Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά απο τα φθηνά τους κρασιά αν πετύχετε τον Ροδίτη πάρτε τον αφοβα (2.4-2.8 ευρω η φιαλη). Εχω καιρο ομως να τον δω στην κάβα τους μπορει και να καταργηθηκε. Τα γαλλικά είναι οπως ήδη ειπώθηκε λαχείο. 

 

Πηρα τη δευτέρα μια μπλόυζα πλεκτη μακρυμάνικη απο λιντλ Large και την έβαλα και ηταν μάλλον 2XL..Τι στο καλο λεω επρεπε να παρω small? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες εχει πάρει κάποιος μπαταρίες   aerocell  2a (8 τεμάχια 1.59 euro  εχει τό σαββατο προσφορά ) αξίζουν η ειναι  μάπα ? εγώ τσίμπησα χθές ενα ρολόι auriol στά 9 euro μέ μπρασελέ κ μέ 3 χρόνια εγγύηση γιά πρόχειρο μιά χαρά ειναι  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μαγαζί με 18 ευρω όπως είπε και ο φίλτατος δεν παίρνεις κάτι αξιόλογο. Και αυτές του lidl καλές φανήκανε πάντως για την τιμή τους

 

Εξαρτάται πιο μαγαζί, από του LIDL καλύτερα θα βρεις πάντως. Αν όχι στα 18 ευρώ, στα 25 σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες εχει πάρει κάποιος μπαταρίες   aerocell  2a (8 τεμάχια 1.59 euro  εχει τό σαββατο προσφορά ) αξίζουν η ειναι  μάπα ? εγώ τσίμπησα χθές ενα ρολόι auriol στά 9 euro μέ μπρασελέ κ μέ 3 χρόνια εγγύηση γιά πρόχειρο μιά χαρά ειναι  :-D

Πληρώνεις 1,17€ παραπάνω αλλα παίρνεις panasonic και 12αδα.

Και γενικά απ το e shop θα βρεις μπαταρίες σε απίστευτες τιμές.

Εγώ μπαταρίες μόνο απο e shop παίρνω.

http://www.e-shop.gr/mpataria-panasonic-blue-general-r6-aa-12-tem-p-ANA.PAN91021

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται πιο μαγαζί, από του LIDL καλύτερα θα βρεις πάντως. Αν όχι στα 18 ευρώ, στα 25 σίγουρα.

Όχι απαραίτητα. Και τα 25 απο τα 18 έχει διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΕΡΤΕ ΖΕΛΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ LIDL!

Παντως στο lidl επιμενουν να μην φερνουν φρουι ζελε.

Εχουν ενα θεμα.

Παλια τον κοστολογουσαν με το εξωπραγματικο 1,60 ευρω!

Μετα λογικευτηκαν και το πηγαν 1,20 περιπου.

Τωρα το κατηργησαν εντελως.

Ειτε για μαγειρικη, ειτε αυτονομα να το φτιαξει να το φαει καποιος, ο ζελες χρειαζεται.

Τοσα και τοσα φερνει το  lidl, τοσο δυσκολο ειναι να βρεθει λιγος χωρος και για ζελε;

Με αναγκαζει να πηγαινω να το ψωνιζω αλλου....με σπρωχνει σε αλλο σουπερ μαρκετ.

 

---

Ζακετες

Τις 'ζακετες' που συζηταμε, τις ειδα, ειχαν μεινει μερικες, ανοιχτες συσκευασιες κλπ.

Για τα λεφτα τους σουπερ, δεν το συζητω.

Ομως δεν πηρα.

Γιατι οταν λεω οτι θελω ζακετα, θελω να ειναι ζακετα.

Αυτο ηταν κατι μεταξυ ζακετας και μπουφαν.

Δηλαδη, ....δεν μπορω να φοραω δυο μπουφαν!

Δεν ξερω ακριβως σαν στυλ πως να το χαρακτηρισω.

Ξαναλεω, αξιζε, αλλα εχει ενα 'υβριδικο' στυλ που εμενα δεν μου ταιριαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου χάλασε μια ηλεκτρονικη συσυκευη αγορασμένη απο το Lidl.Θελω αντικατασταση της και οχι επιστροφη χρημάτων.Η αγορά έγινε πριν 3 μήνες.Γνωρίζει κάποιος σε ποιο νούμερο μπορώ να συνεννοηθώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου χάλασε μια ηλεκτρονικη συσυκευη αγορασμένη απο το Lidl.Θελω αντικατασταση της και οχι επιστροφη χρημάτων.Η αγορά έγινε πριν 3 μήνες.Γνωρίζει κάποιος σε ποιο νούμερο μπορώ να συνεννοηθώ?

 

Έχει κάτι τηλ στο site τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα αντρικα παντελονια ενα σχεδιο φεραν μονο;

Πηγα σε δυο λιντλ και ενω ειχε αρκετα υπηρχε μονο το ενα σχεδιο!

 

Ειναι λιγο στο 'ριξιμο' οι αντρες δυστυχως στο lidl....

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λιγο στο 'ριξιμο' οι αντρες δυστυχως στο lidl....

:(

 

Οι γυναίκες ψωνίζουν πιο πολλά ρούχα από τους άντρες. Αν έφερνε το lidl την ίδια ποσότητα και ποικιλία και για τους δύο, αυτά των ανδρών θα τους έμεναν στο ράφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...