Προς το περιεχόμενο

Άρης


bonomania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συμφορουμίτης που μόλις δημοσίευσε (για δεύτερη φορά) εριστικό μήνυμα με σκοπό να προκαλέσει, μας αποχαιρετά για ένα μήνα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και συ διαρκείας στο μπασκετ. :-D Φετος ειναι η 1η σοβαρη προσπαθεια αναγέννησης μετα τα σκανδαλα Δαμιανίδη, ανανέωσαν και οι μικροι και γίνεται σοβαρη δουλεια σε ολους τους τομεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτια ο Ατρομητος στο πρωτο ημιχρονο.
Αλλα κοιταξτε αμυνα που εχει ο Αρης...Καραγκουνης,Κυργιας,Ηρακλης,Τσουμανης.Παιδικη χαρα δηλαδη.

Για το Χατζηνικολαου τα εχω γραψει.Αμα θελει ο Ηλιαδης να σωσει την κατηγορια πρεπει να τον διωξει ΧΘΕΣ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα πολυ ευκολα ο Ατρομητος.
Αποκαρδιωτικη η εικονα του Αρη.
Ο Ατρομητος μ αρεσε.Εχει πολυ ποιοτικους παικτες για το ελληνικο πρωταθλημα.Ναπολεονι,Μπριτο,παπαδοπουλος,Π
ιτου,Ιγκλεσιας,Ουμπιντες ειναι πολυ καλοι.

Τζεναμο 6 σε μια φαση που χρειαστηκε να επεμβει ηταν εκει
Φυντανιδης 6 αμυντικα καλος,εβγαλε και μια καλη σεντρα
Ταυλαριδης 7 καθαριζε καθε πιθανους κινδυνους
Λαζαριδης 7 δεν ειχε προβληματα
Γιαννουλης 7 εσβησε τον Σταυροπουλο,εκανε μια ειχε ενα καλο ανεβασμα
Ιγκλεσιας 7 εδινε ηρεμια στον Ατρομητο
Πιτου 8 πολλα κλεψιματα,εβγαζε σωστα την ομαδα μπροστα
Ουμπιντες 7 βοηθουσε στην κυκλοφορια της μπαλας
Μπριτο 8 αξιοποισε με τις καθετες φαρμακι τον Ναπολεονι,σπουδαιο παιχνιδι
Παπαδοπουλος 6 καλο ματς
Ναπολεονι 7 πετυχε ενα γκολ,εβγαλε ενα ακομα ετοιμο στον Παπα που το εχασε ,ηταν μεσα στις φασεις

Διουδης 6 φταιει στο πρωτο γκολ,αλλα εβγαλε αλλα δυο σιγουρα
Καραγκουνης 3 απορω τι ειδε ο Ολυμπιακος σε αυτον
Κυργιας 5 στοπερ επιπεδου φουτμπολ λιγκ
Ηρακλης 3 ακομα χειροτερος
Τσουμανης 3 Εψαξε πολυ ο Χατζηνικολαου για να τον βρει?
Παπαδοπουλος 4 κακος,δεν ανεβασε καθολου τον Αρη,δεν κερδισε μαχες ανασταλτικα
Οικονομοπουλος 3 λιγος
τατος 5 στο πρωτο εικοσαλεπτο κατι πηγε να κανει μετα τον σβησανε
Ουντοτζι 3 τον εσβησε ο Φυντανιδης
Σταυροπουλος 5 μετρησα 6 κλεψιματα,αλλα επιθετικα ανυρπακτος
Αγγελουδης 2 δεν τον ενιωσαν καθολου τα σεντερ μπακ του Ατρομητου
Τριανταφυλλακος 4 λιγα πραγματα

MVP Μπριτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς-ευτυχώς φαίνεται οτι ο κοουτς πρέπει να φύγει μπας κ ξυπνήσουν μερικοί το φετινό ρόστερ είναι καλύτερο απο το περσινο αν εξαιρέσεις τα αμυντικά χαφ που ένας θεός ξέρει γιατι έφυγαν κ οι δυο βασικοί. Εμμονη σε 4-2-3-1 όταν η άμυνα μπάζει απο παντου κ τα αμ.χαφ δε κόβουν με τίποτα δε γίνεται. Θέλει ή να πάιξει με λίμπερο πεντάδα πίσω στην άμυνα ή όταν παίζει με τέσσερις ο ένας απο τους 3; αμ.χαφ να γυρνάει σα λίμπερο ή 3 στόπερ. Τωρα θα μου πεις έξω απο το χορό καλά τα λές αλλά νομίζω αν δε προσέξεις την άμυνα σου είσαι υποψήφιος για πτώση. Εδω ο άλλος με 5-3-2, 5-4-1 πήρε Ευρωπαικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλια εικονα, αποκαρδιωτικη εμφανιση.

