Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αγοράσει κανεις κατα το παρελθον τη ζυγαριά που εχει την επόμενη εβδομάδα;

 

Αξίζει λέτε ή καλυτερα να δώσω κατι παραπάνω και να πάρω μια άλλη;

 

https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=5061

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αγοράσει κανεις κατα το παρελθον τη ζυγαριά που εχει την επόμενη εβδομάδα;

 

Αξίζει λέτε ή καλυτερα να δώσω κατι παραπάνω και να πάρω μια άλλη;

 

https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=5061

 

Περιμενε καλυτερα να ερθει αυτη που "μιλαει" και σου εκφωνει στα Ελληνικα κιολας με γυναικεια φωνη ποσο ζυγιζεις Την εχω καπου 4 χρονια και ανεβαινω καθε μερα γιατι εχει πολυ πλακα!...  (οκ ισως γιαυτο μου εγινε και συνηθεια)   

Καθε χρονο την βαζουνε και ετσι οπου ναναι θα ξανασκασει με κανα 15ρι...

(Δεν ειναι και ακριβειας οπως και καμια φτηνη του ειδους της αλλα μια γενικη εικονα την δειχνει)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το service του lidl αλλά έχω να σημειώσω τις εξής παρατηρήσεις για ένα προϊόν το οποίο για δεύτερη φορά μου βγαίνει προβληματικό και με ελάχιστη χρήση.

 

Είχα αγοράσει ένα επαναφορτιζόμενο σκουπάκι χειρός silvercrest πριν ένα χρόνο περίπου. Λειτούργησε μια φορά και αμέσως παρουσίασε πρόβλημα στο διακόπτη. Έγινε επιστροφή την άλλη μέρα. Μου επέστρεψαν τα χρήματα γιατί δεν υπήρχε  άλλο για να μου το αντικαταστήσουν.

Ξανά βγαίνει μερικούς μήνες αργότερα πάλι σε προσφορά κάπως διαφορετικό όπως γίνεται συνήθως στα προϊόντα και με άλλο αριθμό ΙΑΝ. Φαίνεται βέβαια ότι προέρχεται από το ίδιο εργοστάσιο. Λειτουργεί μερικές φορές κανονικά και αποτελεσματικά.

 

Χθες άλλαξα κάτι μπαταρίες σε ένα UPS και αφού εκεί στο χώρο είχε μαζέψει σκόνη είπα να τις μαζέψω. Πάω να βάλω το σκουπάκι και πάπαλα. Θα θέλει φόρτιση είπα αλλά κάτι δεν μου πήγαινε καλά. Πάω να το φορτίσω δείχνει ότι φορτίζει αλλά μετά λειτουργεί για μερικά δευτερόλεπτα και σβήνει.

Επικοινωνία χθες βράδυ με το service. Μου ζητήθηκαν κάποια στοιχεία.

Σήμερα το πρωί μου τηλεφωνούν επιβεβαιώνουν τα στοιχεία και παραγγέλνουν άλλο από τη Γερμανία όπως λένε και θα μου αποσταλεί με courier στο χώρο μου. Το χαλασμένο μου είπαν να το πάω στην ανακύκλωση δεν το χρειάζονται.

 

Να δούμε πόσο καιρό θα αντέξει και αυτό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ξανά βγαίνει μερικούς μήνες αργότερα πάλι σε προσφορά κάπως διαφορετικό 

 

 

Το ολοασπρο eco σκουπακι ειχε προβλημα στον διακοπτη Και σε μενα χαλασανε δυο Το καινουργιο που εχεις τωρα ειναι και αυτο eco και γραφει πανω στο (διαφανες του τωρα) στομιο wet + ory?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αυτό στην εικόνα που πάει για αντικατάσταση.

Το προηγούμενο δεν ήταν eco. Ήταν από αυτά που κυκλοφορούν σε διαφορετικά χρώματα. Οπότε το πρόβλημα είναι γενικότερο με τον διακόπτη και δεν περιορίζεται μόνο στο eco.

 

 

Silver_Crest.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α... αρα το "καινουργιο" σου ειναι απο τα παλια που ειχαν μαζικα το προβλημα  


  Οπότε το πρόβλημα είναι γενικότερο με τον διακόπτη και δεν περιορίζεται μόνο στο eco.

 

Κριμα και ειναι δυνατα "και τιμια οσο παιζουν" αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα ακόμα πιο παλαιότερα είχαν μαζικό πρόβλημα. Αποδεδειγμένο και συζητημένο αν όχι εδώ σε άλλο forum. Να δούμε αυτό που θα στείλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε καλυτερα να ερθει αυτη που "μιλαει" και σου εκφωνει στα Ελληνικα κιολας με γυναικεια φωνη ποσο ζυγιζεις Την εχω καπου 4 χρονια και ανεβαινω καθε μερα γιατι εχει πολυ πλακα!...  (οκ ισως γιαυτο μου εγινε και συνηθεια)   

Καθε χρονο την βαζουνε και ετσι οπου ναναι θα ξανασκασει με κανα 15ρι...

(Δεν ειναι και ακριβειας οπως και καμια φτηνη του ειδους της αλλα μια γενικη εικονα την δειχνει)

 

Δεν με ενδιαφέρει να μιλάει, άλλωστε τα πολλά λογια ειναι φτώχεια.  :P

Αυτο που ειναι πιο σημαντικό απ το να μιλάει ειναι να δείχνει σωστα τα κιλα και οχι μια γενική εικόνα. Αν θελω γενικη εικονα εχω μια παλια μηχανική.

 

Οταν λες δεν είναι ακριβείας εννοείς οτι εχει μικρή απόκλιση ή δείχνει κάθε φορά ότι να 'ναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...