Προς το περιεχόμενο

The X-Files (1993-2002)


anthony_88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/1/2018 στις 8:56 ΠΜ, polakis21 είπε

Ωραιο και το 3ο επεισοδιο! Καθε επεισοδιο και καλυτερα!!!

συμφωνω κι εγω μου θυμησε τις παλιες καλες εποχες που περιμενα μια εβδομαδα να δω τι θα γινει στην συνεχεια .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 979
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ειναι δυνατον να τελειωνουν τα xfiles και να εχουμε τετοια filler επεισοδια ασχετα με την μυθολογια ετσι απλα για να γεμιζουμε την σαιζον. Και να περιμενεις απλα το τελευταιο επεισοδιο να δεις πως θα κλεισει η μυθολογια. Λιγο κοροιδια στα μουτρα μας ειναι νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Αν ειναι δυνατον να τελειωνουν τα xfiles και να εχουμε τετοια filler επεισοδια ασχετα με την μυθολογια ετσι απλα για να γεμιζουμε την σαιζον. Και να περιμενεις απλα το τελευταιο επεισοδιο να δεις πως θα κλεισει η μυθολογια. Λιγο κοροιδια στα μουτρα μας ειναι νομιζω...

Θα διαφωνήσω... Σε όλες τις σεζόν τα "μυθολογικά" επεισόδια ήταν πάντα 6-8 με τα υπόλοιπα να είναι monster of week και όχι βέβαια filler... τώρα αν έχεις σχεδιάσει μια σεζόν με 10 επεισόδια, είναι δύσκολο να τα κάνεις όλα mythology χάνοντας αυτό που έκανα γνωστή και στην ουσία επιτυχία, την σειρά... 

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως δεν καταφερα να το δω ολοκληρο.........στην σκηνη που δειχνει το μικρο παιδι με το κεφαλι του μωλντερ το εκλεισα.....

Καλυτερα να εκαναν 3 επεισοδια της μυθολογιας και να εκλεινε η σειρα......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οσους δεν το καταλαβαν, το επεισοδιο ηταν εξαιρετικο και νοσταλγικο. Γιαυτο εχει παρει και τις μεγαλυτερες βαθμολογιες μεχρι τωρα απο τα 4 επεισοδια. Μας εδωσε το μηνυμα οτι περασαμε τοσο ομορφα με τα xfiles και αυτο ειναι που πρεπει να μας μεινει στο μυαλο. Ολο το ταξιδι των 11 σαιζον τοσα χρονια. Αυτο ηθελε να μας πει το επεισοδιο...

Θα ηθελα παντως 1 ή 2 παραπανω επεισοδια μυθολογιας στα 10

Επεξ/σία από polakis21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ θα πάω με αυτούς που δεν τους άρεσε... Κρίμα, 10 επεισόδια όλα κι όλα και ένα άχρηστο παντελώς. Πρώτη φορά κιόλας με πήρε ο ύπνος σε επεισόδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επεισόδιο ήταν αρκετά καλό... με αφορμή το mandela effect, παίζει με τις αναμνήσεις μας και αυτοσαρκάζεται, όπως σε κάθε σεζόν για ένα επεισόδιο...

 

ΥΓ: να θυμηθώ να (ξάνα)δω τα Clyde Bruckman's Final Repose, Hollywood A.D και Bad Blood...


 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλια το 4 κατά τη γνώμη μου. Αντιλαμβάνομαι την "ανάγκη" να μπει ένα πιο κωμικό επεισόδιο αλλά προσωπικά δε με έπιασε. Δε γέλασα κάπου και η μόνη σκηνή που κάτι μου είπε, ήταν η αναδρομή με τον Ρέτζι σε κάθε σκηνή. 

Γενικότερα νομίζω ότι ένα τέτοιο σατυρικό επεισόδιο θα χρειαζόταν αν η σειρά συνέχιζε από τότε και ήμασταν τώρα στην 25η σεζόν. Τώρα που η σειρά έχει σταματήσει εδώ και τόσα χρόνια δεν είναι πολύ νορμάλ να κοροϊδεύεις το reboot. Μην κάνεις καθόλου reboot αν νομίζεις ότι δε χρειάζεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...