Προς το περιεχόμενο

Νέα MacBook με Intel Core 2 Duo


georgeadams

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γεια σας! Επειδη ενδιαφερομαι να αγορασω ενα macbook δεν ξερω σε ποιο καταστημα μπορω να το αγορασω! Πρεπει να παω σε καταστημα τησ apple (αν ναι που ειναι στην Αθηνα) ή μπορω να το βρω και σε καταστηματα ηλεκτρονικών??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το αγοράσεις από την Rainbow (έχει καταστήματα στην Στουρνάρη και στην Ακαδημίας) αλλά και από άλλα καταστήματα (π.χ στο The Mall στο Μαρούσι το βρίσκεις στα Multirama και στα Fnac).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μπορείς να το αγοράσεις από την Rainbow (έχει καταστήματα στην Στουρνάρη και στην Ακαδημίας) [...]

 

Διόρθωση: δεν μπορείς να το αγοράσεις από τα καταστήματα της Rainbow στη Στουρνάρη και την Ακαδημίας γιατί δεν είναι καταστήματα λιανικής (παρά την ψευδεπίγραφη ονομασία Applestore). Είναι κέντρα επίδειξης.

 

Υπολογιστές Mac μπορείς να αγοράσεις, εκτός από το Fnac και τα Multirama στο ReMall, στη λίστα που βρίσκεται εδώ:

http://www.rainbow.gr/apple/resellers.html

 

Υπάρχουν όμως και ανεξάρτητοι πωλητές που φέρνουν Macintosh από το εξωτερικό.

Η Systemgraph είναι ένας από αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα fnac δινουν εγγυηση 2 χρονια και στα Μακ ειναι αληθεια παροτι η ελληνικη αντιπρσωπεια δινει μονο 1 χρονο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

επειδή σκέφτομαι (άκυρο..δεν σκέφτομαι το έχω αποφασίσει) να πάρω τον πρώτο μου Macintosh και έχω καταλήξει στο Macbook C2D 2ghz white θέλω να κάνω μία ερώτηση...

 

Στο applestore.gr στους "authorized resselers" λέει στην αριστερή στήλη....

 

Apple Authorized Resselers και απο κάτω Apple Authorized Retailers... μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει την διαφορά;

 

thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι και εγω για ενα macbook και απο μια προχειρη ερευνα αγορας που εκανα διαπιστωσα πως η λευκη με την μαυρη εκδοση ενος mac εχουν μια διαφορα περιπου 200 ευρω μαζι με ΦΠΑ.Η διαφορα αυτη οφειλεται μονο στο διαφορετικο χρωμα ή περιλαμβανει και κατι αλλο?Αν οφειλεται μονο στο χρωμα ειναι λιγο κουλο,δεν νομιζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, το έχουμε πει πολλές φορές πως δεν αξίζει. Το μαύρο είναι για αυτούς που τους έκανε κλικ το μαύρο και το θέλουν οπωσδήποτε ή σε όσους τους αρέσει να πάρουν το διαφορετικό ή πιο σπάνιο χρώμα (συνήθως για ματαιόδοξους λόγους!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I just moved to Cyprus and God this apple machines are so expensive here (I mean the apple macbook and especially the macbook pro). I owned a sony laptop before but it was getting so old I had to upgrade. My dad had one of the oldest apple notebooks and he has always been saying how they are just the best. I'm concerned though that I wont be able to use Excel with that. Does anyone know if apple has something similar. I'm about to buy a macbook pro here ( it looks like its ships to cyprus) but I simply don't want to make a mistake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...