Προς το περιεχόμενο

Dragon Age: Origins


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπιασα επιτέλους το παιχνίδι στα χέρια μου και μπορώ να πώ πως έχω εντυπωσιαστεί πάρα πολύ παρα το όνομα της ΕΑ απο πίσω.

 

Τολμώ να πώ πως είναι απο τα καλύτερα RPG που έχω πιάσει. Άντε τώρα να ξεκολλήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόνο εγώ το παίζω με female character;

 

 

Αυτά είναι τυπικά ρε!

άμα δεν παίξεις πλάκα πλάκα με όλα τα μέλλει της ομάδας δεν γίνεται τίποτα...(εννοώ διαχειριστικά)

τόσο που ξεχνάς ποίος είναι ο κεντρικός! εγώ εχω αποδεχτεί πάντως πως παίζω με τέσσερις :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά ένας είναι Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ και δε νομίζω να υπάρχει ο Minsc στο Dragon Age.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 11:26 ----------

 

Επίσης, WTF??, δεν υπάρχει ALIGNMENT;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει απλά όχι όπως στα κλασικά RPG. Παίξε rogue και οι μισοί δε θα σου μιλάνε. Αλλάζει όλος ο τρόπος συμπεριφοράς σου. Επίσης οι πράξεις, καλές ή κακές, επηρρεάζουν και το πόσο σε συμπαθούν οι σύντροφοι σου με εξαίρεση το σκυλί που σε λατρεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Πλέον δουλεύουν κανονικά ΟΛΑ τα DLC.

 

Εννοείς πειρατικά ;

 

Α και κάτι ακομα...φαντάζομαι προστίθενται στην κεντρική ιστορία σαν quest έτσι ;

εννοώ αν δουλεύουν παράλληλα με τα save / load μας, ώστε να παίξεις με τον φτιαγμένο χαρακτήρα (και αντίστοιχα μετά να συνεχίσεις)

και όχι από την αρχη ή μεμονωμένα το κάθε ένα! Γενικά πως δουλεύει ακριβός το όλο σύστημα ξέρει κανείς ;

 

Υ.Γ καλά πότε έγιναν 15 τα Dlc ; εδώ πάμε για δεύτερο παιχνίδι :o

Επεξ/σία από activex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στο camp σου με το που μπαινεις εισαι αυτοματα rested (φανταζομαι λες για να σου φευγουν τα injuries).

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 12:10 ----------

 

Ikaruga όταν πας στο tower παίρνεις έτοιμο έναν mage full στο creation, healer δηλαδή. Άσε την Morrigan ήσυχη.....

 

ΤΕΛΕΙΑ!!! Ο επομενος μου στοχος ειναι τοτε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέξτε όμως στο tower των mage εάν θέλετε να κρατήσετε την γιαγιά για healer.

 

 

Πριν την τελική μάχη στο tower θα πρέπει να πάρετε απόφαση άν θα πρέπει να τους σκοτώσετε όλους, σε αυτή την περίπτωση θα διαφωνήσει η γιαγιά και θα προσπαθήσει να σας εμποδίσει. Και εννοείται την σκοτώνετε. Γιαυτό αν την θέλετε για αργότερα διαλέξτε μία από τις άλλες λύσεις που σας δίνονται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στο camp σου με το που μπαινεις εισαι αυτοματα rested (φανταζομαι λες για να σου φευγουν τα injuries

 

Οχι, λέω για να περάσει η ώρα

να πάει evening για να φύγει ο μάγος και να του ψυρίσω το σεντούκι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ikaruga όταν πας στο tower παίρνεις έτοιμο έναν mage full στο creation, healer δηλαδή. Άσε την Morrigan ήσυχη.....

 

 

Δεν εννοειτε τον μαγο στο κελι πριν μπεις στο main hall του καστρου στο Redcliffe ετσι?Εκεινος ειναι blood mage αποτι θυμαμαι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοειτε τον μαγο στο κελι πριν μπεις στο main hall του καστρου στο Redcliffe ετσι?Εκεινος ειναι blood mage αποτι θυμαμαι...

 

 

οχι εκεινο το μερος το εβγαλα χθες βραδυ και ειμαι εκει αφου εκανα τα παντα εκει μεσα. Εκει το εχω το save τωρα και μολις παω σπιτι θα παω προς το tower.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...