Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι δε γινεται sticky παιδια αυτο το thread?? Νομιζω ειναι πολυ χρησιμο και μπορουμε να συγκεντωνουμε εδω ολες τις αποριες σχετικα με το rapidshare.

Να κανω και μια ερωτηση: Γινεται να ανοιξω δευτερο λογαριασμο στο paypal με την ιδια καρτα ωστε να αγορασω πακετο rapidshare? Δηλαδη επιτρεπει το paypal και δεχεται η rapidshare κατι τετοιο? Δυο διαφορετικους λογαριασμους μεν, αγορασμενους απο την ιδια καρτα δε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να κανω και μια ερωτηση: Γινεται να ανοιξω δευτερο λογαριασμο στο paypal με την ιδια καρτα ωστε να αγορασω πακετο rapidshare? Δηλαδη επιτρεπει το paypal και δεχεται η rapidshare κατι τετοιο? Δυο διαφορετικους λογαριασμους μεν, αγορασμενους απο την ιδια καρτα δε...

 

 

Δεν χρειαζεται να ανοιξεις αλλο λογαριασμο στο paypal. Μπες στο rapidshare κανε log out και μετα ζητα νεο λογαριαμο και πληρωσε με paypal.Θα σου δωσει νεο λογαριασμο.

 

Εχω κανει πολλους λογαριασμους για φιλους ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζεται να ανοιξεις αλλο λογαριασμο στο paypal. Μπες στο rapidshare κανε log out και μετα ζητα νεο λογαριαμο και πληρωσε με paypal.Θα σου δωσει νεο λογαριασμο.

 

Εχω κανει πολλους λογαριασμους για φιλους ετσι.

 

 

Ευχαριστω Γιαννη, κανεις log out απο το rapidshare και ολα ΟΚ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω Γιαννη, κανεις log out απο το rapidshare και ολα ΟΚ!!

 

Ναι ακριβως ετσι για να μην σου ανανεωσει τον δικο σου χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία, πάμε,

είσαι premium κατ'αρχήν;

 

τώρα συνέρχομαι από ένα format, γι'αυτό δεν απάντησα νωρίτερα...ναι είμαι premium user..αλλα δεν μπορώ να το κάνω να δουλέψει με τίποτα με opera..το έχει κάνει κανείς..?

(και κάτι άσχετο, είχα κάνει backup τα wand κλπ data από το opera αλλά στο restore δεν έχω βρει τα bookmark..ξέρει κανείς που αποθηκεύονται αυτά?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την εντύπωση ότι τις ακολούθησα πιστά..

 

όταν έβαλες τα στοιχεία του premium πάτησες αποθήκευση ως προεπιλογή??

 

τσέκαρε βέβαια και τα αρχεία αν λειτουργούν..αφού αν τα έχει σβήσει ο uploader ή το rapidshare, τότε θα κατέβει αρχείο πάλι 6 kb..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw sto rapidhsare eimai premium dld kathe xrono pou teleiwnei to account mou to ananewnw gia allon 1 xrono[to xreisimopoiw para poli to Rs.

Kapote mou eixan hackepsei to account mou kai kserete ti egine??Ta idia atoma tou Rs epikoinwnisane mazi mou kai mou eipane oti ton eixane hackepsei to account kai gia auto to logo mou to ksanadwsane ksana ton idio gt poli apla vlepoune tis Ip kai autos pou to hackepse apo oti mou eipane ethage Ban Ip.Ti allo na thelisw??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Petro, δεν ξέρω αν βοηθάει, αλλά και το menu που είχε προστεθεί (του flashget) στο δεξί κλικ στο opera ήταν με κάτι "κινέζικα" που μου επιβεβαίωνε ότι για κάποιο λόγο δεν έχει δέσει καλά το γλυκό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για opera δεν ξέρω..

σε firefox και σε IE που χρησιμοποιώ το flashget δεν το βάζω στο δεξί κλικ..απλά ανοίγω το flashget και αντιγράφω τα πχ 8 link.τα τραβάει αμέσως το flashget και απλά χρειάζονται 2 οκ να πατήσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...