Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν λεει να κανεις κατι απλα να περιμενεις και θα επικοινωνησουν μαζι σου αφου ελεγξουν την υποθεση.

ειναι αυτοματοποιημενα μηνηματα αυτα μεχρι τωρα γιαυτο σου φαινονται ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ζηταω εκ των προτερων συγνωμη παιδια, γιατι αυτο θα ρωτησω σιγουρα θα εχει απαντηθει, αλλα μου ειναι εγκεφαλικα αδυνατον να διαβασω 170 σελιδες για να βρω που στο καλο το λεει, ηδη διαβασα 20 σελιδες και δεν το βρηκα. οποτε καντε μου τη χαρη οποιος ξερει να μου πει:

 

Εχω Electron Visa απο το Τ.Τ., την κλασικη μπλε καρτα που κανεις αναληψεις απο το ΑΤΜ. θΕλω να τη συνδεσω με το λογαριασμο paypal μου, ωστε να πραγματοποιω ανετα και ηλεκτρονικες αγορες... Μπορει καποιος σας παρακαλω να μου πει, τι πρεπει να κανω, για να μπορω? και αν φυσικα γινεται.

Αν δεν κανω λαθος, πρεπει να παρω τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων του Τ.Τ. και να ζητησω αδεια ή κατι τετοιο, για να μου τη δεχτει το paypal kαι να μη βγαζει error?

ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζει κανείς αν υπάρχει δυνατότητα να μεταφέρω όλα μου τα χρήματα από μια προπληρωμένη κάρτα ή ένα τραπεζικό λογαριασμό στο λογαριασμό της paypal ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επειδη καιγομαι για μια απαντηση συντομα, και επειδη δυστυχως δεν απαντηθηκε παραπανω, αν καποιος γνωριζει, παρακαλω ας μου απαντησει στην ερωτηση μου, ευχαριστω για την κατανοηση!!!!

 

ζηταω εκ των προτερων συγνωμη παιδια, γιατι αυτο θα ρωτησω σιγουρα θα εχει απαντηθει, αλλα μου ειναι εγκεφαλικα αδυνατον να διαβασω 170 σελιδες για να βρω που στο καλο το λεει, ηδη διαβασα 20 σελιδες και δεν το βρηκα. οποτε καντε μου τη χαρη οποιος ξερει να μου πει:

 

Εχω Electron Visa απο το Τ.Τ., την κλασικη μπλε καρτα που κανεις αναληψεις απο το ΑΤΜ. θΕλω να τη συνδεσω με το λογαριασμο paypal μου, ωστε να πραγματοποιω ανετα και ηλεκτρονικες αγορες... Μπορει καποιος σας παρακαλω να μου πει, τι πρεπει να κανω, για να μπορω? και αν φυσικα γινεται.

Αν δεν κανω λαθος, πρεπει να παρω τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων του Τ.Τ. και να ζητησω αδεια ή κατι τετοιο, για να μου τη δεχτει το paypal kαι να μη βγαζει error?

ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να σιγουρευτείς ότι η κάρτα σου είναι συμβατή με αγορές μέσω ιντερνετ. Πάρε ένα τηλ στο Τ.Τ. και θα σου πουν, δεν χρειάζεται άδεια ή κάτι τέτοιο, απλά βάζεις τα στοιχεία της κάρτας και κάνεις αγορές κανονικά. Για να βγάζει ένδειξη λάθους ίσως να μην είναι συμβατή αλλά καλού κακού παρ τους ένα τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να σιγουρευτείς ότι η κάρτα σου είναι συμβατή με αγορές μέσω ιντερνετ. Πάρε ένα τηλ στο Τ.Τ. και θα σου πουν, δεν χρειάζεται άδεια ή κάτι τέτοιο, απλά βάζεις τα στοιχεία της κάρτας και κάνεις αγορές κανονικά. Για να βγάζει ένδειξη λάθους ίσως να μην είναι συμβατή αλλά καλού κακού παρ τους ένα τηλέφωνο.

 

ok, ευχαριστω πολυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, την τεταρτη μου εκανε refund ενας πωλητης και ελαβα και το email απο το paypal αλλα στον λογαριασμο μου (PayPal) δεν φαινεται το refund!!! ποσες μερες χρειαζεται για να φανει? Επισης το εμαιλ δεν εχει το logo του paypal στην αρχη οπως ολα!

Υπαρχει περιπτωση για fake refund?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλοι μου θα ηθελα τις γνωσεις σας σχετικα με πωλησεις στο εξωτερικο μεσω paypal.Θα πουλησω ενα κινητο στην Αγγλια κ ο αγοραστης μου ειπε να βαλει τα λεφτα σε λογαριασμο paypal(εχει ο αδερφος μου),μεχρι εδω καλα,μετα εγω θα του το στειλω μεσω ΕΛΤΑ?Σκεφτηκα να το ασφαλισω το κινητο,ξερετε τι κοστιζει?υπαρχει περιπτωση να χασω τα λεφτα κ το κινητο γτ δν ξερω κ δν εχω ξαναστειλει ποτε.Ξερετε περιπου ποσο ειναι τα μεταφορικα για Αγγλια?

Ευχαριστω

Φιλικα Κωστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λάβεις την πληρωμή του στέλνεις το κινητό, δεν γίνεται να χάσεις τα λεφτά.

 

 

οταν λαβω την πληρωμη στο λογαριασμο του paypal εννοεις? γτ απ'οσο ξερω δν μπαινουν κατευθειαν τα λεφτα στον λογαριασμο της τραπεζας που εχω συνδεσει με το paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μια αγορα απο site του εξωτερικου, και ενω το shipping εγινε εδω και 15 μερες απο UK, ακομη δεν εχω λαβει τιποτε.

Ευτυχως, ειχα πληρωσει με paypal.

Μπορω να κανω κατι να μου επιστραφουν τα χρηματα, αν περασουν ακομη λιγες μερες και δεν λαβω τιποτε?

Πως μπορει να βοηθησει το paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...