Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

46 λεπτά πριν, gbouros είπε

Δοκίμασε να πάρεις τηλέφωνο και ζήτα να μιλήσεις με Έλληνα.

Ίσως να σου πει τι έκανες λάθος και σε μπαναραν.

Ο ξένος δεν προκειται να ασχοληθεί και πολύ μαζί σου.

καλεσα αλλα δυστυχως δεν ειχε,τους ρωτησα αν υπαρχουν γενικα υπαλληλοι που μιλουν ελληνικα και με ειπε οτι δεν εχουν(πραγματι οι "ξενοι" δεν ασχολουνται,μου εδωσε μια απλη απαντηση και ελεγε συνεχεια bye bye)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, alexserres2014 είπε

καλεσα αλλα δυστυχως δεν ειχε,τους ρωτησα αν υπαρχουν γενικα υπαλληλοι που μιλουν ελληνικα και με ειπε οτι δεν εχουν(πραγματι οι "ξενοι" δεν ασχολουνται,μου εδωσε μια απλη απαντηση και ελεγε συνεχεια bye bye)

Υπάρχουν, εγώ σχεδόν πάντα μιλάω με Ελληνόφωνα στο paypal. Απλά ίσως έτυχες σε υπαλλήλους που δεν ήθελαν να εξυπηρετήσουν γιατί πολύ απλά δεν γίνεται να κάνουν κάτι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
4 λεπτά πριν, kost90 είπε

Όταν μου βάλει κάποιος λεφτά στον λογαριασμό μου στην paypal που εμφανίζεται ακριβώς;;

Στο balance

Εκει που γραφει 0,00 σε μενα

FireShot Capture 28 - PayPal_ Summary - https___www.paypal.com_myaccount_home.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Πρέμιουμ Μέλος είπε

εμένα με λέει δεν δέχεται την κάρτα μου. Παίζει να φταίει ο πωλητής; 

Πολυ πιθάνο τι θες να αγόρασεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι δεν δεχεται την κάρτα σου δεν ειναι θεμα πωλητη, αλλα θεμα καρτας-τραπεζας.

Αν ελεγες οτι δεν εγκρίνεται η αγορα, παρολο που η καρτα ειναι οκ (κανεις αλλες αγορες) τοτε ίσως ο λογαριασμος του πωλητη εχει μπλοκαριστεί ή αγοράζεις ήδη που ειναι ακομα εντος capital control

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου λέει ότι η κάρτα μου έγινε declined και να βάλω μια άλλη κάρτα. 

Προσπαθώ να καταλάβω ποιος ευθύνεται μήπως καταφέρω να βρω καμιά λύση.

Θέλω να αγοράσω έναν κωδικό για ένα stream.Τα λεφτά προφανώς υπάρχουν στην κάρτα μου.

Επεξ/σία από Πρέμιουμ Μέλος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έκανα μια αγορά μέσω PayPal και ενώ έχουν φύγει τα λεφτά απ τον λογαριασμό της τραπεζας στο λογαριασμό  του PayPal η αγορά είναι pending και μου εμφανίζει το παρακάτω μήνυμα. Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει?

 

Regulations require us to take a closer look at some transactions. Your payment is temporarily pending while we review it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, moutsa είπε

Σήμερα έκανα μια αγορά μέσω PayPal και ενώ έχουν φύγει τα λεφτά απ τον λογαριασμό της τραπεζας στο λογαριασμό  του PayPal η αγορά είναι pending και μου εμφανίζει το παρακάτω μήνυμα. Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει?

Regulations require us to take a closer look at some transactions. Your payment is temporarily pending while we review it.

Direct debit εκανες; ΑΠο λογαριασμο τα πήρες τα χρήματα ή με κάρτα πλήρωσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...