Προς το περιεχόμενο

Άρης


bonomania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το ελληνικο πρωταθλημα μειναν να ασχολουνται οι ολυμπιακοι και παναθηναικοι και να τρωγωνται μεταξυ τους ολη την ωρα. οχι οτι και εσεις με τους παοκτσηδες πατε πισω μια απο τα ιδια ειστε.

και μην μου λες βεβαια αυτα που μου λες γιατι αν ησουν δευτερος ξερω γω μια χαρα θα ασχολιοσουν. μονος σου το ειπες οτι επειδη νικησες τον Παοκ γραψατε σχολια εδω. μετα που πηγατε χαλια σταματησατε να γραφετε. πανηγυρτζηδες και εσεις ειστε. στα πανηγυρια μονο και στις χαρες και στις νικες ασχολειστε.

 

εγω απο καιρο απο χρονια το εχω ξεγραψει το ελληνικο πρωταθλημα και ησυχασα. για να παραφρασω το μυθικο συνθημα των παοκτσηδων: Μπαρτσελονα και ξερο ψωμι! ;)

 

Για την ακριβεια είπε οτι αφου κερδισαμε τον παοκ δεν γραψαμε σχολια εδω.. :)

Επεξ/σία από Chrisxxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με το ελληνικο πρωταθλημα μειναν να ασχολουνται οι ολυμπιακοι και παναθηναικοι και να τρωγωνται μεταξυ τους ολη την ωρα. οχι οτι και εσεις με τους παοκτσηδες πατε πισω μια απο τα ιδια ειστε.

και μην μου λες βεβαια αυτα που μου λες γιατι αν ησουν δευτερος ξερω γω μια χαρα θα ασχολιοσουν. μονος σου το ειπες οτι επειδη νικησες τον Παοκ γραψατε σχολια εδω. μετα που πηγατε χαλια σταματησατε να γραφετε. πανηγυρτζηδες και εσεις ειστε. στα πανηγυρια μονο και στις χαρες και στις νικες ασχολειστε.

 

εγω απο καιρο απο χρονια το εχω ξεγραψει το ελληνικο πρωταθλημα και ησυχασα. για να παραφρασω το μυθικο συνθημα των παοκτσηδων: Μπαρτσελονα και ξερο ψωμι! ;)

 

Δεν καταλαβες.Δεν υπηρξε ουτε ενα ποστ για τη νικη επι του Παοκ.Προσωπικα εχω πει οτι εχω γραμμενο το ελληνικο πρωταθλημα και το εχει και η ομαδα.Και πρωτη να ηταν τα ιδια θα ελεγα.Δεν με ενδιαφερει ο Αρης να ειναι πρωτος σε αυτην την ξεφτιλα της Σουπερλιγκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εσένα μπορεί να μην σε ενδιαφέρει αλλά ενδιαφέρει το 99% των Αρειανών. Και το ότι δεν πόσταραν εδώ δεν μου λέει τίποτα. Το τόπικ είναι μονίμως θαμμένο. Εδώ στου ΠΑΟΚ που είναι sticky σπάνια γίνονται ποσταρίσματα...

Επεξ/σία από VAssassin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ίσως το μεγαλύτερο διπλό ελληνικής ομάδας την τελευταία δεκαετία. Συγχαρητήρια στον Άρη. Όλη η Ελλάδα θα πρέπει να είναι υπερήφανη απόψε. Ανεξάρτητα με την οπαδική προτίμηση του καθενός.

Επεξ/σία από Tilemaxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε παιδιά!Μεγάλη Ελληνική νίκη.Μέσα στις 5 μεγαλύτερες ever!Μόλις είδα τον αγώνα.Το πρώτο γκόλ που βάζετε δεν το τρώει ούτε ομάδα β εθνικής Ελλάδας!Το απόλυτο ξεφτίλισμα.Κοιτάξτε τώρα να κερδίσετε στο χαριλάου τελευταία αγωνιστική να μην πάει στράφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε παιδιά!Μεγάλη Ελληνική νίκη.Μέσα στις 5 μεγαλύτερες ever!

