Προς το περιεχόμενο

Nintendo Wii - Παιχνίδια και Απορίες


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό που δε μου πιάνει από μακρυά είναι αυθεντικό,το άλλο που είναι υπερευαίσθητο παίζει και να μην είναι,το παρήγγειλα από ebay..Τις βλέπω τις ρυθμίσεις του χειριστηρίου όταν πατάω το Home αλλά δε βλέπω κάτι για ευαισθησία εκεί..Το μόνο που έχω βρει για ευαισθησία είναι στο μενού του wii στα settings

 

Nαι για ευαισθησια μοναχα στα wii settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο μερος για να αναφερω ενα προβληματακι που μου εχει ''βγει''!

ξαφνικα δεν δουλευει ο σενσορας μεσα στο wii sports... ενω κανονικα στο μενου και παντου δουλευει και δουλευει το χερακι στην οθονη... οταν μπαινω στο wiisports και οταν επιιλεξω ποιο αθλημα θελω ( δλδ δουλευει ο σενσορας και μεσα στο μενου του παιχνιδιου) δεν μπορω να χειριστω τον παικτη!

ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω....

εχεις αντιμετωπισει κανεις το ιδιο θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό το Dead Space Extraction!

Δοκιμάστε το οπωσδήποτε!

Ειδικά σε όσους αρέσουν τα On Rails Shooters θα ξετρελαθείτε.

 

Από τα καλύτερα γραφικά που έχω δει στο wii, πραγματικά με ενθουσίασαν. Μακάρι να μπορούσε αυτή η μηχανή γραφικών που χρησιμοποιήθηκε στο παιχνίδι να χρησιμοποιηθεί και για ένα κανονικό first ή third person παιχνίδι και όχι μόνο για αυτό το προκαθορισμένο on rails.

Αν μπορούν να την εξελίξουν και γίνει το παραπάνω είναι σπουδαίο για το wii που γνωρίζουμε τις δυνατότητες του.

 

Το προχώρησα αρκετά και αξίζει πολύ το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά σε όσους αρέσουν τα On Rails Shooters θα ξετρελαθείτε.

On rail shooters είναι τα σε φάση house of the dead που δεν κινείς εσύ τον παίχτη σου κ απλά πυροβολάς ότι κινείται ?:rolleyes:ή πατάτες λέω:fear:?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On rail shooters είναι τα σε φάση house of the dead που δεν κινείς εσύ τον παίχτη σου κ απλά πυροβολάς ότι κινείται ?:rolleyes:ή πατάτες λέω:fear:?

 

Καλά τα λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψήνομαι να πάρω καμιά θήκη όπλο για να απολαύσω στο maximum το dead space. Αλλά ποια να πάρω; Προβληματίζομαι γιατί ίσως θελήσω να παίξω και κανένα fps με αυτό. Αλλά δεν ξέρω ποιο θα με βολέψει καλύτερα. Απλά προβληαμτίζομαι γιατί πολλά games απαιτούν motion του nunchunck (πχ το conduit πετά χειροβομβίδες) Εσείς χρησιμοποιείτε κάποιο; Είστε ευχαριστημένοι; Έχει νόημα, ή απλά το μόνο που θα καταφέρω θα είναι να βαρύνω το χειριστήριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dead Space: Extraction...

απ' τα καλύτερα της κονσόλας. Πολύ προσεγμένο game σε όλα του. Για rail-shooter δεν το συζητώ. Μακράν το καλύτερο...

 

Παιζει co-op ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε χρειάζεται σε κάτι, δεν προσθέτει νέα λειτουργία ΑΛΛΑ δεν μπορείς να βάλεις στη συνέχεια το bootmi ως boot2.

Από την άλλη για απλή εγκατάσταση homebrew γίνεται και σε αυτό οπότε μην αγχώνεσαι.

 

Γενικά εφόσον έχεις hardmod σου συνιστώ να αφαιρείς πάντα το update από όλα τα παιχνίδια και να μην αναβαθμίσεις ποτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...