Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 10/3/2018 στις 3:16 ΜΜ, papoys1 είπε

Σήμερα είχε απορυπαντικό για πιάτα 4 λίτρα στα 1,55 .Πολύ καλό και παχύρευστο. Όποιος πρόλαβε πήρε.Δεν ξέρω αν έμειναν πουθενά.

για την αλυσιδα στο αλυσοπριονο τυπε? :wub::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, johni41 είπε

η κουρευτικη που εχει απο αυριο στα 10 ευρω αξιζει εστω για το μουσι ??

ετοιμαζεται να χαλασει η δικια μου (izzy) μετα απο χρονια και σκεφτομαι να δοκιμασω του lidl μιας και λεει οτι δεν χρειαζεται φορτιση για να λειτουργησει

Μια χαρά φαίνεται για 10 ευρώ.Και οι καθαρές κινέζικες πιο πολύ κάνουν. Και το πιστολάκι 2.200 Watt καλή περίπτωση φαίνεται με 14 ευρώ.Αν είχα περισσότερα μαλλιά μπορεί και να το έπαιρνα.Τώρα τι να φυσύξω.:P

Εγώ πάντως επειδή δεν είμαι για puma  nike  adidas ζαχαρώνω τα αθλητικά παπούτσια που έχει το Σάββατο kapa στα 18 ευρώ.Έχω μόνο ενδοιασμό μεταξύ γκρί και χρωματιστού(δε μου αρέσει το κόκκινο στη φτέρνα).Για βοηθείστε τον παππού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, papoys1 είπε

Μια χαρά φαίνεται για 10 ευρώ.Και οι καθαρές κινέζικες πιο πολύ κάνουν. Και το πιστολάκι 2.200 Watt καλή περίπτωση φαίνεται με 14 ευρώ.Αν είχα περισσότερα μαλλιά μπορεί και να το έπαιρνα.Τώρα τι να φυσύξω.:P

Εγώ πάντως επειδή δεν είμαι για puma  nike  adidas ζαχαρώνω τα αθλητικά παπούτσια που έχει το Σάββατο kapa στα 18 ευρώ.Έχω μόνο ενδοιασμό μεταξύ γκρί και χρωματιστού(δε μου αρέσει το κόκκινο στη φτέρνα).Για βοηθείστε τον παππού.

Το γκρι, αλλά λογικά πρέπει να πας νωρίς γιατί θα φύγουν γρήγορα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, zio10 είπε

Το γκρι, αλλά λογικά πρέπει να πας νωρίς γιατί θα φύγουν γρήγορα!

Ο papoys  όταν θέλει κάτι πάει πρωί - πρωί  ανοίγει το κατάστημα και κάνει σεφτέ. Αλίμονο σε κάποιους υπναράδες.:P

Άσχετο αλλά έχω κάτι άλλα αθλητικά από το lidl 3-4 χρόνια, τα φοράω ακόμη και για τρέξιμο στο γήπεδο και δεν έχουν βγάλει την παραμικρή μυρωδιά.Υπόψη δεν τα έχω πλύνει ποτέ απλά έχουν μαυρίσει λίγο απέξω αλλά είναι μπλέ και δεν δείχνουν.Τι να κάνουμε όταν δεν έχουμε για puma αγοράζουμε κάτι  san-puma.:lol:

Επεξ/σία από papoys1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, papoys1 είπε

Ο papoys  όταν θέλει κάτι πάει πρωί - πρωί  ανοίγει το κατάστημα και κάνει σεφτέ. Αλίμονο σε κάποιους υπναράδες.:P

Άσχετο αλλά έχω κάτι άλλα αθλητικά από το lidl 3-4 χρόνια, τα φοράω ακόμη και για τρέξιμο στο γήπεδο και δεν έχουν βγάλει την παραμικρή μυρωδιά.Υπόψη δεν τα έχω πλύνει ποτέ απλά έχουν μαυρίσει λίγο απέξω αλλά είναι μπλέ και δεν δείχνουν.Τι να κάνουμε όταν δεν έχουμε για puma αγοράζουμε κάτι  san-puma.:lol:

Σανpanasonic που έλεγε και η διαφήμιση παλιά! :lol:

Πέρυσι τα umbro που είχε φέρει νομίζω ότι ήταν πιο ωραία, αν και δεν τα είδα από κοντά.

Και αυτά τα kappa που έχει τώρα μια χαρά φαίνονται και νομίζω τα γκρι έχουν καλύτερη σόλα για τρέξιμο όπως φαινεται στη φωτογραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, johni41 είπε

η κουρευτικη που εχει απο αυριο στα 10 ευρω αξιζει εστω για το μουσι ??

ετοιμαζεται να χαλασει η δικια μου (izzy) μετα απο χρονια και σκεφτομαι να δοκιμασω του lidl μιας και λεει οτι δεν χρειαζεται φορτιση για να λειτουργησει

Έχει ενά σοβαρό σχεδιαστικό σφάλμα. Το εξάρτημα για τα γένια έχει ένα μικρό οριζόντιο κενό με ακάλυπτη την κεφαλή με αποτέλεσμα οταν τη βάζεις σε μικρή σκαλα 1-3 εκ στα περάσματα στις γωνίες του προσώπου να βρίσκει η γυμνή κεφαλή και να στα να παίρνει σύριζα στα σημεία αυτά θές δε θές. Μπορείς βέβαια να ρισκάρεις να πάς προσεκτικά και πολύ απαλά αλλά  για μένα για κοντά περάσματα είναι πρακτικά άχρηστη.

Επεξ/σία από wakabanka
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω και τόσο καλή εμπειρία από Kappa προσωπικά με παπούτσια.

Δεν τα είχα αγοράσει από τα lidl  βέβαια από αλλού.

Από τότε που εξαγοράστηκε τα προϊόντα της εταιρείας είναι κατώτερα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, mr.Vox είπε

 

Από τότε που εξαγοράστηκε τα προϊόντα της εταιρείας είναι κατώτερα.

Μάλλον για αυτό το λόγο τα δίνουν και 18 ευρώ.Θυμάμαι παλιά τότε που είχα πολλά και άσπρα μαλλιά :D ήταν καλό μπραντ-νέϊμ .Τώρα είναι κάτι σαν-κινέζικα.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη καποιοι φερνουν τα πολυ φθηνα ,δεν σημαινει δεν ειναι φιρμα .Πριν καιρο ειχε στο πειραια καταστημα με ολη την γκαμα .

https://www.robedikappa.com/uk/home

Επεξ/σία από Diskimpex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αγόρασα την κουρευτική. Την άνοιξα να δω πως είναι. Εκτός από το κενό που αναφέρει κ ο φίλος πιο πάνω που δεν σκέφτηκα ότι θα έκανε τέτοιο θέμα, παρατήρησα επίσης ότι και τα 2 εξαρτήματα που διαλέγεις το ύψος της τρίχας που θα κόψεις δεν έχουν κάποιο στοπ και με λίγη δύναμη παραπάνω ή κάποια κόντρα που μπορεί να βρεις την ώρα που κουρεύει ς μαλλιά ή μούσι να την πατήσεις και στα κόψει λίγο ή αρκετά πιο κοντά. Αυτό για μένα είναι μεγαλύτερο φάουλ και σε συνδυασμό με το άλλο που είπε ο φίλος μάλλον θα την πάω για επιστροφή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...