Προς το περιεχόμενο

Άρης


bonomania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν 2 περιπου μηνες ειχα ανοιξει ενα τοπικ με τιτλο 'Ο αυτοκρατορας επεστρεψε'. Αναφερομουν Στον ΑΡΗ και στην νικη του επι της Φενερμπαχτσε.

 

Απο 'λαθος' ενος μοντερειτορ το τοπικ ειχε μεταφερθει μεσα σε τοπικ του ολυμπιακου!!!!!!

 

Ελπιζω να εχουν καταλαβει τωρα ποιος ειναι ο πραγματικος και αιωνιος αυτοκρατορας στο μπασκετ!

 

 

Διοτι οταν εμεις παιζαμε το pick n roll καποιοι το βλεπανε και φωναζαν...οφσαιντ!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ξέρω αν είναι δόκιμες αυτές οι εκφράσεις πάντως μετά το δημοψήφισμα για τη βασιλεία. Μήπως να λέγαμε Δήμαρχος, Περιφερειάρχης ή κάτι πιο δημοκρατικό; Ή έστω Καγκελάριος, για τους ομογενείς από το εξωτερικό;

 

Θάνατος στους κακούς moderators.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε πάντα να παίξουμε σε extraterrestrial βάση και να θεωρήσουμε τον Άρη "master of the universe", "galaxian" κοκ.

 

Φαντάσου τι θα ακούσουμε αν βγει και πρωταθλητής...σε ένα παράλληλο σύμπαν ίσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε πάντα να παίξουμε σε extraterrestrial βάση και να θεωρήσουμε τον Άρη "master of the universe", "galaxian" κοκ.

 

Φαντάσου τι θα ακούσουμε αν βγει και πρωταθλητής...σε ένα παράλληλο σύμπαν ίσως.[/QUO

 

Μειωμενη μνημη παρατηρω!!!!

 

Σε αυτο το παραλληλο συμπαν βρισκοσουν πριν μερικα χρόνια!!!

 

Χαλαρωσε.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι εγώ αυτός που μιλάει για αυτοκρατορίες κι αηδίες έπειτα από μία νίκη σε άδειο γήπεδο και με απουσίες, για να χρειάζεται να χαλαρώσω. Φροντίζω να μην γίνομαι γραφικός, μιλώντας μονίμως στη βάση των περασμένων μεγαλείων.

 

Αν επέστρεψε ο Αυτοκράτορας, άσε να το δούμε εκεί προς το τέλος, γιατί κάτι μου λέει πως η Αυτού Μεγαλειότητα απλώς θα κάνει μια καλύτερη πορεία φέτος και θ' αδειάσει το φλασκί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γενικές πάντως γραμμές, όσο πιό πολύ φωνάζει κάποιος "είμαι αυτό" τόσο σημαίνει ότι για να το πιστέψουν οι υπόλοιποι δεν φτάνουν οι πράξεις του.

 

Κέρδισες έναν αγώνα. Αυτό δεν επιβεβαιώνει καμμία αυτοκρατορία, κανένα μεγαλείο και καμμία δόξα παρά μόνο μια ανάγκη αυτοεπιβεβαίωσης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας δεν μιλησα για καμια αηδια!

 

Κατα δευτερον μιλησα για τον τιτλο που μου εχουν προσδωσει εδω και 20 χρονια!

 

Δεν ειπα οτι ειμαι καλυτερος απο Παναθηναικο. Δεν απεχω πολυ απο ολυμπιακο! Μιλησα για το βαρος της φανελας μου! Μιλησα για τις 6000 κοσμο που μαζευω στο γηπεδο καθε σαββατο και καθε πεμπτη εδω και χρόνια! Μιλησα για σαιτ της ευρολιγκας που εχει στην πρωτη σελιδα της τον κοσμο μου! Μιλησα για μια νικη επι μιας ομαδας με μπατζετ κατα πολυ μεγαλυτερο απο το δικο μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακιασμένοι, αφήστε και κανένα άνθρωπο να χαρεί.

Επί της ουσίας νομίζω πως έχετε δίκιο, ειδικά στα περί αυτοεπιβεβαίωσης, αλλά τη χαρά του άλλου γιατί τη χαλάτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαρεί το παιδί, αλίμονο. Τη γραφικότητα δεν μπορώ που συνίσταται στην πεποίθηση πως επειδή νίκησε τον Ολυμπιακό σε ένα γυμνό γήπεδο, καταλήγουμε στο συμπέρασμα πως ο "πραγματικός και αιώνιος αυτοκράτορας" επέστρεψε.

 

Την έχει δει ολίγον αρχαίος Έλλην και μας πετάει κάτι όμορφα τσιτάτα τύπου "οταν εμεις παιζαμε το pick n roll καποιοι το βλεπανε και φωναζαν...οφσαιντ" κι έτσι επικυρώνει και τη διαχρονική του παρουσία. Η Ζωζώ Σαπουντζάκη που τη βγάζει με τις φωτογραφίες και νομίζει πως ξανάνοιωσε άξαφνα. Κάτσε να βρει πρώτα το ελιξήριο νεότητας και τα ξαναλέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακιασμένοι, αφήστε και κανένα άνθρωπο να χαρεί.

 

Ε, μα ρε συ είναι σαν να ανοίξω εγώ topic, Εθνικός - ο Αυτοκράτορας των Επτά Θαλασσών, επειδή κι εμένα με χαρακτήριζαν Αυτοκράτορα στο πόλο. Στο οποίο, δεν είχα και την καλύτερη πορεία εδώ και αρκετά χρόνια.

Και μάλιστα λιγότερα από τον μπασκετικό Άρη, που την τελευταία φορά που μεσουράνησε κρατάγαμε κουδουνίστρα οι περισσότεροι εδώ μέσα.

 

Με όλο τον σεβασμό στον bonomania, καλά κάνει και χαίρεται. Αλλά όταν αγγίζει τη γραφικότητα η χαρά και δημοσιοποιείται, ε μοιραία τα δάκτυλά μου μαγνητίζονται από το πληκτρολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω στην ειρωνια ολοι πρωτοι ειστε!

 

Μου αρεσει παντως που το παιζετε και ατομα 'επιπεδου'!

 

Δεν ειστε ικανοι να κανετε εναν σωστο διαλογο!

 

Προφανως δεν σας το επιτρεπει ο κομπλεξισμος σας!

 

Τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...