Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο σε μενα "ηχησε" ασχημα αυτο που ειπε ο Γιαννης στον Kidd.. συγκεκριμενα "αυτο που πανε να σου κανουν δεν ειναι σωστο". Αν ημουν διοικηση των Bucks θα τον ξεχεζα το Γιαννη ετσι οπως τους αδειασε. Μου φανηκε ελαφρως αντιεπαγγελματικο προς αυτους που του δωσανε το συμβολαιο. Θα μπορουσε να το πει λιγο διαφορετικα. ΝΑ απεφευγε το κομματι του οτι αυτο που κανανε στον Kidd δεν ειναι σωστο.. imho...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1518

  • ilos

    1382

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Και ο Κιντ φανταζομαι θα ειπε τι μου λεει ο νεοπς, εχει ιδεα ποιος ειμαι. Λιγο ακομψο να δειχνεις οικτο σε εναν θρυλο λες και ειναι παιδακι.

Αλλα αν βαλεις ολη την προταση, μαλλον προσπαθουσε να βρει τροπο να του το πει πιο ευκολα, γιατι αμεσως μετα απο αυτο του το σκασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και από που αποδικνύεται ότι προσπαθούν να του το κάνουν

Καταρχήν δε μιλάει καλά αγγλικά

Λεει πολλά πράγματα με τα γνωστά ρήμματα διότι δε ξέρει όλες τις καλές λέξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω απορια το εχω αυτο με την γλωσσα.....κανονικα θα επρεπε οχι μονο μαθηματα αγγλικων να κανει αλλα και ορθοφωνιας να μην ξεχωριζει καθολου.......αλλα στα τετοια του να μου πεις 100μυρια ειναι αυτα.

Κιντ στα τσακιδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, Edel said:

Kοίτα να δεις που με τον davis θα πάνε τους ανύπαρκτους play offs!!! 

 

6 hours ago, coyote2 said:

ομάδα με δύο αλλ σταρ που δε παει πλαι οφφ

Έκτοι είναι, με μια νίκη διαφορά από τους πεμπτους OKC. Οι pels Θα είναι στα πλευοφς.  Ελαφρώς καλύτερο front office να είχαν και να μην ήταν τόσο αρνητικός ο Ροντο, θα πάλευαν με τους spurs για την τέταρτη θέση στην περιφέρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο Τζαμπάρι Πάρκερ θα γυρίσει ποτέ ή τέρμα το μπάσκετ; Αν έπαιζε κανονικά, δεν θα είχαν ούτε τα μισά από τα τωρινά τους προβλήματα και θα χτυπούσαν άνετα μια 4η-5η θέση στην Ανατολή (που φέτος είναι αρκετά δυναμωμένη είναι η αλήθεια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρνάει σε κάνα δεκαπενθήμερο ο Πάρκερ αλλά σε καμία περίπτωση δεν φταίει η απουσία του για την κατρακύλα των Μπακς. Ο Πάρκερ είναι ανύπαρκτος αμυντικά (ειδικά τώρα με 2 τραυματισμούς βλέπω να προσεγγίζει επίπεδα Χαρντεν), σουτ της προκοπής δεν έχει, απλά είναι καλός στο τρανζισιον λόγω αθλ. προσόντων. Με τον Γιάννη δεν ταιριάζουν στην ίδια 5αδα. Θα δώσει κάποιο hype στην αρχή όπως ο Μπλεντσο αλλά μέχρι εκεί. Αν δεν βρεθεί λύση στο 5 και συνεχίσουν με  τη γελοία περιφερειακή άμυνα του Κιντ, στην καλύτερη πάνε για 8οι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Armored είπε

Γυρνάει σε κάνα δεκαπενθήμερο ο Πάρκερ αλλά σε καμία περίπτωση δεν φταίει η απουσία του για την κατρακύλα των Μπακς. Ο Πάρκερ είναι ανύπαρκτος αμυντικά (ειδικά τώρα με 2 τραυματισμούς βλέπω να προσεγγίζει επίπεδα Χαρντεν), σουτ της προκοπής δεν έχει, απλά είναι καλός στο τρανζισιον λόγω αθλ. προσόντων. Με τον Γιάννη δεν ταιριάζουν στην ίδια 5αδα. Θα δώσει κάποιο hype στην αρχή όπως ο Μπλεντσο αλλά μέχρι εκεί. Αν δεν βρεθεί λύση στο 5 και συνεχίσουν με  τη γελοία περιφερειακή άμυνα του Κιντ, στην καλύτερη πάνε για 8οι.

Για τη φετινή κατρακύλα όχι, αλλά θεωρητικά είναι ο δεύτερος καλύτερος παίκτης της ομάδας οπότε εκ των πραγμάτων πρόκειται για μεγάλη απώλεια. Τώρα σε ποια κατάσταση θα βρίσκεται όταν γυρίσει, είναι άλλη ιστορία. Θεωρώ πιθανότερο να υπάρξει ανάκαμψη της ομάδας λόγω της επιστροφής Τζαμπάρι παρά ότι θα αλλάξουν δραματικά τα αγωνιστικά πλάνα μεσούσης της περιόδου.

ps: από όλους τους Μπακς τον μοναδικό που δεν χωνεύω με τίποτα είναι το Μίντλετον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και ο Τζορντανέλης ο ίδιος να ξανανιώσει και να κατέβει, τι να το κάνουμε αν το παιχνίδι πάει πάλι στα διακόσα; Ο σκοπός είναι να παιχτεί μπάσκετ της προκοπής, που δεν πρόκειται να γίνει. Σαν σύνολα πάντως είναι πολύ πιο ενδιαφέροντα από το να είχαμε ξανά Ανατολή-Δύση και προφανώς μιλάμε για μια ιστορική στιγμή αφού είναι η πρώτη φορά που γίνεται τέτοιο πράγμα από καταβολής All Star game (βλ. 1951).

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...