Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1511

  • ilos

    1341

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Chrisxxx είπε

Ισως ειναι η μοναδικη ομαδα που δεν θα ειναι βαρος.

δηλαδη με CP3 και τον (αχωνευτο για εμενα) Μουσια πιστευεις θα ταιριαξει καλα;; ριλυ;;

 

Μου φαινεται σαν σπασμωδικη κινηση απο Houston που βλεπουν οτι απο περσι που ηταν πρωτοδευτεροι και παραλιγο τελικους, ξαφνικα μπορει να βρεθουν εκτος τελικων δυσης με την ελευση Λεφλοπ και τη μετακινηση Boogie στους Warriors..

Επεξ/σία από Rabican
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ομάδα που επενδύει στους κοντούς δεν παίρνει πρωτάφλημα. θέλει και 4αρια το πρωτάθλημα.

Περιμένω αλλη μία κίνηση από τους Λεικερς... 

Τι έχει μείνει ελεύθερο... Εκείνος ο Λεο.. από τους spurs (?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Rabican είπε

δηλαδη με CP3 και τον (αχωνευτο για εμενα) Μουσια πιστευεις θα ταιριαξει καλα;; ριλυ;;

Μου φαινεται σαν σπασμωδικη κινηση απο Houston που βλεπουν οτι απο περσι που ηταν πρωτοδευτεροι και παραλιγο τελικους, ξαφνικα μπορει να βρεθουν εκτος τελικων δυσης με την ελευση Λεφλοπ και τη μετακινηση Boogie στους Warriors..

Εγω δεν θα τον επαιρνα, θεωρω τον Αριζα πιο χρήσιμο. Αλλά αν ταιριάζει καπου ο Μελο ειναι σε ομαδα που δινει περισσοτερο βαρος στην επίθεση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, coyote2 είπε

η ομάδα που επενδύει στους κοντούς δεν παίρνει πρωτάφλημα. θέλει και 4αρια το πρωτάθλημα.

Περιμένω αλλη μία κίνηση από τους Λεικερς... 

Τι έχει μείνει ελεύθερο... Εκείνος ο Λεο.. από τους spurs (?)

Θα είναι σε καλή κατάσταση ο leonard ώστε να αποδώσει σωστά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Chrisxxx είπε

Εγω δεν θα τον επαιρνα, θεωρω τον Αριζα πιο χρήσιμο. Αλλά αν ταιριάζει καπου ο Μελο ειναι σε ομαδα που δινει περισσοτερο βαρος στην επίθεση. 

Πραγματικα δε μπορω να δω πως Μελο και Μουσιας θα μπορουσαν να δεσουν μαζι. θενε 2 μπαλλες ο καθενας για παρτη τους! :P

Ο αριζα ειναι σαφως πιο σημαντικος απο τον "πολυ" Μελο. ποτε δεν τον συμπαθησα σαν παιχτη.. μπορει απλα να ειμαι προκατειλημενος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 εκατομμύρια οι Μπουλς στον Τζαμπάρι; Ρε παιδιά άμα έχετε τόσα λεφτά για πέταμα, δώστε μου κι εμένα κάνα ταληρο γιατί η μπύρα έχει πάει 2,80 στον καφενε και δεν βγαίνω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το Σικαγο εδωσε 20εκ το χρονο στον Lavine που γυρισε απο ρηξη χιαστου και τωρα αλλα 20 το χρονο στον Jabari που γυρισε απο την δευτερη ρηξη χιαστου,τι εγινε τους αρεσες τοσο πολυ η εποχη που Rose ηταν στην ομαδα και θελουν να ξαναζησουν τετοιες στιγμες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nzeppos είπε

40 εκατομμύρια οι Μπουλς στον Τζαμπάρι; Ρε παιδιά άμα έχετε τόσα λεφτά για πέταμα, δώστε μου κι εμένα κάνα ταληρο γιατί η μπύρα έχει πάει 2,80 στον καφενε και δεν βγαίνω. 

Εδω εχει παει 1.40 απο 1 και κοντευουν να κανουν επανασταση! :P Νταξει εχουν πεταχτει και αλλου λεφτα, βλ. Μοζγκοβ. Οι Μπουλς δεν πανε και για τιποτα οπότε τα πεταξαν στον Τζαμπα-ρι και ελπιζουν. Παντως μου κανει εντυπωση που τον πηραν αφου θεωρητικά ο Μαρκανεν ειναι ο νεος σταρ της ομαδας και οι θεσεις τους χτυπανε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως. Εαν οντως ο Μαρκανεν ειναι ο σταρ γυρω απο τον οποιο χτιζουν την ομαδα, λογικα ο Παρκερ θα φαει παγκο. Που παγκο ετρωγε και στο Milwaukee αλλα εκει νομιζω ειχε περισσοτερες πιθανοτητες να παιξει playoffs..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κολλεγιο παντως 3αρι ηταν ο παρκερ. Μια χαρα ειναι το συμβολαιο. low risk με πιθανο high reward. 1+1 με option της ομαδας. Απο τις λιγες κινησεις των τελευταιων χρονων που δεν ειναι ΚΑΚΗ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα με τον Παρκερ, περα απο το χιαστο Χ2, ειναι οτι ειναι αργος στην αμυνα για να μαρκαρει 3αρια στην περιφερεια και κοντος-οχι αρκετα δυνατος για να μαρκαρει 4αρια. Επιθετικα δεν ειναι κακος, ειναι παιχτης που θα δωσει 15-17 points per game αν παιξει τα λεπτα που του αναλογουν. Το θεμα ειναι οτι μετα απο 3 χρονια ειναι ακομα μαυρη τρυπα στην αμυνα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στις 2 θεσεις liability ειναι. ουτε 4αρια δεν μπορει να μαρκαρει. και γενικα δεν παιζει ανθρωπινο 3αρι στο σικαγο. dunn lavine parker markannen WCJr θα ειναι το lineup. αυτο διαφαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, doctorkostis είπε

Το θεμα με τον Παρκερ, περα απο το χιαστο Χ2, ειναι οτι ειναι αργος στην αμυνα για να μαρκαρει 3αρια στην περιφερεια και κοντος-οχι αρκετα δυνατος για να μαρκαρει 4αρια. Επιθετικα δεν ειναι κακος, ειναι παιχτης που θα δωσει 15-17 points per game αν παιξει τα λεπτα που του αναλογουν. Το θεμα ειναι οτι μετα απο 3 χρονια ειναι ακομα μαυρη τρυπα στην αμυνα. 

στα τέσσερα χρόνια που έμεινε έπρεπε να φτάσει το σουτ του πιο καλά.

Χρήσιμος παίκτης αλλά όχι πλέον για 40....

Απορώ γιατί δε πηρανε τον ΕΜΠΙΛ.... αφου ήταν τέρας και τότε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Leonard έκλεισε Τορόντο; Απλά έλεος. Με αντάλλαγμα Ντε Ροζαν 

Ουτε οι ίδιοι οι παίκτες δεν το επιθυμούν διαβάζω. Θα χει ζουμί 

Επεξ/σία από xaratsi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...