ξέρω αν μπορώ να φτύσω και να τρέξω τόσο γρήγορα...

 

Να κανετε ντου με τα παιδια απο τον συνδεσμο. Μαγκια θα σας πουλησε ποτε κανεις. Και οποιος δεν φωνάζει να μην ερχεται γηπεδο. :-D

 

Πελικανς - θρησκέια - Αναρχεία. Θήρα 17Α- Διαζωμα D - ultras. 

Επεξ/σία από Chrisxxx
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL οι Suns αφησαν ελευθερο τον James δυο εβδομαδες αφοτου μετετρεψαν το 2 way contract σε κανονικο

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/21851676/mike-james-waived-phoenix-suns-two-weeks-signing-contract

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...