Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ μου τα εμφανισε ολα.Αλλη μια εωτηση εχω, πως γινεται στο flashget να κατεβαζω ενα ενα τα αρχεια και οχι ταυτοχρονα?

 

 

Νομιζω καπου στις ρυθμισεις εχει επιλογη ποσα να κατεβαζει μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οκ μου τα εμφανισε ολα.Αλλη μια εωτηση εχω, πως γινεται στο flashget να κατεβαζω ενα ενα τα αρχεια και οχι ταυτοχρονα?

 

 

Ergaleia-------> Ritmiseis------>Kartela sindesh------->Kai eki pou leei taftoxrones ergaseies vale 1(an thes ena ena na katevenoun ta arxeia sou)

 

Alla gnomi mou einai na to valeis sto 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να αλλαξω τα στοιχεια του rapidshare στο Flashget ενω εχω "φορτωμενα" ηδη αρχεια για κατεβασμα , επειδη τερματιστηκε το οριο του πρωτου λογαριασμου που ειχαν φορτωθει ????

 

Δοκιμαζω να αλλαξω στοιχεια και μου λεει "μη εγκυρος συνδιασμος" ή καπως ετσι.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε ανάλογη περίπτωση τα έβαλα από την αρχή. Ευτυχώς δεν ήταν πολλά. Ελπίζω να βρήκες καλύτερη λύση....

 

 

Αυτο εκανα κι εγω αλλα ελεγα μηπως υπαρχει αλλη λυση.Στο rapget απλα αλλαζεις στοιχεια και συνεχιζει απο εκει που ειχε μεινει.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εξαντλείτε το όριο των 25gb και τα αρχεία σημαίνονται με ένα κόκκινο αστεράκι, ξαναρχίζει το download όταν λήξει ο περιορισμός ή πρέπει να κάνουτε ξανά copy τα αρχεία;

Για το rapget ρωτνάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εξαντλείτε το όριο των 25gb και τα αρχεία σημαίνονται με ένα κόκκινο αστεράκι, ξαναρχίζει το download όταν λήξει ο περιορισμός ή πρέπει να κάνουτε ξανά copy τα αρχεία;

Για το rapget ρωτνάω.

 

Οχι copy paste δεν θελει.Δεν ξερω αν θελει να πατησεις συνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!

Μου έβγαλε μια ανακοίνωση το rapidshare.com

Είμαι PREMIUM μέλος και έχω κάνει πολλά αρχειά upload.

Σήμερα μου έβγαλε το εξής μύνημα:

Your account stores more than 20 GB of files! In 46 hours, your account will be switched to a 'Storage XXL' account. Files not being downloaded for more than 90 days will then automatically be deleted!

 

H ερώτησή μου είναι η εξής:

Όλα τα αρχεία θα μου τα κάνει να λύγουν σε 90 μέρες αν δεν τα κατεβάσει κάποιος?

Η κάποια συγκεκριμένα?

Και ακόμα πως μπορώ να αποφύγω κάτι τέτοιο (να μην λύγουν σε 90 μέρες )?

 

Σε καθε PREMIUM λογαριασμό μέχρι 20 Gb μπορείς να ανεβάσεις?

Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, είναι κανούρια μέθοδος του rapidshare για να κερδίσει χρήματα ή χώρο..

ισχύει για όλα τα αρχεία..μέχρι βέβαια να σου μειωθούν μέχρι τα 20gb.

πως μπορείς να τα αποφύγεις?

βάλε αν είναι δυνατόν όλα τα λink στο flashget και άρχισε να τα κατεβάζεις.άστο για 2 δεύτερα στο καθένα..δεν θα πάρεις πόντο από αυτό αλλά τουλάχιστον εξοικονομείς άλλες 90 μέρες για όλα.

όσα αρχεία και να έχεις λογικά θα θες 20 λεπτά από το χρόνο σου για αυτή τη δουλειά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι αδυνατον να γίνει.Είναι ατελειωτα τα link, και το flashget δεν μου λειτουργει

 

Σε ευχαριστώ πάντος.Ξέρεις μήπως έαν πληρώσω παραπάνω να γίνει κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τίποτα..το κάνουν για να πάρεις και άλλους λογαριασμούς και μέχρι να το γεμήσεις με 20 gb θα περασει αρκετό διάστημα..πόσα gb έχεις ανεβασμένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν μέρει έχουν δίκιο λέω εγώ,

γιατί κάποιοι κάνουν υπερβολική χρήση αυτού του "unlimited upload" (ίσως κ κατάχρηση) κ το rapidshare είδε ότι δεν το συμφέρει να αγοράζει συνέχεις servers με terra gb,

άσε που σου λέει:

θα σβήσουμε μόνο τα αρχεία που δεν έχουν γίνει download για ένα τρίμηνο, λογικό δεν είναι;

ουσιαστικά πάνε να καθαρίσουν την σαβούρα,

τα junk που ουσιαστικά δεν τα κατεβάζει κανένας,

τα χει ξεχάσει ακόμα κ αυτός που τα ανέβασε,

για να εξοικονομήσουν χώρο

 

(εγώ πάντως έχω ανεβάσει κάτι παραπάνω από 10 gb,

δεν χρειάστηκε να περάσω τα 20)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν έχεις ενα forum με ταινιες και mp3 και είσαι o Admin,νομίζω πως ουτε τα 10 ουτε τα 20 gb ειναι αρκετα.

Και φυσικά όποιος γνωρίζει, δεν πέρνουμε φράγκο για την λειτουργία αυτή του forum.Απλα μας αρεσει να δείνουμε αρχεία και στους άλλους.Με κόστος ένα μονο ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...