Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Last Night 9+/10

 

Εαν δεν εισαστε αισθηματιες και δεν εχετε σχεση ή δεν εχετε περασει καποιες καταστασεις, τοτε να μη την δειτε, δε θα σας αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

scream 4

[sick is th new sane]

παραδοξος ειναι καλο

Πάνω που έψαχνα καμιά μαλακιούλα για απόψε και μιας που σε είδα να το αναφέρεις... Λέω να το δω. Ελπίζω να αξίζει, έστω και το λιγοστό Bandwidth που θα σπαταλήσω για να μου τη στείλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω που έψαχνα καμιά μαλακιούλα για απόψε και μιας που σε είδα να το αναφέρεις... Λέω να το δω. Ελπίζω να αξίζει, έστω και το λιγοστό Bandwidth που θα σπαταλήσω για να μου τη στείλουν.

 

στα διπλα μονιτορ θα την δεις?

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Harry Potter 3D.

 

Τι θα γινει θα δουμε κανα πραγματικο 3D? Μονο οι υποτιτλοι ηταν 3D...

 

Η μονη πραγματικη 3D σκηνη που εχω δει ως τωρα σε 4 ταινιες, ειναι αυτη η διαφημιση που δειχνει με τον σκυλο με το μπαλακι που ερχεται μπροστα στην φατσα σου. Κατα τα αλλα μαλλον μας κοροιδευουν για να μας φανε τα χρηματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hellboy 2: the golden army. Wow, τι διαφορα απο το αδιαφορο πρωτο. Πολυ καλη σκηνοθεσια, παρα πολυ ωραιο artwork και ενδιαφεροντες χαρακτηρες αν και δεν ειχαν ολοι τους ιδιο "βαρος". Εξαιρετικος ο πριγκηπας.

 

Ενα πολυ συμπαγες 7.5/10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Harry Potter 3D.

 

Τι θα γινει θα δουμε κανα πραγματικο 3D? Μονο οι υποτιτλοι ηταν 3D...

 

Η μονη πραγματικη 3D σκηνη που εχω δει ως τωρα σε 4 ταινιες, ειναι αυτη η διαφημιση που δειχνει με τον σκυλο με το μπαλακι που ερχεται μπροστα στην φατσα σου. Κατα τα αλλα μαλλον μας κοροιδευουν για να μας φανε τα χρηματα...

Aυτο το ελεγα απο εποχες Αβαταρ.

Οποιος εχει δει show σε καποιο μεγαλο στουντιο με πραγματικο 3D, ψαρωνει

Τα αλλα φαινονται σαν να βλεπεις κατι να γινεται πισω απο τζαμι

 

Μεχρι να κατακλυσουν οι 3D τηλεορασεις την αγορα (τωρα οπου ναναι, επειδη παει καλα η οικονομια) δεν νομιζω να γυριστουν αρκετες ταινιες με πραγματικο 3D (που σε 2D φαινεται ασχημο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...