Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το λατρευω...ειδικα στο τελος που εχουν κανει το σπιτι μπουρδελο και κανουν οτι τους κατεβει μεσα στη σαπουναδα.Ζηλευω αφανταστα οταν βλεπω αυτη τη σκηνη...:P

 

Καλα δεν εχεις παει ποτε σε foam party?;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλα δεν εχεις παει ποτε σε foam party?;)

 

μπα προτιμω τα rave partys :P χωρις πλακα θελω να παω πολυ σε ενα.προτεινα ακομα και στους γονεις μου να κανω ενα στο σπιτι...νομιζω πως η συνεχεια ειναι περιττη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 Big Fish

 

 

Tim Burton, από τους καλύτερους σκηνοθέτες. (Σε μια σκηνή, δείχνει και την γειτονιά από την επίσης απίστευτη ταινία Ο Ψαλιδοχέρης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 Big Fish

 

 

Tim Burton, από τους καλύτερους σκηνοθέτες. (Σε μια σκηνή, δείχνει και την γειτονιά από την επίσης απίστευτη ταινία Ο Ψαλιδοχέρης)

 

ωραιος ο Burton,ωραιες εικονες ,ωραιοι ηθοποιοι (αν και ο McGregor μου τη δινει αφανταστα) αλλα η υποθεση δεν με συγκινησε.καθολου ομως.το καλυτερο μου στην ταινια ηταν εκεινος ο τεραστιος ο τυπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος ο Burton,ωραιες εικονες ,ωραιοι ηθοποιοι (αν και ο McGregor μου τη δινει αφανταστα) αλλα η υποθεση δεν με συγκινησε.καθολου ομως.το καλυτερο μου στην ταινια ηταν εκεινος ο τεραστιος ο τυπος...

 

Είναι παραμυθάς ο τύπος, και το κάνει πολύ καλά! Ούτε και μένα με συγκίνησε ιδιαίτερα, αλλά όσο να 'ναι ταινία που μπλέκει τόσες ιστορίες με αυτό τον κομψό τρόπο, και περνώντας το κεντρικό νόημα, τόσο όμορφα, αξίζει. Για τον McGregor,

περίμενα στην σκηνή που συνάντησε ένα "φίλο" από τα παλιά, να τον σάπιζε στο ξύλο μπροστά στον έρωτα της ζωής του και να τον παρατούσε (η τύπισσα) ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι παραμυθάς ο τύπος, και το κάνει πολύ καλά! Ούτε και μένα με συγκίνησε ιδιαίτερα, αλλά όσο να 'ναι ταινία που μπλέκει τόσες ιστορίες με αυτό τον κομψό τρόπο, και περνώντας το κεντρικό νόημα, τόσο όμορφα, αξίζει. Για τον McGregor,

περίμενα στην σκηνή που συνάντησε ένα "φίλο" από τα παλιά, να τον σάπιζε στο ξύλο μπροστά στον έρωτα της ζωής του και να τον παρατούσε (η τύπισσα) ;)

 

να σου πω την αληθεια δεν την πολυθυμαμαι τη σκηνη εχει ισαμε 3 χρονια που την ειδα

 

λες εκει που αυτος ειναι μεσα σε κατι κιτρινα λουλουδια και η κοπελια τον κοιταζει απο το παραθυρο?

 

παντως συμφωνω με αυτο που λες αν και περιμενα κατι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πω την αληθεια δεν την πολυθυμαμαι τη σκηνη εχει ισαμε 3 χρονια που την ειδα

 

λες εκει που αυτος ειναι μεσα σε κατι κιτρινα λουλουδια και η κοπελια τον κοιταζει απο το παραθυρο?

 

παντως συμφωνω με αυτο που λες αν και περιμενα κατι καλυτερο

 

Ήταν σε παρόμοια σκηνή, λίγο πιο μετά, ήταν και η κοπελιά στα λουλούδια. (δεν νομίζω να χρειαζεται σπόιλερ)

 

Και μια ταινία

6 Exam, λίγο κουραστική και λίγο παρατραβηγμένη. Μάλλον για αλλού το πήγαιναν, και στην πορεία άλλαξαν την υπόθεση. Σαν ιδέα πάντως αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφ τόπικ

 

District 9. Με κουρασε λιγο, θα εβαζα ενα 6/10, αλλα το τελος μου αρεσε λιγο και εβαλα 7/10.

 

Πολύ ωραία ταινία, αν και το τέλος μου ήταν γνωστό, από ένα επεισόδιο της σειράς "Στα σύνορα της φαντασίας". Παρόλαυτά, πήρε 8 από μένα.

 

12 angry men

Ωραια παλια ταινια (:

 

9. Πολύ καλή ταινία.

 

Έχει καιρό που τις είδα, γι' αυτό και δεν τις βαθμολόγησα στο topic αυτό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και καλός σας βρήκα

χτες είδα το zombieland και μου άρεσε 7/10 μια αρκετά ευχάριστη ταινία για να περάσει η ώρα

 

 

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...