Προς το περιεχόμενο

Dragon Age: Origins


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα υπαρχουν απτο θειο τα DLC? αν ειναι να το αγορασουμε τελικα...:-D

 

Εδω και καποιες μερες προσπαθω να συνηδητοποιησω ποιος ειναι αυτος ο θειος που βλεπω σχεδον σε ολα τα ποστσ και ακομα δεν εχω βγαλει ακρη :P

Σορρυ για το offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω και καποιες μερες προσπαθω να συνηδητοποιησω ποιος ειναι αυτος ο θειος που βλεπω σχεδον σε ολα τα ποστσ και ακομα δεν εχω βγαλει ακρη :P

Σορρυ για το offtopic

 

Αφέλεια ή σαρκασμός; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που πηρα πισω το account μου επιτελους θα παω το απογευμα σπιτακι μου και θα το παρω απο τον θειο. Η original collectors θα πεσει στα χερια μου φανταζομαι μεσα στις γιορτες. Προς το παρον ενοειται πως δεν μπορω να περιμενω ως τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα...πήρα 5.1 με τη πιο κουφή επιλογή που τυχαία ανακάλυψα σε 1 site...

 

Ρυθμίζοντας τα Z5500 με εφφε "Dolby Prologic II Movie" :lol:

 

Ό,τι να ναι...

 

 

Τώρα γιατί συνεχίζει να σέρνεται στα Windows 7 και να τρέχει νεράκι στα XP Sp3 δεν έχω ιδέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πίστεψέ με καμία σχέση αυτό το effect με το κανονικό 5.1 :-(

 

Τι να σου πω, είναι ο μόνος τρόπος να δουλέψει το συγκεκριμένο παιχνίδι - βέβαια στα 7 σέρνεται..

 

Και στα XP όμως ενώ όλα τα παιχνίδια παίζουν κανονικά με 6 channel Direct, αυτό δε λέει να παίξει 5.1...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

play-asia???!! Τι site είναι αυτό...και γιατί όλοι δεν το έχουν και το έχουν στην κίνα?

 

Γιατί δεν το έχουν άλλοι και το έχουν στην Ασία, δεν το ξέρω.

Πάντως το site είναι άκρως αξιόπιστο. Έχω αγοράσει εγώ και κάποιοι φίλοι, αρκετά παιχνίδια για το xbox360. Πιστεύω ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα με τα pc games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε XP τελικά δουλεύει ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ 5.1 ήχος και το παιχνίδι πετάει.

 

Γαμώ τα 7 μου μέσα, αυτό το πρόβλημα με τον 5.1 το έχουν από το περασμένο Ιανουάριο και ακόμα να το φτιάξουν.

 

Και δεν είναι μόνο η Realtek, διαβάζω για πολλές κάρτες με πρόβλημα να παίξουν 5.1 ήχο στα Windows 7....

 

 

Αν κάποιος το τρέχει με 5850/5870 σε Windows 7 x86 χωρίς προβλήματα, ας ποστάρει.

 

 

ΩΩΩΩΩΠ! Μόλις βγήκε το Divinity 2 !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτου!Τι να πρωτοπρολαβουμε ρε συ?!Ειχα αφησει στη μεση την γερμανικη εκδοση του Divinity 2.

Παντως εδω σε XP SP3 με 8800gt και quad q6600 με vsync ενεργοποιημενο 1680χ1050 ολα full με 4χΑΑ ειναι καρφωμενο στα 60fps.Αλλος ενας λογος να καθυστερησω να παω σε 7αρια(Ισως και ποτε αν καταληξουν σαν τα vista).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...