Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, papoys1 είπε

Λοιπόν για τον εσπρέσο της προσφοράς του 1,2 κιλών με 11 ευρώ που έχει αυτή τη βδομάδα.

Έκοψα και έφτιαξα εσπρέσο πριν από λίγο.lavatza μου θύμισε.:DΕλαφρύς για τα γούστα μου καμία σχέση με τον κομμένο των 250 γραμμαρίων rosso με 3,20  τον οποίο για την τιμή του τον έχω βρει από τους καλύτερους της αγοράς.

Ενδεχομένως για κάποιους που δεν τους αρέσει η βαριά γεύση να τον βρουν καλό εγώ δεν θα τον ξανααγόραζα. Προτιμώ τον κομμένο ROSSO.

Μία από τα ίδια είναι και αυτή φίλε μου.Από εκεί που αγοράζουν γάλα οι υπόλοιποι αγοράζει και αυτή.Απλά πρόσφατα την εξαγόρασε η ΓΙΩΤΗΣ με ότι αυτό συνεπάγεται (καλύτερο δίκτυο διανομής καλύτερο brad neim καλύτερες διασυνδέσεις στην αγορά) οπότε μη φοβάσαι.Εάν ανέβει η κατανάλωσή του παντού θα το βρίσκεις.Ακόμη και στο lidl.:lol:

Strength 9 λέει πάντως. Σε ξένο φόρουμ διάβασα ότι είναι πολύ καλύτερος από lavazza και πλησιάζει προς illy. Θα τον δοκιμάσω 

IMG_20180925_135231-1368x1824.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, papoys1 είπε

Λοιπόν για τον εσπρέσο της προσφοράς του 1,2 κιλών με 11 ευρώ που έχει αυτή τη βδομάδα.

Έκοψα και έφτιαξα εσπρέσο πριν από λίγο.lavatza μου θύμισε.:DΕλαφρύς για τα γούστα μου καμία σχέση με τον κομμένο των 250 γραμμαρίων rosso με 3,20  τον οποίο για την τιμή του τον έχω βρει από τους καλύτερους της αγοράς.

Ενδεχομένως για κάποιους που δεν τους αρέσει η βαριά γεύση να τον βρουν καλό εγώ δεν θα τον ξανααγόραζα.

Γι'αυτό αγαπάμε παππού αντικειμενικός πάντα  😁 ακομα και όταν μιλάει για το ίδιο του το μαγαζί :P

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, achilles_g_ είπε

Strength 9 λέει πάντως. Σε ξένο φόρουμ διάβασα ότι είναι πολύ καλύτερος από lavazza και πλησιάζει προς illy. Θα τον δοκιμάσω 

IMG_20180925_135231-1368x1824.jpg

ευχαριστούμε για την πληροφορία, θα το πω με τρόπο https://www.deals365.gr/peripoiisi-nixiwn?gclid=EAIaIQobChMI7t6Ako7W3QIVhqiaCh2kFg4BEAAYAiAAEgJOPfD_BwE

28 λεπτά πριν, mp123 είπε

Lavazza  250 gr crema προσφορά στα 3.75. Δεν λέω σμ για να μην με εξοστρακισει ο παππους.

αν αρχίζει απο μα και τελειώνει σε ιν, σας προσφέρουμε εντελώς δωρεάν μια χάρτινη σακούλα προσώπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα προχτες το μεγαλο γιαουρτι ΓΑΛΠΟ με τα χαμηλα λιπαρα. Ως τωρα επαιρνα ΦΑΓΕ και ΟΛΥΜΠΟΣ . Ε το ΓΑΛΠΟ ειναι σα να τρωω στοκο. Εκτος αυτου ειναι αρκετα πιο ξυνο. Τα αλλα δυο ειχαν μια πιο νερουλη υφη , αυτο ειλικρινα δεν μπορω να το φαω ειναι πολυ πηχτο σχεδον λασπη. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας σοβαρευτουμε, οι καφεδες ειναι μετριοι.. ο μπελαρομ ο κομμενος πινεται μονο εντος 2-3 ημερων (μετα ξεθυμαινει απιστευτα για τα γουστα μου) και μονο εχωντας στο μυαλο οτι πινεις καφε που εξω θα επερνες 1 καφε σε καφετερια ενω σπιτι θα φτιαξεις 15...

δεν ειναι αναγκη να ασχοληθει κανεις νομιζω οταν βρισκεις Lavazza καφε MADE IN ITALY σε προσφορα σε αλλα σουπερ μαρκετ πολυ συχνα με διαφορα ουτε 50 λεπτα το κουτι

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, le vent nous porterAAAA είπε

 

αν αρχίζει απο μα και τελειώνει σε ιν, σας προσφέρουμε εντελώς δωρεάν μια χάρτινη σακούλα προσώπου 

Οχι. Αρχίζει από σκλ..

