Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

άκυρο, εγώ έλεγα για δύο λογαριασμούς paypal. Οπότε το ερώτημα παραμένει.. Όποιος ξέρει λέει.

 

Τι ακριβως εννοεις?Οταν επιλεγω να πληρωσω καποιον και πχ εχω μια debit πειραιως και μια novabank (λεμε τωρα),πως διαλεγω με ποια θα πραγματοποιηθει η πληρωμη?

 

 

Μα αφου σ ενα λογαριασμο paypal εχω και τις δυο καρτες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re Παιδαι για help λιγο Plz,εχω φτασει στο step Που πληρωνω για μια αγορα απο ebay και δεν ξερω πως να διαλαξω την αγορα απο τον δευτερο λογαριασμο.Αυτον που προσθεσα σημερα στο ebay.

EDIT:Οχι ενταξει μπορεσα να επιλεξω ποιοα καρτα να πληρωσει αλλα δεν δεχτηκε αυτη που προσθεσα σημερα.Ισως επειδη δεν εγινε ακομα verified?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γμτ τελικα μου εχει κανει limited το account και για αυτο μαλλον δεν μ'αφηνε να κανω την αγορα.

 

Ζηταει λογαριασμο που να επιβεβαιωνει την διευθυνση μου,αλλαγη του κωδικου προσβασης και της ερωτηση ανακτησης του κωδικου.

 

Γιατι τα θελει ολα αυτα?Ειναι ασφαλες να τους στειλω φωτοτυπια λογαριασμου?

 

Τι σαχλαμαρες ειναι ολες αυτες?

 

Καπου διαβασα κατι χρηστες που ανεφεραν πως υπαρχουν λογοι (συμφεροντα) που τα κανουν ολα αυτα και οχι για λογους ασφαλειας.Θα μπορουσε κατι τετοιο ν'αληθευει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω verified λογαριασμό εδώ και ένα χρόνο και όλα πάνε μια χαρά.Λένε ότι είναι το πιο ασφαλές σύστημα πληρωμών.Δεν χρειάζεται να στείλεις φωτοτυπία του λογαριασμού απλά τα στοιχεία του βάζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι εδω και ενα χρονο unverified στο paypqal.

 

Χρειαστηκε ομως να αλλαξω σε verified μετα απο μια αγορα μου.

 

Μολις επιβεβαιωσα τον κωδικο, απτην στιγμη που εχω βαλει τον τετραψηφιο θεωρουμε κανονικα verfied ή πρεπει να περιμενω ακομα λιγο?

Να προχωρησω στην αγορα ή ακομα ο seller με βλεπει unverified?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι εδω και ενα χρονο unverified στο paypqal.

 

Χρειαστηκε ομως να αλλαξω σε verified μετα απο μια αγορα μου.

 

Μολις επιβεβαιωσα τον κωδικο, απτην στιγμη που εχω βαλει τον τετραψηφιο θεωρουμε κανονικα verfied ή πρεπει να περιμενω ακομα λιγο?

Να προχωρησω στην αγορα ή ακομα ο seller με βλεπει unverified?

Οταν κανεις log in στο λογαριασμο σου, βλεπεις αυτα

 

Welcome

Account holder since

Account type

Status: εαν εισαι verified το αναφερει εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι παιζει με την paypal καθώς σε πολλά μέλη ( και σε μένα ) αρνήται να κάνει send χρηματα λεγοντας authorization failed - This payment cannot be funded with a credit card at this time. ..

 

δε ξερω γιατι αλλά ούτε έχει γεμίσει το όριο της κάρτας, ούτε πάω να κάνω καμια τρελή αγορά 120 ευρω πάω να στειλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κανω πρωτη φορα account στο paypal και θα ηθελα αμεσα βοηθεια..Τι πρεπει να συμπηρωσω εκει που λεει "Billing Address Line 1"¨????

 

Ευχαριστω προκαταβολικα σε οποιον απαντησει...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το paypal πως τα κανω αναληψη για να πανε στην πιστωτικη καρτα που εχω δηλωσει στο paypal?Γιατι μου βγαζει οτι μπορω να κανω αναληψη μονο σε τραπεζικο λογαριασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το paypal πως τα κανω αναληψη για να πανε στην πιστωτικη καρτα που εχω δηλωσει στο paypal?Γιατι μου βγαζει οτι μπορω να κανω αναληψη μονο σε τραπεζικο λογαριασμο.

 

Η πιστωτική κάρτα λέγεται έτσι για κάποιον λόγο.

 

Μπορείς να τραβήξεις τα χρήματα μόνο στο λογαριασμό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...