Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχάριστη έκπληξη ότι θα παίξει με την εθνική στο παγκόσμιο. Περίμενα ότι θα έβρισκε δικαιολογία για να το αποφύγει, μπράβο σε κάθε περίπτωση, ανεξάρτητα πώς θα πάει η εθνική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1357

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

3 hours ago, Weiss said:

Περίμενα ότι θα έβρισκε δικαιολογία για να το αποφύγει

Αστειεύεσαι; Με καινούριο παπούτσι και παγκόσμιο στην Κίνα; Και στη Nike τι θα έλεγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Αστειεύεσαι; Με καινούριο παπούτσι και παγκόσμιο στην Κίνα; Και στη Nike τι θα έλεγε;

Όλο και κάποια ενόχληση θα εμφανιστεί μέχρι το παγκόσμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Κostis said:

Όλο και κάποια ενόχληση θα εμφανιστεί μέχρι το παγκόσμιο.

Αστειεύεσαι; Με καινούριο παπούτσι και παγκόσμιο στην Κίνα; Και στη Nike τι θα πει;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Κostis είπε

Όλο και κάποια ενόχληση θα εμφανιστεί μέχρι το παγκόσμιο.

Άμα πάρουμε κανά μετάλλιο όμως μην πανηγυρίσεις. Please...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως και τις προηγούμενες φορές πιστεύω θα κάνει ό,τι του υποδείξουν σπόνσορες, η ομάδα, οι ατζέντηδες κλπ. Δεν ξέρω τι θα γίνει αλλά πραγματικά πιστεύω ότι αν δεν κατέβει και τώρα, δεν θα ξανακατέβει ποτέ.

Εγώ νομίζω ότι θα τον δούμε στα γαλανόλευκα. Και όταν γίνει αυτό ουαί σε όσους μας έχουν ζαλίσει ότι δεν μπορεί να παίξει σε συνθήκες ευρωπαϊκού μπάσκετ... 

Φυσικά πάντα υπάρχει και ο παράγοντας ΕΟΚ που μπορεί να τα θαλασσωσει ανά πάσα στιγμή και να αντιστρέψει το οποίο καλό κλίμα. 

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nzeppos είπε

Όπως και τις προηγούμενες φορές πιστεύω θα κάνει ό,τι του υποδείξουν σπόνσορες, η ομάδα, οι ατζέντηδες κλπ. Δεν ξέρω τι θα γίνει αλλά πραγματικά πιστεύω ότι αν δεν κατέβει και τώρα, δεν θα ξανακατέβει ποτέ.

Εγώ νομίζω ότι θα τον δούμε στα γαλανόλευκα. Και όταν γίνει αυτό ουαί σε όσους μας έχουν ζαλίσει ότι δεν μπορεί να παίξει σε συνθήκες ευρωπαϊκού μπάσκετ... 

Φυσικά πάντα υπάρχει και ο παράγοντας ΕΟΚ που μπορεί να τα θαλασσωσει ανά πάσα στιγμή και να αντιστρέψει το οποίο καλό κλίμα. 

Θεωρητικά μιλώντας, είχε πάει ο Σκουρτοπουλος στις ΗΠΑ πριν ένα μήνα και τα έχουν συζητήσει... 

Τώρα η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν ξέρεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αρνήθηκαν στον Γιάννη να πάει? (η έστω αν δεν πάει). Βλέπω team USA pool αποτελείται από την ελίτ /LeBron /clay t. /harden /griffin κτλ. 

 

Επίσης θεωρητικά με Γιάννη και τους κλασσικούς πλιν τίμιους (πριντεζ/σλουκι/καλαθη κτλ) δεν είμαστε αυτόματα δεύτερο φαβορί? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, costacurta είπε

 

Επίσης θεωρητικά με Γιάννη και τους κλασσικούς πλιν τίμιους (πριντεζ/σλουκι/καλαθη κτλ) δεν είμαστε αυτόματα δεύτερο φαβορί? 

Δες την προεπιλογή της Σερβίας...

Σίγουρα ο Γιάννης μας ανεβάζει επίπεδο, αλλά είμαστε πολύ μακριά για να χαρακτηριστούμε φαβορί ακόμα και για τετράδα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...