Προς το περιεχόμενο

The X-Files (1993-2002)


anthony_88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 979
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ χάλι το 4ο επεισόδιο.

Καμία σχέση με τα προηγούμενα.

Ευτυχώς που έκανα διάδρομο εκείνη την ώρα οπότε χρησιμοποιήθηκε για να βλέπω κάτι τα 45 λεπτά της διαδρομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(αυτο το μερος με το εγκαταλελειμμένο πλοιο δεν εχει χρησιμοποιηθει και στο supernatural ? :P )

Γελασα με το επεισοδιο το προηγουμενο , (δεν ειμαι fan - με την εννοια πορωμενος- αλλα μου αρεσουν τα x-files) , οπως επισης θεωρω οτι θελανε να δειξουν πως ο κοσμος δεν πιστευει πια τοσο ευκολα στο παραξενο, ή οτι μπορει να τους πετας την αληθεια στη μάπα και να μην την πιστευουν.. Τεσπα, αλλα 4 εμειναν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω οταν  ξεκινησε το επεισοδειο  αναρωτηθηκα μηπως εβλεπα supernatural!!! και το τσεκαρα για να δω οτι δεν εχω κανει λαθος...

Το πλοιο παντως ειναι αυτο που ειχαν στο supernatural:D.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το επεισόδιο. Το story θύμιζε πολύ ένα επεισόδιο του Fridge κι ένα του Black Mirror αλλά η εκτέλεση ήταν καλή και μου άρεσε ο τρόπος που το "έδεσαν" με τη μυθολογία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το 6. Δεν ξέρω γιατί έχει πέσει τέτοιο θάψιμο στα σχόλια. Δε θα μείνει στην "ιστορία" αλλά θα μπορούσε άνετα να είναι ένα από τα επεισόδια των πρώτων κύκλων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άσχημο δεν το λες...

X-Files δεν το λες...

Black Mirror το λες...

Γιαπωνέζικο μην ξαναφάς...

Tips καλό είναι να δίνεις...

ΤΝ ανάλογα τον δάσκαλο...

Διάλογοι μετά βίας μια σελίδα...

Αυτά με λίγα λόγια είναι το 7 επεισόδιο...

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά χαιρετώ την όμορφη παρέα σας!!

Αυτό είναι το πρώτο μου post στην όμορφη κοινότητα σας! Παρακολουθούσα από παλιά το insomnia αλλά δεν είχα κάνει εγγραφή ως τώρα.

Αφορμή όπως καταλαβαίνετε για την εγγραφή στάθηκε η πολυαγαπημένη μου σειρά!! Κι έρχομαι στο θέμα:

Αναζητώ απεγνωσμένα το πακέτο με τα 55 Blu-ray (1-9 Seasons) για να το κατεβάσω.

Όταν λέμε Blu-ray εννοώ σε full Blu-ray μαζί με τα menu (full Blu-ray iso λογικά) δηλαδή ΑΚΡΙΒΩΣ όπως είναι και το κάθε αυθεντικό BD δισκάκι με μενού και τα πάντα!

Τα αρχεία σκοπεύω να τα αναπαράγω με το Blu-ray disc player oppo 95 ,το οποίο για όσους γνωρίζουν αναπαράγει αρχεία iso και επιπλέον μπορεί να παίξει και εξωτερικούς υπότιτλους srt σε ένα full Blu-ray iso αρχείο.

Επομένως παιδιά αυτό που αναζητώ είναι αν θα μπορούσατε να μου υποδείξετε κάποιον tracker όπου υπάρχουν για να τα κατεβάσω:

untouched full Blu-ray (full Blu-ray iso με μενού και τα πάντα όλα) για όλα τα Seasons 1-9

και τους αντίστοιχους ελληνικούς εξωτερικούς υπότιτλους srt για τα αντίστοιχα Blu-ray (σωστά συγχρονισμένους)

Είδα ότι πιο παλιά οι φίλοι  polakis21 και king2009 αναφέρουν κάτι τέτοιο στη σελίδα 42 στο παρόν νήμα:

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθεια,τα ψάχνω καιρούς και δεν μπορώ να τα βρω full Blu-ray!

Αν υπάρχει θέμα εδώ δημόσια,θα εκτιμούσα έστω σε pm αν μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος!

Πραγματικά σας ευχαριστώ προκαταβολικά!!

Αναμένω με πολύ αγωνία!

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το είδα (καθυστερημένα) στο Cosmote TV.

X-Files όντως δεν το λες, αλλά η ώρα πέρασε νερό, τουφέκι.

Από κάτι άλλα με συνεχείς και ανούσιους διαλόγους, μακράν καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 02/03/2018 at 4:28 AM, ultrahd said:

Παιδιά χαιρετώ την όμορφη παρέα σας!!

Αυτό είναι το πρώτο μου post στην όμορφη κοινότητα σας! Παρακολουθούσα από παλιά το insomnia αλλά δεν είχα κάνει εγγραφή ως τώρα.

Αφορμή όπως καταλαβαίνετε για την εγγραφή στάθηκε η πολυαγαπημένη μου σειρά!! Κι έρχομαι στο θέμα:

Αναζητώ απεγνωσμένα το πακέτο με τα 55 Blu-ray (1-9 Seasons) για να το κατεβάσω.

Όταν λέμε Blu-ray εννοώ σε full Blu-ray μαζί με τα menu (full Blu-ray iso λογικά) δηλαδή ΑΚΡΙΒΩΣ όπως είναι και το κάθε αυθεντικό BD δισκάκι με μενού και τα πάντα!

Τα αρχεία σκοπεύω να τα αναπαράγω με το Blu-ray disc player oppo 95 ,το οποίο για όσους γνωρίζουν αναπαράγει αρχεία iso και επιπλέον μπορεί να παίξει και εξωτερικούς υπότιτλους srt σε ένα full Blu-ray iso αρχείο.

Επομένως παιδιά αυτό που αναζητώ είναι αν θα μπορούσατε να μου υποδείξετε κάποιον tracker όπου υπάρχουν για να τα κατεβάσω:

untouched full Blu-ray (full Blu-ray iso με μενού και τα πάντα όλα) για όλα τα Seasons 1-9

και τους αντίστοιχους ελληνικούς εξωτερικούς υπότιτλους srt για τα αντίστοιχα Blu-ray (σωστά συγχρονισμένους)

Είδα ότι πιο παλιά οι φίλοι  polakis21 και king2009 αναφέρουν κάτι τέτοιο στη σελίδα 42 στο παρόν νήμα:

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθεια,τα ψάχνω καιρούς και δεν μπορώ να τα βρω full Blu-ray!

Αν υπάρχει θέμα εδώ δημόσια,θα εκτιμούσα έστω σε pm αν μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος!

Πραγματικά σας ευχαριστώ προκαταβολικά!!

Αναμένω με πολύ αγωνία!

Ορίστε: The X Files: Complete Seasons 1-9 [Blu-ray] [Region Free]
image.png.20d7666952a463a0019956c6f82775d0.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Tsene είπε

Wow.

Έκδοση με 55 δισκάκια = 75 λίρες

Έκδοση με 57 δισκάκια = 228 λίρες. Το καθένα από τα δύο έξτρα δισκάκια κάνει όσο ολόκληρη η "απλή" έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...