Προς το περιεχόμενο

Dragon Age: Origins


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλέβεις τους πάντες..Εχει και φράγκα και αντικείμενα..φροντιζεις να μη σε πιάσουν κανεις save πριν..Συνηθως οι απλοί npcs δεν καταλαβαινουν οτι κλεβεις..Εκλεψα καποιον και μου εδωσε 2 χρυσα..συνηθως ριχνουν ασημένια αλλα κλεβοντας συνεχεια κανεις καλο κομποδεμα :-D

 

Dont τσιτωνεις me τωρα. Θα με βαλεις να χρησιμοποιησω 4 ποντους για pickpocket στον δικο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν χρειαζεται ανεβαζεις τη Leliana και οποτε εισαι σε πολη μπορεις να αλλαζεις το party σου ανα πασα στιγμη την παιρνεις μαζι κλεβεις και μετα την αλλαζεις πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μια μαχη δεν εχεις προβλημα και εκτος των αλλων κανεις συνεχεια save οποτε δεν φοβασαι..

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:41 ----------

 

προσπαθω να βρω καπου τι ειναι junk για να το πουλαω αλλα ακρη δεν βγαζω οι μισοι λενε πουλα ενα αντικειμενο οι άλλοι μισοι ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΟΧΙΙ!!

Αν καποιος απο δω ξερει κατι παραπάνω ας μου πει λιγο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πουλάω ότι μαζεύω από τα forests, απλά bows και swords, leather armor κλπ που δεν τα χρησιμοποιώ, και έχω κάνει μια μικρή περιουσία :lol: Pickpocket ακόμα δεν δοκίμασα αν και το ανέβασα στην κοκκινομάλα.

 

 

Τελικά στο quest που πρέπει να βρεις τις στάχτες της Andraste, ο δράκος είναι όντως αυτή, ή είναι μούφα του Kolgrim; Γιατί ο gurdian μέσα στον ναό άλλα λέει..Είμαι στο σημείο όπου πρέπει να φτιάξω την γέφυρα, δεν το πέτυχα ακόμα. Να τις καταστρέψω τις στάχτες, ή να βγω έξω να ρημάξω τον ψεύτη τον Kol; :-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει έρθει σε κανέναν η CE από το πλαίσιο; Την είχα προπαραγγείλει, μου είχαν πει ότι την περίμεναν Τρίτη ή Τετάρτη και ακόμα τίποτα. Χμφ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Collectors απο αυριο σε μερικα μαγαζια....για ψαχτειτε αυτοι που το θελουν .......Να μην πω και σημερα θα υπηρχε καπου....

Μέχρι στιγμής από multirama ούτε φωνή - ούτε ακρόαση! Οψόμεθα!

Οποιος μάθει τίποτα ας ενημερώσει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής από multirama ούτε φωνή - ούτε ακρόαση! Οψόμεθα!

Οποιος μάθει τίποτα ας ενημερώσει!!!

 

Το multi θα έχει από εβδομάδα.

Με πήραν τηλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 dvd? Τι σκατά δεν μας έδωσε το steam μην τους "αγαπήσω"?

 

Χρήστο, έλα και στο ελληνικό group της bioware community να μετράμε πόσο μακριά την έχουν οι chars μας :P

 

lol...........................

 

Λογικα δεν σου εδωσε το dvd με τα making off, concept art, soundtrack κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο soundtrack και κάτι wallpapers είχε το steam :-(. Το κατέβασα βέβαια το extra dvd για να είμαι ειλικρινής :P

 

Το παιχνίδι έρχεται σε 2 dvd? Μάλλον ναι οπότε gg δεν μου λείπει τίποτα xaxa.

 

 

Στο steam τελικά όχι μόνο πληρώνουμε τα παιχνίδια ακριβότερα αλλά μας έρχονται και λειψά :mad:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...