Προς το περιεχόμενο

Περιεργο και Σπαστικο Προβλημα


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω και λιγο καιρο εχω το εξης προβλημα.Ανοιγω τον υπολογιστη και μετα απο 4-5 λεπτα κολαει και δε κανει τιποτα.Αναγαστικα restart και μετα παλι τα ιδια.

 

Η μονη λυση σκεφτηκα ηταν το φορματ,αλλα και μετα το φορματ που εκανα προχτες παλι τα ιδια......Εχω τα ΧΡ.

 

Το θεμα ειναι οτι δε μου παει στο μυαλο τι μπορει να φτεει....Ιος πλεον δε μπορει να ειναι,μετα το φορματ..Καμια ιδεα κανεις γιατι μου εχει σπασει τα νευρα η μ@λ@κια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To configuration από το PC σου το άλλαξες πρόσφατα; Μπορεί το τροφοδοτικό σου να μην επαρκεί πια και γι'αυτό να κολλάει. Αυτό βέβαια μπορεί να συμβαίνει ακόμα και αν δεν άλλαξες κάτι στο PC σου. Μπορεί απλώς να τα πήρε στο "κρανίο" το PSU σου. Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο δεν θα το καταλάβεις αν μπεις σε safe mode. Το πιθανότερο θα μπορείς να μπεις κανονικά σε SM αφού όλα τα hardware parts δουλεύουν στο ρελαντί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά 8α υποστηρίξω το τελευταίο του PATRINOS06. Κοίτα μην τυχόν έχει γεμίσει πουθενά σκόνη και κοίτα θερμοκρασίες από το BIOS αφού σου κολλήσει και κάνεις το reset.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...