Προς το περιεχόμενο

Νέα MacBook με Intel Core 2 Duo


georgeadams

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ναι έχεις δίκιο για τα Media Markt, τους τηλεφώνησα και πράγματι έχουν!!

Ελπίζω αύριο τέτοια ώρα να είμαι αγκαλιά με το κατάλευκο MacBook μου!

 

 

Δεν νομιζω ομως να εχουν τα καινουργια ....

Για σιγουρεψε το αυτο ....

Παντως μην περιμενεις και πολλα απο τα ΜediaMarkt ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ναι, έχεις δίκιο. Η βόλτα ήταν άκαρπη. Και ψιλοάσχετο προσωπικό (ακόμη και ένας άσχετος όπως εγώ το καταλαβαίνει!) και έλλειψη stock. Εκθεσιακό ευχαριστώ αλλά δεν αγοράζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν ετοιμοπαράδοτα! Σ'ευχαριστώ κιόλας για την πρόταση. Τελευταία μέρα σήμερα, κλείνουν για διακοπές, και ελπίζω να τους προλάβω και να τον πάρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σε κάποια τεστ που είχα είδα πιο παλιά κ δεν μπορώ να τα ξαναβρώ, το μαύρο βγαίνει πιο αργό από το άσπρο, όχι τπτ μεγάλες διαφορές βέβαια. απλά ρωτάω αν έχει κανείς κάτι τέτοιο υπόψην του. μου φαίνεται βλακεία κ μόνο που το λέω, αλλά ίσως να έχει να κάνει με το σκληρό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κάποια τεστ που είχα είδα πιο παλιά κ δεν μπορώ να τα ξαναβρώ, το μαύρο βγαίνει πιο αργό από το άσπρο, όχι τπτ μεγάλες διαφορές βέβαια. απλά ρωτάω αν έχει κανείς κάτι τέτοιο υπόψην του. μου φαίνεται βλακεία κ μόνο που το λέω, αλλά ίσως να έχει να κάνει με το σκληρό..

 

 

Πιστευω οτι οπως και να τα δει καποιος ,αν ηδη εχει εναν 20αρι imac δεν αξιζει να τον αλλαξει ....(εκτος αν δεν χασει πολλα λεφτα )....

 

οι διαφορες σε ταχυτητα ειναι περιπου στο 10% ...

Το μονιτορ στο παλιο ειναι πολυ καλυτερο (απ'οτι λενε σχεδον ολα τα review )...

Το μονα που εχουν καποιο ενδιαφερον ειναι η καρτα γραφικων και το firewire 800 ...

 

Με λιγα λογια ισως οι ηδη "εχοντες κ κατεχοντες" ειναι καλυτερα να περιμενουν την επομενη γενια ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάμε για macbook.. :> επίσης, για να μην αγχώνεσαι, μιλάω για διαφορά της τάξης <1% .. απειροελάχιστα. ξανάψαξα να βρω τα τεστ αλλά τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...