Στο lidl πάω για προϊόντα του καρδι μόνο (ανέλπιστα είναι καλά). Και κανενα ξηροκαρπι. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, opcorsa είπε

ας σοβαρευτουμε, οι καφεδες ειναι μετριοι.. ο μπελαρομ ο κομμενος πινεται μονο εντος 2-3 ημερων (μετα ξεθυμαινει απιστευτα για τα γουστα μου) και μονο εχωντας στο μυαλο οτι πινεις καφε που εξω θα επερνες 1 καφε σε καφετερια ενω σπιτι θα φτιαξεις 15...

δεν ειναι αναγκη να ασχοληθει κανεις νομιζω οταν βρισκεις Lavazza καφε MADE IN ITALY σε προσφορα σε αλλα σουπερ μαρκετ πολυ συχνα με διαφορα ουτε 50 λεπτα το κουτι

τωρα το made in Italy  τι σημασια εχει ρε τύπε; 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, james9tito είπε

Πηρα προχτες το μεγαλο γιαουρτι ΓΑΛΠΟ με τα χαμηλα λιπαρα. Ως τωρα επαιρνα ΦΑΓΕ και ΟΛΥΜΠΟΣ . Ε το ΓΑΛΠΟ ειναι σα να τρωω στοκο. Εκτος αυτου ειναι αρκετα πιο ξυνο. Τα αλλα δυο ειχαν μια πιο νερουλη υφη , αυτο ειλικρινα δεν μπορω να το φαω ειναι πολυ πηχτο σχεδον λασπη. 

Είναι πηχτό γιατί βάζουμε πολύ πράγμα μέσα δεν το νερουλιαζουμε όπως κάνουν αλλες εταιρείες αλλά αυτά θέλετε να σας πιάνουν κορόιδο.

Δεν σας αξίζουν τα lidl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Papoys1 mode is ON

Επεξ/σία από Seldon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mp123 είπε

Οχι. Αρχίζει από σκλ..

Στο lidl πάω για προϊόντα του καρδι μόνο (ανέλπιστα είναι καλά). Και κανενα ξηροκαρπι. 

Ξηροκαρπια από αυτά που έπαθε ο άλλος κακαρατσα? Στη θέση σου θα το ξανασκεφτομουν 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, james9tito είπε

 Ε το ΓΑΛΠΟ ειναι σα να τρωω στοκο. Εκτος αυτου ειναι αρκετα πιο ξυνο. 

Πάντως αυτό μόνο ως θετικό μπορώ να το δω (άμα το γιαούρτι δεν έχει μια ξυνίλα είσαι σα να τρως στόκο  που λες και συ 😋 -ναι κατάλαβα οτι το λες για την υφή-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει πάρει το μάτι σας αν φέρνει μποξεράκια κανονικά;
Εννοω τα φαρδιά, ευρύχωρα και αεριζόμενα πανταχόθεν, τύπου apple ας πούμε.

(Πήρα απ'αυτά τα κλειστοφοβικά που έφερε και νιώθω λίγο David Beckam που συναλλάζω βρακιά με την Βικτόρια. Πολλή καταπίεση.. 😖)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Moλις γυρισα απ το λιντλ, καποια ειδη εχουν ακριβυνει. Χαλαει και το λιντλ, παππου κανε κατι.

Εφερε όμως πορτοκαλια νοτιου Αφρικης, τωρα που τα δικα μας είναι χαλια θα βολευτούμε με νοτιοαφρικανικα.

2 ώρες πριν, mp123 είπε

Στο lidl πάω για προϊόντα του καρδι μόνο (ανέλπιστα είναι καλά). Και κανενα ξηροκαρπι. 

Σημερα ειχε κασιους 200g στα 2,4ε.

Επεξ/σία από rus
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pigeon είπε

Μήπως έχει πάρει το μάτι σας αν φέρνει μποξεράκια κανονικά;
Εννοω τα φαρδιά, ευρύχωρα και αεριζόμενα πανταχόθεν, τύπου apple ας πούμε.

(Πήρα απ'αυτά τα κλειστοφοβικά που έφερε και νιώθω λίγο David Beckam που συναλλάζω βρακιά με την Βικτόρια. Πολλή καταπίεση.. 😖)

Δεν φταίνε τα μποξερακια τύπε μάλλον έχεις μεγάλα προσόντα και καταπιέζεσαι..  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...