Λαθος κανεις. Υπαρχουν καμια 10αρια νικες στο τσαμπιονς λιγκ και στο πρωταθλητριων(το ιδιο ειναι απλως κανω τον διαχωρισμο για να δειξω οτι εγιναν και παλαιοτερα) του Παναθηναικου κυριως και του Ολυμπιακου και της ΑΕΚ που ειναι μεγαλυτερες, επισης κατι νικες του ΠΑΟΚ επι εμας και της Μπαγερν και της μεγαλης τοτε Μαλιν καθως και μια του Αρη με την Περουτζια που ηταν πολυ μεγαλυτερες.

Η τωρινη Αθλετικο ειναι πολυ ντεφορμε και εχει σοβαρα προβληματα στην αμυνα και στην αναπτυξη. Επισης δεν ειναι και καμια μεγαλη δυναμη τωρα, το παρελθον του ονοματος της αθλετικο δεν μετραει και τοσο για το επιτευγμα του Αρη.

Μεγαλη νικη αλλα μην λεμε και τις συνηθισμενες υπερβολες οτι ειναι στις 5 καλυτερες κλπ.

 

Οταν ο Παναθηναικος πηγαινε τελικο πρωταθλητριων, καθε νικη του ηταν μεγαλυτερη απο την χθεσινη, οταν νικουσε τον Αγιαξ ηταν μεγαλυτερη απο την χθεσινη, οταν νικησε την Βερντερ μια απο τα ιδια, οτνα νικουσε την Μπαρτσελονα του Ριβαλντο και παλι, οταν νικουσε την Αρσεναλ του Ανρι το ιδιο παλι μεγαλυτερη νικη ηταν, το ιδιο και ο Ολυμπιακος οταν νικουσε την Βερντερ, την Λιβερπουλ κλπ, και η ΑΕΚ την Μιλαν κλπ κλπ.

 

Εχουμε σαν Ελλαδα πολυ μεγαλυτερες νικες των ομαδων μας απο την χθεσινη λογω ονοματος του χθεσινου αντιπαλου. Μεγαλο μεγεθος η Αθλετικο Μαρδιτης αλλα μην την μεγαλωνουμε παραπανω απο οσο πρεπει και βεβαια το μεγαλο ντεφορμαρισμα της και ιδιως αμυντικα μικραινει ακομα παραπανω την αξια της νικης του Αρη. Δεν λεω οτι ειναι μικρη νικη αλλα αυτο που λεω ειναι οτι δεν ειναι σε καμια περιπτωση ουτε καν στις 10 μεγαλυτερες ever.

 

Κριμα που δεν την πετυχαινουμε εμεις τωρα ετσι οπως ειναι παιδικη η αμυνα της, να τις ριξουμε μια δεκαρα γκολ να το θυμουνται.

 

Μόλις είδα τον αγώνα.Το πρώτο γκόλ που βάζετε δεν το τρώει ούτε ομάδα β εθνικής Ελλάδας!Το απόλυτο ξεφτίλισμα.

Γιατι το 3ο το τρωει? Αμ το πεναλτι? Ουτε αυτος ξερει γιατι το εκανε. :lol:

 

Ίσως το μεγαλύτερο διπλό ελληνικής ομάδας την τελευταία δεκαετία. Συγχαρητήρια στον Άρη. Όλη η Ελλάδα θα πρέπει να είναι υπερήφανη απόψε. Ανεξάρτητα με την οπαδική προτίμηση του καθενός.

Παλι υπερβολες ρε ειμαστε απιστευτοι εμεις οι Ελληνες. Για αρχη, το διπλο του Ολυμπιακου στην Βερντερ που τον πηγε στους 16 του Τσαμπιονς λιγκ ηταν σαφως μεγαλυτερο. Για συνεχεια η νικη του Παναθηναικου επι της Μπαρτσελονα με 1-0 εδω περα ηταν επισης πολυ μεγαλυτερο αποτελεσμα για ομαδα Ελλαδας.

