Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ηλεκτρική οδοντόβουρτσα είναι καλή;

Έχει δοκιμάσει κανείς; 

Λέω να μην βάλω μασέλα ακόμη, γι αυτό ρωτάω ;)

Επεξ/σία από skar1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως τη πατησα ετσι σημερα, πηρα ένα ταχινι με κακαο αλλα δε προσεξα οτι ηταν παραβιασμενη η ταινια. Το ανοιγω σπιτι μου και βλεπω σημαδι απο δαχτυλο... καποιος αρχι-γυφτουλας ανοιξε, δοκιμασε και το ξαναβαλε στη θεση του! :wacko:

Επεξ/σία από rus
  • Confused 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, rus είπε

Πως τη πατησα ετσι σημερα, πηρα ένα ταχινι με κακαο αλλα δε προσεξα οτι ηταν παραβιασμενη η ταινια. Το ανοιγω σπιτι μου και βλεπω σημαδι απο δαχτυλο... καποιος αρχι-γυφτουλας ανοιξε, δοκιμασε και το ξαναβαλε στη θεση του! :wacko:

Εγω μερικες φορες υποπτευομαι και τους σεκιουριτι. Στο τοπικο λιντλ της περιοχη μου ειναι ενας τροφαντος, βαριεται και καθεται σε ενα σημειο.

Τοσες ωρες εκει δεν πειναει; 

Ο συγκεκριμένος κοιτουσε σχεδον ολους τους πελάτες πονηρα και το αστειο, φορουσε μια ζωνη με μεγαλο τοκα σε σχημα οπλου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Liverpool89 είπε

Εγω μερικες φορες υποπτευομαι και τους σεκιουριτι. Στο τοπικο λιντλ της περιοχη μου ειναι ενας τροφαντος, βαριεται και καθεται σε ενα σημειο.

Τοσες ωρες εκει δεν πειναει; 

Ο συγκεκριμένος κοιτουσε σχεδον ολους τους πελάτες πονηρα και το αστειο, φορουσε μια ζωνη με μεγαλο τοκα σε σχημα οπλου. 

Τωρα που το πες, και στο δικο μου lidl ηταν φυλακας μια υπερ-τροφαντη κοπελα.

Δε το ανοιξε για να φαει προφανως, μονο για να το δοκιμασει κι αν του αρεσει η γευση να το παρει. Το θεμα είναι οτι πανε χαμενα 2,69€.

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, rus είπε

Τωρα που το πες, και στο δικο μου lidl ηταν φυλακας μια υπερ-τροφαντη κοπελα.

Δε το ανοιξε για να φαει προφανως, μονο για να το δοκιμασει κι αν του αρεσει η γευση να το παρει. Το θεμα είναι οτι πανε χαμενα 2,69€.

Ξερω απο γνωστο που ηταν να δουλεψει σεκιούριτι, οτι χτυπανε 12ωρα. 

Το 2,69€ λες οτι ειναι ενα μαθημα να προσέχουμε πολυ καλα συσκευασίες και ημερομηνιες ληξης. Μια φορα την πατας και προσεχεις.

Αν και στο λιντλ, αν το πηγαινες οισω θα στο αλλαζαν με την μια θεωρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε ενα κουταλι και βγαλε ενα εκατοστο απο πανω, αμαν πια. Στρατο δεν εχετε παει κανεις σας; Νερο απο την στανη που ποτιζε ο βοσκος τα προβατα πιναμε.

ΥΓ Μπεεεεε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, rus είπε

Πως τη πατησα ετσι σημερα, πηρα ένα ταχινι με κακαο αλλα δε προσεξα οτι ηταν παραβιασμενη η ταινια. Το ανοιγω σπιτι μου και βλεπω σημαδι απο δαχτυλο... καποιος αρχι-γυφτουλας ανοιξε, δοκιμασε και το ξαναβαλε στη θεση του! :wacko:

εγω θα ημουν τυπε ...

 

σορρυ δεν το ηθελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, orck είπε

Παρε ενα κουταλι και βγαλε ενα εκατοστο απο πανω, αμαν πια. Στρατο δεν εχετε παει κανεις σας; Νερο απο την στανη που ποτιζε ο βοσκος τα προβατα πιναμε.

ΥΓ Μπεεεεε

Νεα Ζηλανδια εκανες στρατο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, opcorsa είπε

εγω θα ημουν τυπε ...

σορρυ δεν το ηθελα

 

 

25 λεπτά πριν, Dynamics είπε

ξεροχυνω :PPpPPpPp

το ειχε τεραστια αναγκη ο τυπος να βαλει δαχτυλο

λολ:P

 

και εγω για την ηλ οδοντ αναρωτιεμαι αλλα ειναι τοσο φτηνη που δεν θα συνεχισω να αναρωτιεμαι, θα την παρω και οπως βγει

να αναφερω οτι στα τοπικα μου λιντλ ειχε 1+1 καλη μαρκα οδοντοκρεμα (οχι την λιντλισια) και επεσε στοκαρισμα

επισης εχει πολυ καλα μαναβικα θεωρω απλως οχι σε τελειες τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, άκουσε φίλε εμιγκρέ είπε

το ειχε τεραστια αναγκη ο τυπος να βαλει δαχτυλο

λολ:P

και εγω για την ηλ οδοντ αναρωτιεμαι αλλα ειναι τοσο φτηνη που δεν θα συνεχισω να αναρωτιεμαι, θα την παρω και οπως βγει

να αναφερω οτι στα τοπικα μου λιντλ ειχε 1+1 καλη μαρκα οδοντοκρεμα (οχι την λιντλισια) και επεσε στοκαρισμα

επισης εχει πολυ καλα μαναβικα θεωρω απλως οχι σε τελειες τιμες

ολα τα καλαπαιδια του μπου εδω τυπε? Ετσι καταλαβα και εγω το ειχε τεραστια αναγκη ο τυπος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, orck είπε

Παρε ενα κουταλι και βγαλε ενα εκατοστο απο πανω, αμαν πια.

H δαχτυλια πιανει και το στομιο του δοχείου. Γνωρίζεις σιγουρα που ειχε βαλει το δαχτυλο του πριν ο γυφτουλας?

 

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, rus είπε

Γνωρίζεις σιγουρα που ειχε βαλει το δαχτυλο του πριν ο γυφτουλας?

λογικά στο προηγούμενο προϊόν πριν το ταχίνι στον ίδιο πάγκο

 

υγ το μονο που με χαλάει στα λιντλ είναι η μέση πελατεία του, εκτος απο σαββατο πρωι που έχει ΚΑΙ καραμιλφαρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...