Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεμπρον. Απλά και ξεκαθαρα. Αν εχει δυναμεις και οι υπολοιποι καβς παιξουν την αμυνα που παιξαν χτες, να περιμενετε αμφιρροπη σειρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1379

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα πράγμα έχω να πω εγώ, το πολύ το κυρ ελέησον το ξερνάει κι ο Θεός! Καταργήστε αυτό το best of 7 και κάντε το τουλάχιστον best of 5 γιατί ξεκινάμε μες στην καύλα και μετά βάζουμε τον αυτόματο πιλότο. Έβλεπα το ματς της χρονιάς για τις δυο ομάδες και δε μου κανε αίσθηση, έλεγα άντε να ρθει το 4ο δεκάλεπτο να τελειώνουμε. Κι αυτά τα 48λεπτα ρε παιδιά, έλεος, τι εφεύρεση είναι αυτή; Σ' όλον τον κόσμο παίζουν 40λεπτα, εσείς μάγκες είστε;

 

 

5 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

nice pic @mrpink

 

Επεξ/σία από mrpink
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε μια παλιότερη συζήτηση, κάποιος είχε σωστά αναφέρει πως άντε να κάνουμε λιγότερα ματς, οι χορηγοί πως θα το δεχθούν; τα τηλεοπτικά; τα έσοδα των ιδιοκτητών;

Δεν είναι τόσο απλό

Επεξ/σία από ~mxls~
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Edel είπε

ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ.

G O A T

Έχει πάρει μόνος του μια ομάδα από κουλούς και τους έχει πάει τελικό, έχει νουμερα που δεν είχε ποτέ ο Τζόρνταν ούτε ο Κόμπε, παίζει αντίπαλος με ομάδα που έχει νεανικότατο σύνολο, δε βγαίνει ποτέ απ΄το παιχνίδι και τους νικάει σε σειρά 7 αγώνων., από το 2011 είναι κάθε χρονιά στο ΤΕΛΙΚΟ.

Ζούμε και βλέπουμε το Θεό του μπάσκετ. 

ενταξει μη το παρακονουμε

εκτος απο φετος και μια φορα με τους σελτικς παλι οταν ηταν στους χιτ περπατωντας παει τελικο χωρις αντιπαλο

τρομερο επιτευγμα στατιστικα αλλα αν το σκεφτεις καλα δεν ειναι και τοσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, gas83 είπε

ενταξει μη το παρακονουμε

εκτος απο φετος και μια φορα με τους σελτικς παλι οταν ηταν στους χιτ περπατωντας παει τελικο χωρις αντιπαλο

τρομερο επιτευγμα στατιστικα αλλα αν το σκεφτεις καλα δεν ειναι και τοσο

Έχεις δει τι συμπαίκτες είχε φέτος όλη τη χρονιά και τι έχει τώρα? Πως ξεκίνησε η σεζόν και μεσούσης του αλλάξανε όλη την ομάδα. Και πάλι είναι εκεί, έτοιμος να διεκδικήσει ακόμα ένα δαχτυλίδι. Αυτή η μείωση που υπάρχει είναι αστεία.  Ο μοναδικός που από 3-1 οδήγησε την ομάδα σε 4-3. Τα χει κάνει σχεδόν όλα με όλους τους τρόπους. 

 

ΜΥΘΟΣ LJ23

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Edel είπε

Έχεις δει τι συμπαίκτες είχε φέτος όλη τη χρονιά και τι έχει τώρα? Πως ξεκίνησε η σεζόν και μεσούσης του αλλάξανε όλη την ομάδα. Και πάλι είναι εκεί, έτοιμος να διεκδικήσει ακόμα ένα δαχτυλίδι. Αυτή η μείωση που υπάρχει είναι αστεία.  Ο μοναδικός που από 3-1 οδήγησε την ομάδα σε 4-3. Τα χει κάνει σχεδόν όλα με όλους τους τρόπους. 

ΜΥΘΟΣ LJ23

μαλιστα

γραφω εκτος απο φετος και μου λες για φετος.οκ

δεν εχω να σου πω κατι αλλο εκτος οτι εγω τον εχω στο τοπ 3 τοπ 5 στη χειροτερη all time  οποτε δεν ειμαι αντιλεμπρον

παρολαυτα πιστευω ειμαι αντικειμενικος να σου λεω οτι εχει παει πολλες φορες στους τελικους περπατωντας και γιαυτο τοσα χρονια αλλωστε δεν εχει φυγει απο την ανατολη

προφανως εχει κανει τρομερα πραγματα μεχρι τωρα 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To 3-1 που έγινε 4-3 δεν είναι φετινό. Μιλάω για το 2016 που διαμέλισαν τους warriors. Αυτό από μόνο του είναι μυθικό επίτευγμα. Μέσα στο Οκλαντ.

Επεξ/σία από Edel
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν τον εγραψε κανενας, ας το γραψω εγω...............πονεσαν τα ματια μας ρε. Εσπασαν τα καλαθια και τα μισα ηταν ελευθερα σουτ.

Επισης θα το ξαναγραψω, για οσους εζησαν να δουν MJ δεν προκειται να υπαρξει αλλος GOAT. Τωρα για αυτους που τον βλεπουν μονο σε βιντεακια στο YT καταλαβαινω οτι εντυπωσιαζονται απο τον λεπρο.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λεω να φύγει και αυτός από Ανατολή, μπας και δούμε Ραπτορς τελικούς, lol.

Θέλει τεράστια guts να πας για υπερπροσπάθεια 40+ λεπτά ανα ματς (συμβολαιάρες όλοι εντωμεταξύ), για να αντιμετωπίσεις ομάδες all stars.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά φέτος ειδικά έπαιζε μόνος του, αν είχε καλή ομάδα δε θα έκανε αυτά τα νούμερα και σίγουρα δε θα χρειαζόταν να παίξει 40+ λεπτά σε κάθε αγώνα. Γι' αυτό άλλωστε έχει ειπωθεί ότι ο Lebron χτίζει καριέρα και στατιστικά εις βάρος της ομάδας του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Liakos10 είπε

... Γι' αυτό άλλωστε έχει ειπωθεί ότι ο Lebron χτίζει καριέρα και στατιστικά εις βάρος της ομάδας του.

Μαν, διάβασέ το ξανά, και σκέψου ότι μιλάμε για τους Καβς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...