Τεσπα δεν βγαζει πουθενα αυτο κραταω οτι ηταν η πρωτη νικη ομαδας μας επι Ισπανικης εκει μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σοβαρά αρίθμησε μου 5 μεγαλύτερες νίκες Ελληνικής ομάδας εκτός έδρας.Μια το διπλό του ΠΑΟ στον Άγιαξ.Πες μου άλλες 4 δηλαδή.Και να φροντίσεις αν είναι να μου πεις μέτριες ομάδες επιπέδου Βέρντερ κτλ η ομάδα που θα πεις να έχει πάρει το Ουέφα την προηγούμενη χρονιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και πάλι, άλλο μέγεθος ο ΟΣΦΠ και ο ΠΑΟ και άλλο ο Άρης.

 

Καμία ελληνική ομάδα έχει νικήσει ποτέ την κυπελλούχο/υπερπρωταθλήτρια Ευρώπης εκτός έδρας, πόσο μάλλον όταν ο Άρης έκανε την ΠΡΩΤΗ εκτός έδρας νίκη ελληνικής ομάδας μέσα στην Ισπανία. Για εμένα είναι το μεγαλύτερο διπλό ελληνικής ομάδας ever.

Επεξ/σία από Tilemaxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και ο Άγιαξ πρωταθλητής,υπερπρωταθλητής ήταν και ήταν σαν να κερδίζεις την Μπαρτσελόνα τώρα εκτός έδρας.Αν η χθεσινή δεν είναι η δεύτερη μεγαλύτερη εκτός έδρας νίκη Ελληνικής ομάδας,άντε να υπάρχουν και κανα δύο ακόμη πιο παλιά.Στο τοπ5 το είπα επειδή βαριέμαι να ψάχνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι, άλλο μέγεθος ο ΟΣΦΠ και ο ΠΑΟ και άλλο ο Άρης.

 

Καμία ελληνική ομάδα έχει νικήσει ποτέ την κυπελλούχο/υπερπρωταθλήτρια Ευρώπης εκτός έδρας, πόσο μάλλον όταν ο Άρης έκανε την ΠΡΩΤΗ εκτός έδρας νίκη ελληνικής ομάδας μέσα στην Ισπανία. Για εμένα είναι το μεγαλύτερο διπλό ελληνικής ομάδας ever.

Για αρχη:

Το 94-95 ποιος πηρε το Τσαμπιονς Λιγκ? Ο Αγιαξ.

Το 95-96 που παιξανε με τον Παναθηναικο και πηρε το 0-1, ο Παναθηναικος νικησε τον πρωταθλητη ευρωπης! Που? Στα ημιτελικα του Τσαμπιονς Λιγκ!

Οποτε μην λεμε ο,τι θελουμε.

 

Καμια σχεση η αξια των 2 νικων. Μερα με τη νυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ναι το καταλάβαμε μια αδιάφορη νίκη ήτανε. You made your point και όλοι συμφωνήσανε.

Αυτά τα κόμπλεξ είναι που σιχαίνομαι.

Κομπλεξ να εχω με τον Αρη? χαχαχαχαχαχα το ακουσαμε και αυτο εδω περα.

 

 

ειπα κατι λαθος? γιατι αντιδρας ετσι?

 

εγω απλα διορθωνω την χαζη ελληνικη νοοτροπια μολις κανει μια ομαδα μια νικη σημαντικη να ισοπεδωνουμε τα παντα και να τηνβγαζουμε μεγαλυτερη νικη ολων των εποχων και αλλες τετοιες αηδιες.

και οπως σας ανεφερα με γεγονοτα αυτη η νικη του Αρη δεν ηταν καν στις 10 σημαντικοτερες των ελληνικων ομαδων.

δεν ηταν καν εναντιον μιας τοπ ευρωπαικης ομαδας. δεν ηταν καν εναντιον μιας φορμαρισμενης ομαδας.

 

Μεγαλη νικη μεν η πρωτη ελληνικης ομαδας επι ισπανικης εκτος εδρας αλλα μην την μεγαλοποιειτε και τοσο. ;)

 

και μην μου βαζεις λογια. μιλησα εγω για αδιαφορη νικη? γιατι μου βαζεις λογια? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...