Προς το περιεχόμενο

Dragon Age: Origins


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Downloading now!! Δεν μπορω την αναμονη.....

 

Και ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ!!! Installing now. Με βλεπω αυριο να δηλωνω ασθενεια για να μην παω στη δουλεια αλλα δεν θα κερδισω κατι γιατι τοτε θα φορτοθω τη γυναικα οποτε παλι στα ιδια θα ειμαι....

 

Παιδια τι επος ειναι αυτο? Τι εκαναν παλι οι ανθρωποι? Πραγματικα τρομερη δουλεια. Το πηρα αποφαση, αυριο δηλωνω ασθενεια !!!

 

Σκεψου Mass effect διασταυρωμενο με Neverwinter Nights 2 (σαν gameplay) αλλα μοιαζει πολυ σε Baldurs Gate απο πολλες αποψεις. Το Witcher μολις απεκτησε σοβαρο αντιπαλο.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

epic-burn-epic-burn-mom-demotivational-poster-1244872008.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αύριο πρωί βάζω λεφτά στη κάρτα και πάω και αγοράζω τη συλλεκτική από το play-asia.

 

Ξέρετε πόσο καιρό κάνει περίπου να έρθει;

 

Από την εμπειρία μου, από αγορές παιχνιδιών του xbox360, αν περάσουν 15 μέρες άρχισε να ανησυχείς.

Συνήθως 10-12 μέρες, για αποστολή με ταχυδρομείο. Καλύτερα να μην επιλέξεις FED EX, γιατί ίσως να περάσει από τελωνείο και να έχεις απρόοπτες χρεώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα μα πάρα πολλές κάρτες έχουν πρόβλημα με το 5.1 σε windows 7, αν δεις ακόμα και το site της Microsoft, πολλές γνωστές κάρτες δεν είναι καν συμβατές.

 

1ον, εγώ μιλάω για Realtek alc883 και για άλλες Realtek onboard κλπ. Απ όσο ψάχνω στο google, κανείς δεν έχει καταφέρει να πάρει ΚΑΝΟΝΙΚΟ 5.1 ήχο σε Win 7.

 

Όλοι με πατέντες...

 

Όταν κάνεις εγκατάσταση τα Win 7, περνάνε δικούς τους drivers, οι οποίοι έχουν το ίδιο πρόβλημα με 5.1

 

Θα το δοκιμάσω τώρα όμως να δω αν βρίσκει νέους.

 

Υ.Γ Το δοκίμασα, έβαλε τους δικούς του, δε δουλεύουν σωστά, ξανά τα ίδια. Τπτ, μου φαίνεται η μόνη λύση είναι η αγορά καμιας Xonar DX που είναι σε οκ τιμή και ήδη επίσημα συμβατή.

 

τον καινούριο (επίσημο) driver το δοκίμασες ;

 

http://downloads.guru3d.com/Realtek-HD-Audio-2.36-Driver-download-2423.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να σου έρθει από το play θα έχουν βγει καμιά δεκαριά dlc :-D

 

Imo να το αρχίσεις, έτσι κι αλλιώς τα saves ίδια θα είναι. Εγώ τι να πω που το κατέβασα αλλά αγόρασα την digital deluxe από το steam (και άρα τα saves μου θα ήταν άκυρα) και τώρα περιμένω να ξεκλειδώσει τα μεσάνυχτα της Παρασκευής :P?

 

To έκανα uninstall πάντως γιατί έμπαινα σε πειρασμό ffs.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πείσατε.. Τώρα βλέπω ότι στο play είναι στο packaging η παραγγελιά το οποίο μου δίνει κάποιες ελπίδες

 

Ελπίζω να μην μου σέρνεται και μένα όπως του EKTELESTES, και γω με win7 64 και ati 4890 είμαι. Η CPU Ε6400 @ 3Ghz λέτε να μου δώσει playable fps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το πεις, αλλά φοβάμαι ότι μέχρι να στο φέρει θα έχεις στα χέρια σου το αυθεντικό. Τραγικό seeding λέμε.

 

Do u know filehosting? Αν υποψιαστώ ότι χρησιμοποιείς torrents θα κάνω alt στον server του lolpala σου και θα τον σπάσω στο ξύλο :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

epic-burn-epic-burn-mom-demotivational-poster-1244872008.jpg

 

 

:lol:

 

Ξερεις ποσα χρονια περιμενα ενα RPG να μπορει να σταθει αξια μπροστα στο BG? Τωρα που γραφω διαλειμα για φαγητο κανω (ουτε να φτιαξω φαι δεν αξιοθηκα, παραγγελια απο εξω και να δηλωσω οτι σπανια τρωω απο εξω). Το μονο μου προβλημα ειναι οτι 4 η ωρα σχολαει η δικια μου..... πολυ λιγος χρονος για να ασχοληθω οπως θελω με το παιχνιδι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Do u know filehosting? Αν υποψιαστώ ότι χρησιμοποιείς torrents θα κάνω alt στον server του lolpala σου και θα τον σπάσω στο ξύλο :devil:

 

Ντεν πληρώνω φράγκο τσακιστό για πειρατεία. :lol::P

 

Torrents FTW :-D

 

Άσε που ψήθηκα άσχημα να πάω να το αγοράσω αύριο original αφού βλέπω ότι το steam το έχει στην ίδια τιμή - κοροϊδία και να ξεμπερδεύω. Εξάλλου εγώ 2-3 games το χρόνο αγοράζω original, ε, ας είναι αυτό ένα από τα 3.

 

Έχω και mage 80 lvl τώρα, θα σου κάνω τα νεύρα νερό με spamsheep, spellsteal και counter. Θα σε τρελάνω τόσο πολύ, που θα μου στείλεις το account σου και θα πας να παίζεις με τις ιπτάμενες σερβιέτες.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ ξανά από το play!! Μετά το φιάσκο του Sacred...35 μέρες!!!

To blahdvd το έχει κ σε σαφώς καλύτερη τιμή. ;-)

 

Αλλά δε μπορώ να βρώ collectors με τπτ! Έχει εντοπίσει κανείς ρε παίδες?

Επίσης αυτή η κατάσταση με τα dlc και τις διάφορες εκδόσεις είναι άκρως εκνευριστική μια και κανείς δε ξέρει τι ακριβώς περιέχει η καθε μία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...