Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Diskimpex είπε

Αυτος που  φερνει τα admiral φερνει και τα φθηνα kappa

Δεν έχω δει αυτά του Σαββάτου στα lidl  αλλά έχω ασχοληθεί λίγο με την ένδυση και το επώνυμο παπούτσι.

Μου αρέσει σαν χόμπι να κυνηγάω μαϊμούδες.

Αν μιλάμε για πάνινα παπούτσια αθλητικά admiral ή σε οτιδήποτε μάρκα που εισάγει η εταιρεία αυτή

δεν υπάρχει θέμα. Ότι πληρώνεις παίρνεις. Ακόμα και τα τύπου  All Star μια χαρά είναι.

Αν τώρα μιλάμε για δέρμα και συνθετικά υλικά ξεχάστε τα Kappa και τις σχετικές μάρκες.

Δεν υπάρχει δέρμα, ανοίγουν σε λίγο χρονικό διάστημα και είναι και ανθυγιεινά.  Πρέπει να υπάρχει ετικέτα μέσα.

Θα μου πεις και η ετικέτα μπορεί να είναι μαϊμού. Όχι στο lidl δεν υπάρχει μαιμού ετικέτα.

 

Πάντως έχω μπλουζάκι πόλο robe di kappa από παλιά κάτσε καλά. Χτυπάει και lacoste.

Όλα αυτά είναι ποιότητας www.sportsdirect.com  με άλλη μάρκα πάνω πλην κάποιων επωνύμων που φέρνει συνήθως σπασμένα νούμερα.

Έχουν αγοράσει φαλιρισμένα σήματα και βγάζουν φθηνά και συνήθως όχι ανθεκτικά προϊόντα.

Επεξ/σία από mr.Vox
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, azografos είπε

Δεν ειναι ετσι. Οταν η μηχανή δουλεύει, το εξάρτημα μπλοκάρει και δεν κινείτε ...

Αλήθεια ; Κατσε να το δω γιατί δεν το δοκίμασα ενώ δούλευε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πανω εβαλα σελιδα για τα robe di kappa εξωτερικου .Οταν τα εφερνε Ελλαδα καποιος στον πειραια,ειχε επιλογη να ψωνισεις απο αυτη τη σελιδα .Ειχε και δερματινα .Τωρα τι φερνει το lidl και ο αλλος με τα αdmiral ,παιζουν συμφωνιες.Οτι θα τους συμφερει. Μην παρει καποιος αν δεν του αρεσει κατι .Οσο αφορα τα lacoste αυτα που ερχονται ελλαδα,δεν λενε εδω και καιρο που ειναι φτιαγμενα.Οποτε παιζει ποιοτητα οτιδηποτε.Του lidl ετσι μπορει να ειναι καποια καλυτερης αντοχης .Λενε τουλαχιστον που τα φτιαχνουν.Τα ρουχα δεν ειναι ολα κινεζικα .

Επεξ/σία από Diskimpex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για lacoste το έγραψα ως μέτρο σύγκρισης. Αγορές από το ίντερνετ σε lacoste σίγουρα είναι μαϊμούδες.

Αλλά κάποια στιγμή  θα ανοίξω νήμα σχετικό αν δεν υπάρχει.

Είχα ανοίξει αλλού αλλά δεν υπάρχει και τόσο ενδιαφέρον ή το θέμα εξαντλήθηκε..

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, azografos είπε

Δεν ειναι ετσι. Οταν η μηχανή δουλεύει, το εξάρτημα μπλοκάρει και δεν κινείτε ...

 

για να μην παρω κανεναν στο λαιμο μου. ισχυει αυτο που ειπε ο φιλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σεσουαρ τα φερανε απλα για κραχτη? Σε δυο πηγα και δεν βρηκα ουτε ενα, ειδικα στο δευτερο, δεν υπήρχε καν φυλλαδιο και θεση στο παγκο των προσφορών.

Ρωτησα και εναν υπαλληλο και μου είπε αυτα συνηθως φευγουν κατευθείαν την δευτερα, χωρις να χουν αποθεμα. 

Δεν εχει λογικη αυτο. Εφοσον ειναι εβδομαδιαία προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα παπουτσια Kappa,τελευταια φορα πριν κανα 2 χρονια που αγορασα απο μαγαζι Admiral που τα φερνει Ελλαδα,ηταν ενα κλικ καλυτερα και ποιοτικοτερα απο τα Admiral.Αυτα του Σαββατου θεωρω πως αξιζουν για τα λεφτα τους και για καθημερινη χρηση.Για τρεξιμο λιγο δυσκολο αλλα δεν αποκλειεται να χουν αξιοπρεπη σολα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, mr.Vox είπε

Διαθέσιμα μεγέθη από 41-44

Πήγα τελικά και πήρα το γκρι.Πολύ καλό άνετο ελαφρύ αεριζόμενο ειδικά για άνοιξη καλοκαίρι.Τα άλλα δύο έρχονται πιο βαριά

Περιτό να σας πω ότι ανοίγοντας η πόρτα έγινε χαμός τόσο στα αντρικά όσο και στα γυνακεία.Στα γυναικεία ειδικά το έλα να δεις.Από δύο κουτιά τα παίρνανε μάλλον να πάνε σπίτι να τα δοκιμάσουν και να κρατήσουν αυτό που τους αρέσει.

Δύο τραβούσαν ένα κουτί με το τελευταίο 38 πια θα το πάρει.Τελικά η πιο νέα μάλλον και πιο ψύχραιμη υποχώρησε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελευταια οι χαρτοπετσετες frotto μαδανε, κολανε στα χερια και γεμιζει ο τοπος χαρτακια... ακουτε εκει στο lid, για διορθωστε το.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, rus είπε

Tελευταια οι χαρτοπετσετες frotto μαδανε, κολανε στα χερια και γεμιζει ο τοπος χαρτακια... ακουτε εκει στο lid, για διορθωστε το.

Το αίτημά σας ελήφθη  θα εξεταστεί άμεσα και κατά προτεραιότητα.:D

Επεξ/σία από papoys1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει από μεθαύριο με τα ψαρικά ένα πτυσσόμενο τραπέζι camping με 4 καρεκλάκια. Το έχει πάρει κανείς, αξίζει τα λεφτά του;

https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=9026

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...