Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1η Νοεμβρίου να δείτε τον αγώνα στη Βοστώνη κι άμα δείτε ελληνική σημαία χαιρετιστε, μπορεί να ναι η μουρακλα μου!!😂😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1380

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

15 ώρες πριν, Rabican είπε

1η Νοεμβρίου να δείτε τον αγώνα στη Βοστώνη κι άμα δείτε ελληνική σημαία χαιρετιστε, μπορεί να ναι η μουρακλα μου!!😂😂

Βάλε και μιά selfie ρε αδερφέ μη χαιρετάμε τζάμπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε είναι ο άτιμος πολύ δυνατός! Οπώς και το Bucks-Hornets πρέπει να ήταν πολύ δυνατό! Με 41 πόντους ο Kemba και ο Γιάννης 18 ριμπάουντ! Κρίμα να μην μπορούμε να τα παρακολουθήσουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ είδα ότι ο γιάννης έφαγε πολλές τάπες κάτω από το καλάθι? Ειδικά στο τέλος πρέπει να εφαγε 4 συνεχόμενες?

 

Ακόμα και στο νουμερο 1 ανάποδα τον βάλανε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον θα ήσουν από τους τυχερούς που είδαν το παιχνίδι και τα είδες αυτά  :-Ρ εγώ δεν είδα δυστυχώς τίποτα ελπίζω να πάνε όλα καλά να δω παρασκευή σέλτικς με ράπτορς!!

Επεξ/σία από NikosRocknRolla
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα και εγω στο δευτερο ημιχρονο. Πολυ δυνατο παιχνιδι στο τελος. Ο Γιαννης πηγε να γινει ο μοιραιος στα τελευταια λεπτα, εκανε βηματα, εφαγε ταπα, πρεπει να εχασε 3 επιθεσεις, αλλα τους κρατησε ο Μιντλετον. Στο τελος ομως ηταν αυτος που το καθαρισε με συνεχομενες βολες. Μεγαλο ατου για εναν παιχτη σαν το Γιαννη η ευστοχια στις βολες. Για τους Χορνετς αξιοσημειωτο ειναι οτι αρχισαν να το γυρνανε με Τονι Παρκερ στο παρκε. Πολυ καλοι Κεμπα και Μονκ.

Κατα τα αλλα οι Μπακς ιδιοι με περυσι μου φανηκαν. Ο Λοπεζ δε μου γεμισε το ματι. Ο Ιλιασοβα εκανε πολυ καλο παιχνιδι και φαινεται να ειναι καλη προσθηκη, αλλα δεν ξερω αν ειναι αρκετος. Ο ρουκι παλι φανηκε αξιομαχος, αν και εκανε λαθη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα φέτος θα εξαρτηθούν από το τρίποντο. Αν μπαίνουν θα γεμίζουν και οι ασσιστ του Γιάννη

Αλλά οι τάπες δίνουν θάρος στους αντιπάλους και να το προσέξει αυτό... το κάρφωμα δεν είναι πάντα η σίγουρη λύση. Το ταμπλό μπορεί να δώσει και το φάουλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...