Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν γίνεται φίλε,

το μόνο που μπορείς να κάνεις αν είναι τόσο σημαντικό για σένα κ δεν μπορείς να περιμένεις, είναι να αγοράσεις δεύτερο account

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

gia na anevasw ena arheio mono me to rapiduploader gineta?!

kapoio programa pou na ypostirizei resume yparhei?

i grammi mou peftei pou k pou kai dystihws prepei na prospathw ksana k ksana mehri na mou "katsei" kai na prolavei na anevei olokliro!

(forthnet 2play :evil::evil::evil:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά γνωρίζει κανείς αν μπορώ να μεγαλώσω το download μου? Γιατί έχω μέγιστο 25gb και πρέπει να περιμένω μία μέρα για να κατεβάσω μόνο 5!!!!

Λογικά κάποιος θα το έχει αναφέρει αλλά και 78 σελίδες είναι πάρες πολλές για να ψάξεις:)

 

Γι' αυτό εγώ ποτέ δεν φτάνω το όριο στο αμήν :)

 

Αν δεν βαριέσαι και έχεις router τότε κατέβασε ότι θες σαν free user και μετά από κάθε αρχείο restart το router να δώσει άλλη IP και συνεχίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανένα guide για USdownloader υπάρχει; τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω; το πρόβλημα είναι ότι έχω στο scheduler to script για αλλαγή IP αλλά το scheduler κατεβάζει ένα αρχείο και μετά κάνει αλλεπάλληλες προσπάθειες να κατεβάσει το επόμενο αποτυχημένα χωρίς να τρέξει το scripτ προηγουμένως. Τι ρυθμίσεις π΄ρεπει να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που προσπαθώ να κατεβάσω από το rapget πολλά links ταυτόχρονα κολλάει.Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει ή καμία λύση;

 

Οταν λες πολλα ταυτοχρονα ποσα εννοεις ??? Χρησιμοποιεις καποιον download manager ???? Αν ναι ποιον ????Εγω με Rapget δεν εχω κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι στάνταρ.Άλλες φορές το κάνει στα 15 άλλες φορές στα 7.Εγώ στα 10-12 θέλω να το αφήσω,αλλά είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα κολλήσει.Και δεν χρησιμοποιώ κανένα download manager.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν χρησιμοποιώ κανένα download manager.

 

 

Κακως....Χρησιμοποιησε καποιον ωστε και να κοπει η συνδεση καποια στιγμη να μην χασεις οτι εχεις κατεβασει αλλα να συνεχισει μετα απο εκει που εμεινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μπέρδεψες.Όταν προσπαθώ να κατεβάσω από το RAPGET,όχι από το rapidshare,έχω το πρόβλημα.Το rapget κολλάει και βγάζει error.Manual από το rapidshare κατεβάζω και σχετικά με καλή ταχύτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μπέρδεψες.Όταν προσπαθώ να κατεβάσω από το RAPGET,όχι από το rapidshare,έχω το πρόβλημα.Το rapget κολλάει και βγάζει error.Manual από το rapidshare κατεβάζω και σχετικά με καλή ταχύτητα.

 

 

Ναι κι εγω δεν το προσεξα αλλα κι εσυ μπερδευτηκες...Δεν κατεβαζουμε απο το rapget αλλα με το rapget.Και ειπες για κολλημα και οχι για χαμηλες ταχυτητες.

 

Εγω με αυτο δεν εχω κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο,το διατύπωσα λάθος.Η ουσία είναι ότι έχω πρόβλημα με το πρόγραμμα και όχι με το rapidshare.Κολλάει σε περίπτωση που βάλω π.χ. 10 links για download,ασχέτως πόσα θα έχω στην αναμονή.

Έχεις καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση.

 

Rapidshare.de και Rapidshare.com έχουν γίνει διαφορετικά; Έχω Premium account και ενώ παλιά κατέβαζα κανονικά και από τα δύο τώρα πλέον το .de δε με αναγνωρίζει ενώ το .com κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση.

 

Rapidshare.de και Rapidshare.com έχουν γίνει διαφορετικά; Έχω Premium account και ενώ παλιά κατέβαζα κανονικά και από τα δύο τώρα πλέον το .de δε με αναγνωρίζει ενώ το .com κανονικά.

 

παντα ηταν διαφορετικα τα de & com . εσυ ισως να θυμασαι καποια περιοδο που μπορει να το ειχαν κατι σαν προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...