Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Super 8

 

7/10 μεχρι την μεση και μετα ενα ωραιο κουλουρακι 0/10.Ξεφτιλισμενο Χολυγουντ, ουτε να διεκπεραιωσουν ενα σεναριο δεν μπορουν, το δευτερο μισο της ταινιας θα το σκηνοθετουσε καλυτερα και ενας τυφλος.Μονο για αρπαχτες ειναι.

 

3.5/10 λοιπον και καλα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το precious(2009), πολυ ρεαλιστική ταινία...δειχνει τα οσα συμβαινουν στις κακοφημες περιοχες των ΗΠΑ και οτι δεν ειναι ολα αγγελικα πλασμενα εκει στο Αμερικα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trust

Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πως αυτή η ταινία έχει 7,1 στο imdb. Πρέπει να παιζει τρελό βύσμα.

Δε με έπεισε ούτε στιγμή. Από ένα σημεί και μετά έβλεπα το ρολόι για το πόση ώρα μένει. Μακρυά.

4,8/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Horible Bosses. Απροσδοκητα Καλο. Ειχε διαφημιστει αυτο? Ανετα το βρισκω καλυτερο και απο Hangover. Επαιξε γελιο σε διαφορες στιγμες, και περασε ανετα η ωρα στο Θερινο του Ρεντη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ...να ορισμενα προσωπικα reviews ταινιων που ειδα τελευταια...

 

1)Τhe Eagle.........4/10 Δεν ηταν ασχημη ουτε φτηνη.....αλλα απο ιστορικες ταινιες περιμενω παντα κατι το διαφορετικο....ενα σεναριακο ή σκηνοθετικο ευρημα....μια εκπληξη που να με κανει να την προσεξω!!!Εδω εχουμε μια στυλιζαρισμενη αμερικανια!!!!Been there done that!

 

2)Ιronclad.......6,5/10 Ιστορικων ταινιων η συνεχεια σε πολυ ανωτερο ομως επιπεδο!!Καλοι ηθοποιοι,ενδιαφερουσες ερμηνειες (Θεος ο Giamatti)...ok τετριμενα επικο σεναριο...αλλα με αρκετη δοση αιματος και βιας (το νεο στοιχειο που λεγαμαι πριν?)...πολυ καλα εφε (αν και ελαχιστα)....οποιος γουσταρει μεσαιωνικη περιπετειουλα με κωδικες τιμης και ναιτες ιπποτες....ειναι οτι πρεπει!!!!

 

3)Black swan......8,5/10 Οκ τι περιγραφη να δωσουμε.....χωρις να ειναι στα επιπεδα ενος π ή ενος Requiem...μια υπεροχη ταινια...για την εσωτερικη μεταμορφωση ενος ανθρωπου!!

 

4)Horrible Boses.....7/10 Συμφωνω και εγω με τα παιδια που την ειδαν πριν απαο εμενα εδω,και μοιραστηκαν εντυπωσεις τους.....μου αρεσε αρκετα.....ανωτερη φυσικα απο Hangover I......με αρκετες και εξυπνες δοσεις χιουμορ....περα απο Ανιστον και Spacey...εμενα μου αρεσε πολυ και ο Farrell!!Ισως την εβλεπα και σε σινε....αν τα 10 ευρω του εισητηριου μπορουν να πουν κατι για την αξια μιας ταινιας!!!

 

Αυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα το source code

περιεργη ταινια. ολη γυρισμενη σε 3-4 μερη. πολυ ψεμα για μενα και καμια σχεση με inception και αλλα τετοια

που λεγατε. 6.8/10 επειδη ειμαι καλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fight club 10/10 δεν εχω ξαναβαλει τοσο υψηλη βαθμολογια. Μου γ@@#$ το μυαλο , την ειχα τοσο καιρο και δεν την εβλεπα για καποιο περιεργο λογο . Γ Α Μ Α΄ Τ Η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skyline : κλασσική μ@λ@κία με εισβολή εξωγήινων διαστημοπλοιων στη γη και μάχη για επιβίωση.

 

fixed

 

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...