Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, bandit650 είπε

Δηλαδή θα χρεωθω και άλλη μετατροπή; Άρα προτιμότερο είναι να τα βάλω στη icard να γλυτώσω τη μια επιπλέον;

Μια μετατροπή θα γίνει και δεν τη γλυτωνεις όπου και να τα βαλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Το ππ στην ρεβο θα στα βαλει σε λιρες και όχι σε ευρω.

Οχι οτι έχει καμια σημασία αλλα για την τάξη.

Γιατί να του τα βάλει σε λίρες; Δολάρια έχει (όχι ότι έχει σημασία) και υποθέτω ελληνικό λογαριασμό paypal, άρα θα του τα βάλει σε ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kostask91 είπε

Γιατί να του τα βάλει σε λίρες; Δολάρια έχει (όχι ότι έχει σημασία) και υποθέτω ελληνικό λογαριασμό paypal, άρα θα του τα βάλει σε ευρώ.

Αν παρακολουθούσες το θέμα δεν θα ειχες τέτοιες απορίες.

Το ππ βλεπει την ρεβο σαν αγγλική κάρτα και θα τα βάλει σε λιρες ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Αν παρακολουθούσες το θέμα δεν θα ειχες τέτοιες απορίες.

Το ππ βλεπει την ρεβο σαν αγγλική κάρτα και θα τα βάλει σε λιρες ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα

Εγώ ως τώρα έχω κάνει 3 φορές μεταφορά από paypal (δολάρια) στη revolut και έχουν μπει σε ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια φιλη μου εχει 209€ Balance στο PayPal Και θέλει να μου τα στείλει στο δικο μου PayPal αλλα οταν προσπαθώ να κανω την αποστολη χρημάτων εμφανιζει αυτο το μηνυμα. Καμια ιδεα;

Αναφορά σε κείμενο

Υπάρχει πρόβλημα με τον λογαριασμό PayPal. Επικοινωνήστε με την PayPal για να λάβετε άμεση βοήθεια.
Αν εξακολουθείτε να αντιμετωπίζετε προβλήματα, επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών.

 

Επισης ειδα οτι δεν μπορει ουτε να κανει request και οτι πρεπει να ελεγξω το λογαριασμο.. Καμια ιδεα; γιατι ο λογαριασμος φαινεται να ειναι μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spect~ είπε

Μια φιλη μου εχει 209€ Balance στο PayPal Και θέλει να μου τα στείλει στο δικο μου PayPal αλλα οταν προσπαθώ να κανω την αποστολη χρημάτων εμφανιζει αυτο το μηνυμα. Καμια ιδεα;

Επισης ειδα οτι δεν μπορει ουτε να κανει request και οτι πρεπει να ελεγξω το λογαριασμο.. Καμια ιδεα; γιατι ο λογαριασμος φαινεται να ειναι μια χαρα

Αφού γράφει επικοινωνήστε με το paypal και δεν λειτουργεί τότε επικοινώνησε μαζί τους :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
17 λεπτά πριν, asdfnikos είπε

Αφού γράφει επικοινωνήστε με το paypal και δεν λειτουργεί τότε επικοινώνησε μαζί τους :P 

μωρέ αυτό θα γίνει απλά είναι τα ζώα μου αργά και είπα μήπως έχεις κάνεις καμιά ιδέα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις ήρθε το παρακάτω email

 

We appreciate that you've chosen PtWbJdsayB6cXeADgwjPal as your preferred way of paB6cXeADgwjymetWbJdsveqhcnt. But as part of our continuous efforts in complying with regulatory requirements, this is a mandatory process for you to continue using your acco3806033unt. We've lim#random_letternumberupp_10##ited what you can do on your acB6cXeADgwjcount until the ide#random_letternumberupp_7##ntity contWbJdsvfirmat3806ion is complete.

 

 

To start the process, click the button below to provide us with the required documents before 24hours. We'll then review the documents and update your acWindows XPcount status within 2 business days. Otherwise, your acco38060unt will be further litWbJdsveqmited.

The information you provide will be protected. For details please refer to our Privacy Policy.

 

If you have any questions about this process, just email us at compliance-apac@pa3806033ypB6cXeADgwjal com.

Προφανώς πρόκειται για scam; 

Αποστολεας είναι [email protected]

Επεξ/σία από d_gkal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 minutes ago, asdfnikos said:

Είναι σίγουρα αποστολέας το paypal?

Επίσης σβήσε το link του button 

Μπορείς να δεις αν όντως το έσβησα; 

Δε ξέρω, αυτό ρωτάω. 99.99% είναι scam πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Μπορείς να δεις αν όντως το έσβησα; 

Δε ξέρω, αυτό ρωτάω. 99.99% είναι scam πιστεύω.

Μπες στο λογαριασμό σου "χειροκίνητα" και δες τι γίνεται.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ta paypal email ξεκινάνε με  Hello (τα παλιά βλέπω να γράφουν και Dear ) και το ονομα σου.

Ερχονται,τουλάχιστον οι αποδείξεις, απο [email protected]

Και δεν θα έλεγε να πατήσεις κουμπι απο το  email για να μπεις στον λογαριασμό σου,σε ψαρευουν .

 

Και το πιο εύκολο είναι να μπεις στον λογαριασμό σου να δεις.Οπως μπαίνεις πάντα.Ή βάλε και την εφαρμογή στο κινητό σου.

Γνωμη μου

Επεξ/σία από Ukforthemoment
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εχω ενα μεγάλο πρόβλημα με την paypal μου 

Είχα κάνει μια αγωρα σε ελληνικό κατάστημα αξίας 40€ , ενώ η τράπεζα μου βγάζει κανονικά οτι χρεώθηκε το ποσό η paypal μου μου έχει υπόλοιπο -40€ και δεν με αφήνει να κάνω καμία συναλλαγή....Να απευθυνθώ στην τράπεζα μου ή στην paypal μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...