Προς το περιεχόμενο

Άρης


bonomania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 28 αγωνιστικές κρυβεστε πίσω από το δαχτυλο σας όσοι ασχολειστε με το ποδοσφαιρο και το σαπιαλιγκ και έρχεστε την 29η να κραξετε αυτους που στήνουν αγώνες; Ειστε σοβαροι; 

 

Βρε ότι και να κάνουμε εμείς άμα βλέπεις τον από πάνω να βγάζει καπέλα σε ΜΙΑ ομάδα που απέδειξε τα ξεφτιλίκια της είναι δυνατόν να μην τρελαθείς ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μην ειστε καφροι.... 

Εαν εχει την Κερκυρα και την φετινη ΑΕΚ αντιπαλους για 2 θεσεις... κλαιν μαιν...και παλι ομως, δικαια εμεινε στην σουπαλιγκ....

Καλυτερα ντερμπακια του χρονου παλι, 2πλο αυτη τη φορα στο κλουβι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

 http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10640&subid=2&pubid=129373604 με μπολικο φωτογραφικό αφιέρωμα.

 

 Ουτε 24 ώρες δεν έμειναν για τη μεγάλη γιορτη :-D

 

 Παμε μερικά ματσάκια για ζέσταμα.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλες κινησεις στο μπασκετ με Αθηναιου-Γκικα ενω θελει και Θαναση Αντετοκουμο.Αν και μπηκε και η Σιενα στο παιχνιδι.

 

Στο ποδοσφαιρο αν παρει τον Σουμπινιο θα ειναι πολυ καλη μεταγραφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τον κρατησε τον παικταρα τον Τατο ο Αρης.

 

Περυσι ο Παπαδοπουλος τον αξιοποιησε φετος ο τραγικος Χατζηνικολαου θα τα καταφερει?Για να δουμε..

 

Παντως ο Αρης γινεται ωραιος μπροστα με τατο,Ουντοζι,Αγκανθο,Μανια.Αρκει βεβαια να ειναι καλα ο Αγκανθο απο θεμα τραυματισμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

mixalis1202 γεια χαρά, είμαι οπαδός του ΠΑΟΚ και θέλω να σε ρωτήσω. Δεν σε πειράζει που ο Άρης παίρνει παίκτες δανεικούς απ'τον Ολυμπιακό;;

 

Δεν είμαι εριστικός, κουβέντα θέλω να κάνουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σβήστηκαν ορισμένα trollo-posts. Παρακαλώ να μη δημοσιεύετε εριστικά μηνύματα εδώ. Το topic παρακολουθείται από Αρειανό mod :P και οι επιπτώσεις μπορεί να είναι απρόβλεπτες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ειδα τα γκολ. παιδικη χαρα η αμυνα του αρη. αυτη η ομαδα ειναι απιστευτη. πιο τραγικη δεν μπορει να γινει. φεσωσε ολο τον κοσμο με το αρθρο 44 κ της χαριστηκαν τα περισσοτερα χρεη κ ομως καταφερε κ δημιουργησε παλι 20ποσα εκατομμυρια χρεη. παλι ομως ερχεται το νεο αρθρο 99 κ τα πετσοκοβει ωστε να γλιτωσει. που θα παει αυτη η καταντια στην ελλαδα? ποτε θα ριξουν τις ομαδες παρασιτα? γιατι να πληρωνει το δημοσιο δηλαδη εγω μερικους παικτες που φεσωσε ο αρης? ελεος!! η αεκ χρωστουσε 100+ εκατομμυρια κ επεσε λογω αγωνιστικων λογων μολις περυσι. τοσος φοβος να ριξουν μερικες ομαδες πια?? εγω αν χρωσταω 2 ευρω στην εφορια θα με σκισουν. τις ομαδες ομως τις χαιδευουν ετσι? γιατι????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...