Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

death at a funeral

καλό το καστ,αλλα βαρετη η ταινια.. απο μενα γυρω στο 3/10 επειδη ειχε και λιγο γελιο..

 

το original [βρετανικο] ηταν καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Scarface

την ειδα σε 1080p. καλη ηταν. κανει μπαμ παντως οτι ειναι απο την δεκαετια του '80 σε αντιθεση με το godfather που δεν σου δινει την αισθηση οτι

βγηκε πριν 30+ χρονια ή εχθες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα όλες τις ταινίες με τον Matt Damon The Bourne Ultimatum,Supremacy.Identity επίσης παίζω και το παιχνίδι The Bourne conspiracy

στις ταινίες 7.5-8.5 πολύ καλές!! στο παιχνίδι 6.5 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GREEN LATERN

 

Μην αρχίσετε να μου λέτε όλοι γιατί πήγα και την είδα. Απλά είχα καιρό να πάω cinema.

 

ΥΠΟΘΕΣΗ: Ο Πάραλαξ, απειλεί να καταστρέψει την ισορροπία των δυνάμεων στο σύμπαν.

Προστάτες της δικαιοσύνης είναι η ομάδα Green Latern η οποία φορά ένα δαχτυλίδι που τους κάνει ανίκητους. Ο άνθρωπος ο οποίος επιλέχθηκε για να αντιμετωπίσει τις δυνάμεις και τους σκοπούς του Πάραλαξ, είναι το νεότερο μέλος της οργάνωσης, ο Χαλ Τζόρνταν.

 

Βαρέθηκα απίστευτα. Δεν βλέπω τέτοιες ταινίες, όμως ήθελα να πάρω μια ιδέα απο επιστημονική φαντασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GREEN LATERN

 

Μην αρχίσετε να μου λέτε όλοι γιατί πήγα και την είδα. Απλά είχα καιρό να πάω cinema.

 

ΥΠΟΘΕΣΗ: Ο Πάραλαξ, απειλεί να καταστρέψει την ισορροπία των δυνάμεων στο σύμπαν.

Προστάτες της δικαιοσύνης είναι η ομάδα Green Latern η οποία φορά ένα δαχτυλίδι που τους κάνει ανίκητους. Ο άνθρωπος ο οποίος επιλέχθηκε για να αντιμετωπίσει τις δυνάμεις και τους σκοπούς του Πάραλαξ, είναι το νεότερο μέλος της οργάνωσης, ο Χαλ Τζόρνταν.

 

Βαρέθηκα απίστευτα. Δεν βλέπω τέτοιες ταινίες, όμως ήθελα να πάρω μια ιδέα απο επιστημονική φαντασία.

 

Kαι εγω ηθελα να την δω επειδη παιζει ο Ryan Reynolds, αλλα δεδομενης της εμπορικοτητας της και το 3D που δεν λεει να φτιαξει σαν τεχνολγια αποφασισα να ριξω ακυρο. STV για μενα για αυτην την ταινια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superman 2

 

Δεν μπορώ πια να βλέπω τέτοιες ταινίες. Μεγάλωσα. Κρίμα.

 

ΥΓ. Δε θα έβλεπα ταινία με τον τύπο που παίζει στο Green Lantern ακόμα κι αν με πλήρωναν την τιμή του εισιτηρίου. ΟΚ, για πάνω από 10€ θα άρχιζα να το σκέφτομαι (ας είμαστε ειλικρινής). Το σημαντικό είναι ότι αυτό που έγραψα δεν έχει ίχνος υπερβολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ρε συ, αυτες οι ταινιες ειναι για να περναει ωρα και ισως ουτε και ουτε καν. Εστω ετσι για να εχουμε αποψη της βλεπουμε...

 

Ο Ryan Reynolds γιατι δεν σαρεσει ομως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι αντιπαθέστατος, ατάλαντος, εκνευριστικός, ο τρόπος που λέει τις ατάκες του είναι κακέκτυπα στερεότυπων και έχω κι άλλους λόγους, αλλά δεν τους έχω ανακαλύψει ακόμη γιατί δεν έχω ασχοληθεί εκτεταμένα μαζί του. Και, όπως καταλαβαίνεις, ούτε πρόκειται.

 

Sorry που μιλάω έτσι για κάποιον που προφανώς σου αρέσει, αλλά τι να κάνουμε. Opinion is a bitch. :P :-) Φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...