Προς το περιεχόμενο

The X-Files (1993-2002)


anthony_88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 979
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, Chrysostomos είπε

δυνατό το ξεκίνημα της σεζόν.

Να δούμε πως θα το τραβήξουν από εδώ και πέρα και πως θα μας το πασάρουν.

Τι να τραβηξουν μωρε. 8 επεισοδια τραλαλι τραλαλο ασχετα θα εχει τωρα σαν να μην τρεχει τιποτα...Και στο τελος ενα επεισοδιο για το κλεισιμο της μυθολογιας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I can't even. Είναι απλά να ευχαριστείς την τύχη σου που η κατάντια ήρθε χρόνια μετά αφού σου πέρασε ο έρωτας/η αρρώστια, και πλέον ουσιαστικά απλά παρακολουθείς κάτι ξένο, σαν -oh well, ...εξωγήινος. Tίποτα ρε παιδάκι μου, ούτε για καντήλια δεν υπάρχει λόγος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι φοιτητής και να αρνείσαι να βγεις Παρασκευή βράδυ για να μη χάσεις το επεισόδιο...και να φτάνεις στην κατάντια να το βλέπεις με το ζόρι πλέον.

Τί ακριβώς σκέφτονται...πραγματικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κλεισουν οπως πρεπει και σωστα το τελευταιο επεισοδιο θα τους παρει ο διαολος. Θα φανε το κραξιμο της αρκουδας. Σημερα οι ειδήσεις λενε οτι ειναι και η τελευταια σεζον μάλλον. Κλεινουν οριστικα οι φάκελοι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πέρσι που έπεφτε κράξιμο, σε μερικούς εδώ άρεσαν τα επεισόδια, και φέτος με το πρώτο χαλάστηκαν.

 

Τι να πω, νομίζω πως περισσότερο γελοία ήταν η δέκατη season.

 

Βέβαια είναι πολύ νωρίς ακόμα, αλλά θεωρώ πως τουλάχιστον στο S11E01 έδειξαν περισσότερη όρεξη απ' ότι πέρσι που μου έβγαλαν ότι έκαναν εντελώς αγγαρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι, πως θα τα μπαλώσουν φέτος αυτό που είδαμε πχ με τον Κάνσερμαν. Δεν κάηκε, δεν ψόφησε, δεν έχει τραχειοστομία, είναι καλά. Ε;

Ο Κάνσερμαν υποτίθεται είχε κι ένα υψηλό ιδανικό, να σώσει την ανθρωπότητα. Τώρα θέλει να την απαλείψει. Ε;

Τί χάνω εδώ;

Το παρατράβηξαν, δεν είχε συνοχή το επεισόδιο σε σχέση με το παρελθόν της σειράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά η σειρά δεν έχει συνέχεια με το παρελθόν της.

Ναι μεν καλύτερο το πρώτης της 11ης από την περσινή προχειράτζα,αλλά θέλω να δω τι θα προλάβουν να κάνουν σε μια μίνιο σεζόν πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι αυτό πια με το παιδί.

Spoiler

Όχι δεν είναι δικό του αλλά δικό μου. Τι λες, δικό του είναι ρε. Μα αφού σου λέω είναι δικό μου. Αρτίδια Καλαβρίας, δικό του είναι. Στο λέω εγώ, δεν χρειάζεται εξέταση DNA. Καλά με έπεισες, δικό σου είναι, θα κάνω ό,τι θες.

Διάλογοι βγαλμένοι από τη Λάμψη και τη Δυναστεία.

Επεξ/σία από Vangelis_D9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βαρεθεί να βλέπω την Scaly στο νεκροκρέβατο... ήταν σε κώμα μετά την απαγωγή και επανήλθε... βγάζει το τσιπ από τον σβέρκο της και παθαίνει καρκίνο... ξαναβάζει το τσιπ, επανέρχεται... την τσιμπάει μέλισσα ξαναπέφτει σε κώμα... μένει έγκυος, κάθε τρεις και λίγο στο νοσοκομείο... τώρα μια από τα ίδια...

 

άντε να τελειώνουμε!!!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς όλους όσοι έχουν δει όλη τη σειρά έχω την εξής ερώτηση:

Έχω δει πριν αρκετά χρόνια όλες τις σαιζόν μέχρι και την 7η ενώ από εκεί και πέρα τίποτα.

Θεωρείτε ότι αξίζει να ξαναδώ όλα τα mythology episodes από την 1η μέχρι την 7η και να συνεχίσω από εκεί και πέρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο αυτό απλά για να παρακολουθήσεις την εντέκατη;

Αν ναι, γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζει, εκτός κι αν θες να τα δεις και για άλλους λόγους.

Και γιατί να μη δεις και τα monsters of the week, που πολλά από αυτά είναι φανταστικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...