Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σοφια πασχου ειναι ο " Αγοραστης" .... 

Εχω κανει πολλες αγορες μεσο PayPal αλλα ποτε δεν πουλησα κατι...

Τελος παντων. Παει το ρολοι. Εστειλα και στη dhl μηπως και προλαβω κατι αλλα δεν το βλεπω.

Σας ευχαριστω ολους...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γνωρίζετε αν υπάρχει μηνιαίο ή ετήσιο όριο στα χρήματα που στέλνεις σε οικογένεια ή φίλο (όχι επαγγελματία), με το paypal? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να αλλάξω στο ebay όταν πάω στο checkout βήμα και πατήσω "order & payment"  αν έχω διαλέξει το paypal πληρώνει κατευθείαν χωρίς να με πάει στην log in screen του paypal για να βάλω τον κωδικό του paypal πριν κάνω την πληρωμή όπως έκανα μέχρι πριν κάτι μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Πως μπορώ να αλλάξω στο ebay όταν πάω στο checkout βήμα και πατήσω "order & payment"  αν έχω διαλέξει το paypal πληρώνει κατευθείαν χωρίς να με πάει στην log in screen του paypal για να βάλω τον κωδικό του paypal πριν κάνω την πληρωμή όπως έκανα μέχρι πριν κάτι μήνες.

Σου απάντησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω. Σε 2 αγορές μου από sites του εξωτερικού (Διαφορετικά εντελώς μεταξύ τους) η κάρτα μου δεν έγινε δεχτή. Και στις 2 περιπτώσεις αμέσως μετά δοκίμασα μέσω paypal με την ίδια κάρτα και οι αγορές έγιναν αμέσως. Όμως σε αντίθεση με άλλες αγορές που έχω κάνει με την κάρτα απευθείας, τώρα το συνολικό ποσό στο ebanking δεν έχει φύγει, φαίνεται απλά δεσμευμένο ως ποσό. Αυτό τι σημαίνει? Περιμένω να δώσει τα χρήματα η τράπεζα στο paypal και εκείνο με την σειρά του να τα στείλει εκεί που πρέπει? Επηρεάζονται οι αγορές μου από κάτι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, billsnake21 είπε

Να ρωτήσω. Σε 2 αγορές μου από sites του εξωτερικού (Διαφορετικά εντελώς μεταξύ τους) η κάρτα μου δεν έγινε δεχτή. Και στις 2 περιπτώσεις αμέσως μετά δοκίμασα μέσω paypal με την ίδια κάρτα και οι αγορές έγιναν αμέσως. Όμως σε αντίθεση με άλλες αγορές που έχω κάνει με την κάρτα απευθείας, τώρα το συνολικό ποσό στο ebanking δεν έχει φύγει, φαίνεται απλά δεσμευμένο ως ποσό. Αυτό τι σημαίνει? Περιμένω να δώσει τα χρήματα η τράπεζα στο paypal και εκείνο με την σειρά του να τα στείλει εκεί που πρέπει? Επηρεάζονται οι αγορές μου από κάτι? 

Αν έλαβες μηνυμα απο το Paypal  οτι η αγορά ολοκληρώθηκε τότε δε χρειάζεται να κάνεις κάτι.Οι αγορές έγιναν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κανεις νεο λογαριασμο και βαλεις μια χρεωστικη πειραιως το κωδικο μπορεις να το δεις σε ατμ;;Σε ποσες ωρες θα εμφανιστει;;Μπορεις να κλεισεις ενα λογαριασμο και να ανοιξεις ενα νεο με καινουριο email??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 μέρες για να φανεί ένας 4ψηφιος κωδικός στο ατμ; Είναι σίγουρο ότι χρειάζεται τόσο: Mεχρι να βάλεις το κωδικό μπορείς να αγοράσεις και μεχρι τι ποσά:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαζή ερώτηση...

Σκέφτομαι να κάνω μια αγορά μέσω paypal.Ο παραλήπτης των χρημάτων που θα κάνω αγορά θα βλέπει το όνομα μου; Τι ακριβώς θα βλέπει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panman76 είπε

Μια χαζή ερώτηση...

Σκέφτομαι να κάνω μια αγορά μέσω paypal.Ο παραλήπτης των χρημάτων που θα κάνω αγορά θα βλέπει το όνομα μου; Τι ακριβώς θα βλέπει;

Αν κάνεις αγορά και οχι απλά μεταφορά χρημάτων θα δει την διεύθυνση που έχεις δηλώσει στο PayPal, το όνομα σου και το e-mail σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...