Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κατι εγινε χτες και ο κυριος λογαριασμος μου paypal εγινε limited.στο mail λεει:Because of this issue, your account has been permanently limited. We
understand this may be frustrating and inconvenient but you'll still be
able to see your transaction history for a limited time.

You can get more details about your account limitation in the Resolution
Center. For more information, please contact us and we'll do our best to
help.

You'll be able to withdraw money from your account within 180 days. We'll
email you when it's available. We just want to make sure that you have
money in your account to cover any payment reversals.

Yours sincerely,
PayPal

τους εστειλα mail και εστειλαν ενα αυτοματοποιημενο οπου λεει οτι πρεπει να στειλω καποια στοιχεια(αντιγραφο ταυτοτητας και φωτογραφια)σε μια συγκεκριμενη "στηλη" την οποια ομως δεν μπορω να βρω.τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, alexserres2014 είπε

κατι εγινε χτες και ο κυριος λογαριασμος μου paypal εγινε limited.στο mail λεει:Because of this issue, your account has been permanently limited. We
understand this may be frustrating and inconvenient but you'll still be
able to see your transaction history for a limited time.

You can get more details about your account limitation in the Resolution
Center. For more information, please contact us and we'll do our best to
help.

You'll be able to withdraw money from your account within 180 days. We'll
email you when it's available. We just want to make sure that you have
money in your account to cover any payment reversals.

Yours sincerely,
PayPal

τους εστειλα mail και εστειλαν ενα αυτοματοποιημενο οπου λεει οτι πρεπει να στειλω καποια στοιχεια(αντιγραφο ταυτοτητας και φωτογραφια)σε μια συγκεκριμενη "στηλη" την οποια ομως δεν μπορω να βρω.τι να κανω;

Αυτό σου ήρθε σε email ή σου το δείχνει όταν πας να κάνεις log in?

Κατά πάσα πιθανότητα είναι scam για να σουν πάρουν τα στοιχεία κ να σε κλέψουν, αν αναγράφεται μονο στο email σου.

Μην στείλεις οτιδήποτε κ αν σου ζητήσουν από email. Και μην τους ξαναπαντησεις. Αύριο παίρνεις τηλέφωνο στην paypal κ βγάζεις άκρη σε 5 λεπτά για το τι χρειάζεται να κάνεις.

Επεξ/σία από Billator
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Billator είπε

Αυτό σου ήρθε σε email ή σου το δείχνει όταν πας να κάνεις log in?

Κατά πάσα πιθανότητα είναι scam για να σουν πάρουν τα στοιχεία κ να σε κλέψουν, αν αναγράφεται μονο στο email σου.

Μην στείλεις οτιδήποτε κ αν σου ζητήσουν από email. Και μην τους ξαναπαντησεις. Αύριο παίρνεις τηλέφωνο στην paypal κ βγάζεις άκρη σε 5 λεπτά για το τι χρειάζεται να κάνεις.

δεν ειναι scam γιατι οταν μπαινω στον λογαριασμο βγαινει μηνυμα,αυριο θα παρω τηλεφωνο και ελπιζω να βγει ακρη.με φοβιζει λιγο το permantly limited

Επεξ/σία από alexserres2014
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, alexserres2014 είπε

δεν ειναι scam γιατι οταν μπαινω στον λογαριασμο βγαινει μηνυμα,αυριο θα παρω τηλεφωνο και ελπιζω να βγει ακρη

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους και μέσω της πλατφόρμα μηνυμάτων αν δυσκολεύεσαι στην ομιλία στα αγγλικά.

(Βέβαια αν πάρεις τηλέφωνο ρωτά αν υπάρχει Έλληνας agent διαθεσιμος για να μιλήσετε. Τον τελευταίο μήνα 2 φορές που χρειάστηκε να πάρω έτυχε και δούλευαν εκείνη την στιγμή κ με προώθησαν σε αυτούς )

Επεξ/σία από Billator
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, alexserres2014 είπε

κατι εγινε χτες και ο κυριος λογαριασμος μου paypal εγινε limited.στο mail λεει:Because of this issue, your account has been permanently limited. We
understand this may be frustrating and inconvenient but you'll still be
able to see your transaction history for a limited time.

You can get more details about your account limitation in the Resolution
Center. For more information, please contact us and we'll do our best to
help.

You'll be able to withdraw money from your account within 180 days. We'll
email you when it's available. We just want to make sure that you have
money in your account to cover any payment reversals.

