Προς το περιεχόμενο

Dragon Age: Origins


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παντως περα απο οσα ειδα και με χαλασαν απο τα μινι βιντεακια και την μουσικη επενδυση στο αρχικο βιντεο του Manson πιστευω πως θα μιλαμε για επος οταν ερθει η ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε για την regular edition άμα την πάρουμε από το e-shop πχ, θα έχει και 2 pre-order bonus items και τις extra αποστολές?

 

Για preorder bonus δεν ξερω γιατι θα πρεπει το eshop να εχει συμφωνία με την EA. Θα εχει όμως το Stone Prisoner (δλδ τον Shale για companion και το side quest του) και τη Blood Dragon πανοπλια που δουλευει και στο DA αλλα και στο Mass Effect 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ψήνει ιδιαίτερα η συλλεκτική έκδοση. Το θέμα είναι ότι δεν τη βλέπω στο play.com και στην Ελλάδα μάλλον θα τσούξει... :/

 

μονο στο game.co.uk και πετσοκομενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει θείος για παιχνίδι της Bioware παίδες, μόνο original τα καταδέχομαι :Ρ

 

Με βλέπω να αρκούμαι στην απλή. Το καλό που τους θέλω να κυμαίνεται στο 40άρι, αλλιώς θα το παίξουμε με μήνες καθυστέρηση... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με καταλαβες, και για εμενα το ιδιο ισχυει. Δεν εχω κανενα παιχνιδι της Bioware απο τον "θειο". Πολλες φορες ομως το ειχα πρωτα απο αυτον και μετα απο καποιο διαστημα εβρισκα την εκδοση που ηθελα και εκανα την αγορα μου.

 

Αυτο λεω και εγω, αν δεν αντεχεις να μην το παιξεις (το καταλαβαινω αυτο) προβαινεις στην "αγορα" απο τον "θειο" και αργοτερα αγοραζεις ανετα αυτο που ψαχνεις. Με το witcher ειχα κανει το ιδιο θυμαμαι (αν και δεν ειναι της Bioware αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι λίγο περίεργο που το πλαίσιο δεν έχει καν το παιχνίδι στο site του?

 

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως αν δεν υπάρχει στο site τότε δεν ξέρουν τπτ :P

 

Εν τω μεταξύ,το e-shop λέει κάτι για 9 του μήνα,το παιχνίδι δεν έρχεται 6 κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η UK έκδοση περιέχει τα 2 addons. Σύμφωνα με τη Bioware ήταν θέμα κακής συνεννόησης με τα καταστήματα.

 

Ελπίζω να ενημερώσουν και το site τους. Έλεος πια με τις εκδόσεις :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dragonagejourneys.com/

2D Browser Game βασισμενο στο παιχνιδη.

Ειναι turn based RPG και δανειζεται ενα μερος απο τους κανονες το DA(οπλα, abilities).

Ειναι free και δινει unlocks για το DA:O

Παντως η EA/Bioware σε αυτο το παιχνιδη δοκιμαζει να δωσει κινητρα να το αγορασει ο κοσμος καινουργιο το παιχνιδη, αντι να βαλει securom και λοιπες αηδιες, και νομιζω τους αξιζουν συγχαρητηρια για αυτο, παρα τις μλκσ με τις εκδοσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...