Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν έχεις ενα forum με ταινιες και mp3 και είσαι o Admin,νομίζω πως ουτε τα 10 ουτε τα 20 gb ειναι αρκετα.

Και φυσικά όποιος γνωρίζει, δεν πέρνουμε φράγκο για την λειτουργία αυτή του forum.Απλα μας αρεσει να δείνουμε αρχεία και στους άλλους.Με κόστος ένα μονο ευχαριστώ

 

και κέρδος το ευχαριστώ και ο πόντος του Rapidshare αν ο άλλος είναι free ;)

βέβαια ο καθένας που έχει forum στόχος του είναι να βγάλει κάποια χρήματα από donations ή ads ώστε να βγάζει τα έξοδα του site.

kai έγω έχω ανεβασμένα αρκετά αρχεία (50 gb ) περίπου αλλά στο collector zone..(εκεί συμφέρει..) άσχετα που αν κάτι δεν κατεβεί σε 90 μέρες το έχασα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω μια απορια:o

Γινεται με εναν Premium να κατεβαζουν δυο χρηστες ταυτοχρονα????

Ενταξει αν δεν κατεβαζουν ταυτοχρονα θα μπορει ο καθενας να βαζει τους κωδικους και να κατεβαζει....αλλα ταυτοχρονα γινεται????μαλλον οχι ε:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορια:o

Γινεται με εναν Premium να κατεβαζουν δυο χρηστες ταυτοχρονα????

Ενταξει αν δεν κατεβαζουν ταυτοχρονα θα μπορει ο καθενας να βαζει τους κωδικους και να κατεβαζει....αλλα ταυτοχρονα γινεται????μαλλον οχι ε:mad:

 

to έχουμε καταφέρει μέχρι και 4 χρήστες ταυτόχρονα...και όλα καλά..! ;)

σκέψου πόσες διαφορετικές ip είχε μετρήσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ο premium χρηστης με τι ταχυτητα κατεβαζει?

 

Στο free κατεβαζω μεσο ορο με 150/250 kbps,

και η καλυτερη ταχυτητα μου με IDM φτανει τα 800 kbps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ενοεις? ο premium και ο free χρηστης κατεβαζουν με την ιδια ταχυτητα?

 

 

Νομιζω ναι.Εγω απο τη δουλεια κατεβασα αρχειο με free με το max της εκει συνδεσης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανάλογα με τη σύνδεσή σου. για τον premium flashget , idm κτλ.. κατεβάζουν με μια καλή γενικά ταχύτητα από κάποιους server. όταν είσαι free πρέπει να ψάξεις...τι server θα χρηιμοποίησεις...αλλά γενικά μικρές διαφορές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18. November 2007 - Server upgrades finished, more bandwidth, looking forward

The performance problems noticed by some users should be fixed now. We have integrated many new servers and we have got a new 10 Gigabit Port dedicated for german users, which of course means international users will now have more free bandwidth on the other ports. Nevertheless our team already started working on the next major upgrade. In January already we will implement two new 10 Gigabit Ports and 1.6 Petabytes of new storage.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφτιαξα προσφατα ενα λογαριασμο premium sto rapidshare και έβαλα παραληλα και το obrit download manager και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Πιανει πολυ καλες ταχυτητες απο οτι πριν που δεν ειχα βαλει download manager. Όμως είναι πολι κουραστικο οταν εχω να κατεβασω πολλα link οπου πρεπει να ανοιγω εναν εναν explorer και να παταω premium και τα σχετικα.. Υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα με το οποιο θα κάνω θα βαζω μια φορα το λογαριασμο μου και μετα θα κανω απλα paste τα links;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κι εγώ premium λογαριασμό στο rapidshare. Για αρκετό καιρό χρησιμοποιούσα το Rapget, το οποίο είναι μικρό και εύχρηστο (δεν χρειάζεται καν εγκατάσταση). Ωστόσο, για πιο advanced χρήστες θα συνιστούσα το Free Download Manager που δίνει περισσότερες δυνατότητες παραμετροποίησης και αυτοματισμών.

 

Νομίζω ότι σε πρώτη φάση θα σε καλύψει το Rapget.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το rapget θυμαμαι το ειχα δοκιμασει στο παρελθον και ήταν αρκετά αργο...

Τελικα βρήκα τη λυση για το orbit. Πρεπει στα options του rapidshare να βαλω direct download!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...