Yours sincerely,
PayPal

τους εστειλα mail και εστειλαν ενα αυτοματοποιημενο οπου λεει οτι πρεπει να στειλω καποια στοιχεια(αντιγραφο ταυτοτητας και φωτογραφια)σε μια συγκεκριμενη "στηλη" την οποια ομως δεν μπορω να βρω.τι να κανω;

Μην εχεις και πολλές ελπίδες, το μήνυμα λεει "has been permanently limited" αρα πάρε τα χρήματα που εχεις εκει(αν εχεις) και μετα βλέπεις, αγοραστής εισαι ή πωλητής ?

Οπως και να εχει στο κεντρο μηνυμάτων του λογαριασμού σου υπάρχει μήνυμα του ππ που σου δίνει περισσότερες λεπτομέρειες για το τι έχεις κάνει και γιατι σε περιόρισαν.

Επεξ/σία από NikosKallithea
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Μην εχεις και πολλές ελπίδες, το μήνυμα λεει "has been permanently limited" αρα πάρε τα χρήματα που εχεις εκει(αν εχεις) και μετα βλέπεις, αγοραστής εισαι ή πωλητής ?

Οπως και να εχει στο κεντρο μηνυμάτων του λογαριασμού σου υπάρχει μήνυμα του ππ που σου δίνει περισσότερες λεπτομέρειες για το τι έχεις κάνει και γιατι σε περιόρισαν.

αγοραστης ειμαι,υπαρχει μηνυμα και λεει οτι παραβιασα καποιον κανονα(δεν λεει ποιον).δεν με αφηνει να βγαλω τα χρηματα που εχω αλλα και τις καρτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επικοινωνησα με την paypal,η υπαλληλος μου ειπε οτι δεν γινεται να κανει κατι και ο λογαριασμος μου θα παραμεινει permantly limited

υπαρχει περιπτωση να το σωσω ή οτι εγινε εγινε;

Επεξ/σία από alexserres2014
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, alexserres2014 είπε

επικοινωνησα με την paypal,η υπαλληλος μου ειπε οτι δεν γινεται να κανει κατι και ο λογαριασμος μου θα παραμεινει permantly limited

υπαρχει περιπτωση να το σωσω ή οτι εγινε εγινε;

Σου είπε για ποιο λογο συνεβη αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, alexserres2014 είπε

You'll be able to withdraw money from your account within 180 days. We'll
email you when it's available. We just want to make sure that you have
money in your account to cover any payment reversals.

Διαβάζοντας αυτό μου δημιουργείται η εντύπωση ότι πούλησες κάτι και έφαγες report.

Μήπως πούλησες τίποτα κρυπτονομίσματα που (αν θυμάμαι καλά) δεν το επιτρέπει το paypal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, alexserres2014 είπε

οχι,αν και ρωτησα πολλες φορες ελεγε συνεχεια διαβασε το paypal agreement

Αυτοί δεν λένε τον λόγο.

Εσύ... δεν ξέρεις;

Αν περιμένετε βοήθεια είτε απο το forum είτε από το support, να είστε ειλικρινείς και να εξηγείτε όλες τις παραμέτρους μήπως και βρεθεί λύση.

Διαφορετικά το "οι αλήτες του paypal μου έφαγαν τα λεφτά χωρίς λόγο" δεν προσφέρει τίποτα στην κουβέντα και στην τελική δεν ενδιαφέρει και κανέναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, spartak1 είπε

Μηπως ξόδεψες πάνω απο 1800 ευρω/ετος;

οχι

37 λεπτά πριν, gbouros είπε

Διαβάζοντας αυτό μου δημιουργείται η εντύπωση ότι πούλησες κάτι και έφαγες report.

Μήπως πούλησες τίποτα κρυπτονομίσματα που (αν θυμάμαι καλά) δεν το επιτρέπει το paypal;

δεν εχω πουλησει τιποτα,δεν ασχολουμαι με κρυπτονομισματα

17 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Αυτοί δεν λένε τον λόγο.

Εσύ... δεν ξέρεις;

Αν περιμένετε βοήθεια είτε απο το forum είτε από το support, να είστε ειλικρινείς και να εξηγείτε όλες τις παραμέτρους μήπως και βρεθεί λύση.

Διαφορετικά το "οι αλήτες του paypal μου έφαγαν τα λεφτά χωρίς λόγο" δεν προσφέρει τίποτα στην κουβέντα και στην τελική δεν ενδιαφέρει και κανέναν.

δεν εχω κανει καποια περιεργη κινηση,δεν ειπα οτι ειναι αλητες ή κλεφτες,απλα ζηταω βοηθεια μπας και γινει κατι

Επεξ/σία από alexserres2014
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...