Καθε μηνα προπονητη να αλλαζουμε τα ιδια χαλια θα χουμε. Αν δν πεσει χρημα να παρουμε παικτες της προκοπης κ αυτους που εχουμε να τους πληρωνουμε, προβλεπω πτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επενδυτή θέλουμε βασικά..Και να κρεμάσουμε τον Χ''νικολάου.Πιο φαβορί για Β από εμάς δεν υπάρχει. Μου αρέσει που λέγανε για τον Πανιώνιο ότι ήταν φαβορί .. Ρε αυτοί 3μπαλλο θα μας ρίξουν μέσα-έξω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Στις κρεμάλες βάλε και τους γνωστους αγνωστους που έβγαλαν περιουσιες σε μπαλα και μπασκετ και τώρα καλουνται άλλοι να πληρώσουν. Σε επαγγελματιες οπαδους και μανατζερ αναφέρομαι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήραν τα αυτιά μου πρέφα ότι ψάχνουμε για Κούπερ, ισχύει;;;;

 

ισχυει αποτι διαβαζω. αλλα ο Κουπερ τα τελευταια πολλα χρονια ειναι σε ελευθερη πτωση! σε κατι Γεωργιες εχει παει χωρις να κανει ουτε μια νικη κ δεν του ανανεωσαν τον συμβολαιο, στην Σανταντερ που πηγε μετα τον Αρη παλι εφυγε κακην κακως αφου η ομαδα επαιζε οικτρα κ η τελευταια του ομαδα ηταν η Ορντουσπορ οπου κ παλι εφυγε κακην κακως αφου στον 2ο γυρο η ομαδα επαιζε πιο χαλια κ απτο χαλια κ τελικα επεσε(αφου ειχε φυγει ο Κουπερ βεβαια αλλα κ με τον Κουπερ θα επεφτε οπως φαινοταν).

 

γιαυτο αλλωστε κ εχει ο Αρης ελπιδες να τον παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει αποτι διαβαζω. αλλα ο Κουπερ τα τελευταια πολλα χρονια ειναι σε ελευθερη πτωση! σε κατι Γεωργιες εχει παει χωρις να κανει ουτε μια νικη κ δεν του ανανεωσαν τον συμβολαιο, στην Σανταντερ που πηγε μετα τον Αρη παλι εφυγε κακην κακως αφου η ομαδα επαιζε οικτρα κ η τελευταια του ομαδα ηταν η Ορντουσπορ οπου κ παλι εφυγε κακην κακως αφου στον 2ο γυρο η ομαδα επαιζε πιο χαλια κ απτο χαλια κ τελικα επεσε(αφου ειχε φυγει ο Κουπερ βεβαια αλλα κ με τον Κουπερ θα επεφτε οπως φαινοταν).

 

γιαυτο αλλωστε κ εχει ο Αρης ελπιδες να τον παρει.

Φιλε προπονητης ειναι,δεν ειναι αμυντικο χαφ που ειναι σε πτωση αρα θα φυγει απο την Μπαρτσελονα και θα παει στην Οσασουνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε προπονητης ειναι,δεν ειναι αμυντικο χαφ που ειναι σε πτωση αρα θα φυγει απο την Μπαρτσελονα και θα παει στην Οσασουνα..

 

κ ενας προπονητης ειναι παντα σε σταθερη αποδοση ετσι? δεν εχει πτωση η πορεια του κ δεν μπορει να χειροτερεψει θελεις να μου πεις ετσι?

προφανως κ δεν ισχυουν αυτα και το δειχνουν πχ κ τα αποτελεσματα του Κουπερ τα τελευταια χρονια. γεγονος που επαναλαμβανεται δυσκολα να ειναι συμπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε αν δεν εχει παικτες φταιει ο προπονητης? Και ο προπονητης του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ μια χαρα μπαλιτσα καταφερε να παιξει στα Γιαννενα και εφυγε για εξωτερικο και ειδαμε το ποσο καλα καταφερε να παιξει η νεα του ομαδα.ΤΙΠΟΤΑ..Δεν φταιει απολυτα ο προπονητης.

Φιλε δεν υπαρχει σταθερη αποδοση σε εναν προπονητη ή οχι,καταλαβε το..Τις γνωσεις του τις μεταφερει σε καθε ομαδα που παει,απο εκει και περα παιζει ρολο σε τι ομαδα παει,τι παικτες εχει και κατα ποσο θα "παρουν" αυτα που θα τους πει ο προπονητης να τα βγαλουν στο γηπεδο..

Ειναι σαν να μου λες οτι ειμαι μαθηματικος και οτι στα 35 μου ειμαι καλος και στα 55 μου θα ειμαι λιγοτερο καλος και στα 65 μου δεν θα μπορω να διδαξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε αν δεν εχει παικτες φταιει ο προπονητης? Και ο προπονητης του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ μια χαρα μπαλιτσα καταφερε να παιξει στα Γιαννενα και εφυγε για εξωτερικο και ειδαμε το ποσο καλα καταφερε να παιξει η νεα του ομαδα.ΤΙΠΟΤΑ..Δεν φταιει απολυτα ο προπονητης.

Φιλε δεν υπαρχει σταθερη αποδοση σε εναν προπονητη ή οχι,καταλαβε το..Τις γνωσεις του τις μεταφερει σε καθε ομαδα που παει,απο εκει και περα παιζει ρολο σε τι ομαδα παει,τι παικτες εχει και κατα ποσο θα "παρουν" αυτα που θα τους πει ο προπονητης να τα βγαλουν στο γηπεδο..

Για αυτο ειπα οτι γεγονος που επαναλαμβανεται δεν ειναι συμπτωση. Δεν μπορει κ στις 3 ομαδες που ανεφερα οι παικτες να ηταν τοοοοοσο χαλια.

 

 

 

Ειναι σαν να μου λες οτι ειμαι μαθηματικος και οτι στα 35 μου ειμαι καλος και στα 55 μου θα ειμαι λιγοτερο καλος και στα 65 μου δεν θα μπορω να διδαξω...

 

Φυσικα κ ο γενικος κανονας λεει οτι επηρεαζει η ηλικια κ σε κανει δυστυχως χειροτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...